18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poniosło jeżyka

Puncherfaust • 2022-10-02, 12:27
Pan jeżyk przecenił swoje możliwości zjadając owoce przesączone spirytusem :-)


sothis

2022-10-02, 22:51
Bardzo ciekawe, że jak do tej pory nikt nie napisał, że jeż nie zjadłby śliwek, bo jest mięsożerny. Szanowni koledzy sadysci nie są dostatecznie wyedukowani by to wiedzieć, czy to mnie umknęła jakaś istotna informacja?

Znawca_Cipek

2022-10-02, 23:29
A gdzie dalsza czesc, jak w koncu wstaje skacowany?

mazga50

2022-10-02, 23:30
sothis napisał/a:

Bardzo ciekawe, że jak do tej pory nikt nie napisał, że jeż nie zjadłby śliwek, bo jest mięsożerny. Szanowni koledzy sadysci nie są dostatecznie wyedukowani by to wiedzieć, czy to mnie umknęła jakaś istotna informacja?



Jeże są pantofagami, więc nie masz racji

sothis

2022-10-03, 01:33
mazga50 napisał/a:

Jeże są pantofagami, więc nie masz racji



O widzisz, zweryfikowałem to co napisałeś i masz rację. Fajnie, bo po Twoim wpisie jestem nieco mądrzejszy niż przed :)

Puncherfaust

2022-10-03, 10:28
Jeże są wszystkożerne jak szopy czy nawet ludzie :) mimo że z reguły bardziej wolą inne rzeczy niż owoce to nie pogardzą nimi. One to wiedzą a ludzie niestety nie wszyscy :/ a można takie wnioski wyciągnąć po komentarzach takich przypadków. Co do bohatera filmu, to jeśli wierzyć nagrywającemu, jeż wytrzeźwiał i wrócił do siebie.

Olashenco

2022-10-03, 23:23
Fermentowane k***a owoce jeże wpie**alają a nie śliwki w spirytusie, jak można wpaść na taki pomysł...

Aaa...
to co pisałem wyżej to nie ważne, oglądałem w autobusie bez dźwięku. Jak można wyrzucić śliwki w spirytusie, WTF