18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysłowy tatuś

krzyks_06.0 • 2018-04-10, 19:14
Odpowiednie miejsce i rolki na nogach to gwarancja bezpieczeństwa podczas uczenia dziecka jazdy na rowerze. :homer:


~Velture

2018-04-11, 06:48
Organista napisał/a:

Ten w zielonym zajechał mu drogę


Tego w zielonym i całej reszty tych pedelarzy nie powinno tam w ogóle być i od tego bym zaczął. To jest chodnik a nie droga rowerowa.

Człowiek na rolkach i to małe dziecko na rowerku mieli pełne prawo tam przebywać bo rolkarz w świetle prawa to pieszy a dziecko na rowerku do któregoś tam roku życia również jest uznawane za pieszego i ma poruszać się po chodniku.

No ale zaj***ć takiego combosa aby uczyć dziecko jazdy na chodniku przy ulicy samemu będąc na rolkach to już k***a tylko jakiś niedoszły ojczym mógł odpie**olić.

Wiewór

2018-04-11, 11:34
Velture napisał/a:


Tego w zielonym i całej reszty tych pedelarzy nie powinno tam w ogóle być i od tego bym zaczął. To jest chodnik a nie droga rowerowa.


Słabo znasz prawo. Doczytaj kiedy można jeździć rowerem po chodniku i przenalizuj film jeszcze raz.

~Velture

2018-04-11, 12:57
Abraxus napisał/a:


Słabo znasz prawo. Doczytaj kiedy można jeździć rowerem po chodniku i przenalizuj film jeszcze raz.



W sumie masz rację. Nie zauważyłem tego drugiego dzieciaka.

ellsworth

2018-04-11, 21:26
@up To jest absurd polskiego prawodawstwa, gdzie kierujący pojazdem (rowerzysta) potrafi się w cudowny sposób przemieniać w pieszego i z powrotem.

Shymeq

2018-04-12, 20:48
Co jest do k***y nędzy, serwery Sadistica są dalej w Dombasie pod bombardowaniem i jadą na zasilaniu awaryjnym ? Nie o takiego sadola nic nie robiłem !!