18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysłowy inżynier...

~DMT • 2017-12-02, 22:20
Uchodźca wydrukował banknoty 50 ojro w drukarce, po czym poszedł do agencji towarzyskiej



22-latek ubiegający się o azyl w Niemczech został skazany za próbę zapłacenia prostytutce banknotami wydrukowanymi w drukarce laserowej. Żonaty mężczyzna tłumaczył się w sądzie, że to był żart.

22-letni mężczyzna ubiegający się o azyl w Niemczech wpadł podczas próby zapłacenia 50 euro prostytutce w Sindelfingen. Kobieta łatwo zorientowała się, że banknot jest wydrukowany w drukarce, wezwała ochronę. Ochroniarze przetrzepali kurtkę azylanta w której znaleźli 18 podrobionych banknotów o nominale 50 euro, następnie zadzwonili na policję – czytamy w „Stuttgarter Zeitung”.

Śledczy ustalili, że uchodźca użył drukarki laserowej w centrum azylowym Magstadt. W toku śledztwa stwierdzono, że banknoty zostały niedbale wycięte nożyczkami, wyraźnie spieszył się w trakcie swojego procederu. Nawet kolor banknotów znacząco się różnił od oryginału.

Po pięciu miesiącach pobytu w areszcie, mężczyzna otrzymał roku i sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu. Dodatkowo skazano go na 80 godzin prac społecznych. W sądzie tłumaczył się, że to był tylko żart.

Mężczyzna mieszkał w Magstadt z 18-letnią żoną i rocznym synem, otrzymując 1300 euro miesięcznie.

:facepalm:

źródło

michalek6911

2017-12-03, 18:56
@Nutzz i masz z tym chłopie jakiś problem? Każdy dorosły człowiek ma prawo decydować o sobie i o tym co robi a od twojego posta zajeżdża cebulą, aż oczy szczypią.

Noemi1998

2017-12-03, 23:23
Nutzz napisał/a:

Heh heh. Najlepszą częścią tego tematu są polaczki mieszkające w Niemczech i instruujące jak to tam życie wygląda. A każdy jeden kierowca albo inny fiziol. Naród eksportujący robaków :)



Zgadza sie nutz, kazdy co pracuje jako kierowca to fizol i robol, ale jestem takim robolem co wielokrotnie bywa w Fabryce Porsche w Zuffenhausen , fabryce Airbusa w Hamburgu , Fabrykach BMW , AUDI , Mercedes - Benz , o czym taki frajer jak Ty i inni Ci podobni mogą tylko pomarzyc , bo na codzien są gnojeni przez szefa, i żyją na kredytach ...
Japa patolu!

mygyry

2017-12-04, 08:27
Nutzz napisał/a:

Heh heh. Najlepszą częścią tego tematu są polaczki mieszkające w Niemczech i instruujące jak to tam życie wygląda. A każdy jeden kierowca albo inny fiziol. Naród eksportujący robaków :)


Odnoszę wrażenie, że obecnie robol czy fiziol za kierownicą ma lepsze warunki pracy i możliwość decydowania niż korposzczur gnojony na każdym kroku wbity w krzesło przy biurku na mniejszej powierzchni niż norki do uboju
Pojęcie pracownika fizycznego zmieniło się dla niego na plus oczywiście wiadomo o ile jest fachowcem w tym.

~Velture

2017-12-04, 09:55
outline napisał/a:

SteponectY, co za pie**olenie, a idiotów którzy ci jeszcze za to stwiają piwo to bym kastrował, żeby nie rozsiewali tego gównianego genu.

1300euro, to to samo co 1300zł w polsce, k***a. Co za głąb. Póki co to jest tylko marzenie, aby tak było, a nie tak jest.


Bo 1300 euro w niemczech to MNIEJ WIĘCEJ odpowiednik polskich zarobków na poziomie powiedzmy 1500zł.
Podobnie jak w UK 1300 funtów to taki sam odpowiednik.

Wiem bo znam kilka osób które wyjechały za granicę (bez żadnych fachowców i specjalistów tylko zwykli z max maturą).
Jedna co pojechała do UK i robiła w jakimś domie opieki zarabiała ok 1200 funtów. To było w czasach jak funt kosztował ponad 6zł, czyli gdzieś z 11 lat temu. W przeliczeniu na polskie złote to całkiem nieźle, co? Ponad 7 tysięcy złotych. Fajnie?
NIE!
Ta osoba miała problem aby się utrzymać i żyła z dnia na dzień. NIC nie mogła odłożyć bo koszty życia tam były ogromne a za sam czynsz płaciła majątek.


Więc swoje pie**olenie, że 1300euro =/= 1300zł na zachodzie wsadź sobie głęboko.

TymoOon

2017-12-04, 16:17
ellsworth napisał/a:


Nie nazywaj starego trupa samochodem. Ceny samochodów zaczynają się w Polsce od 50 tys zł (pokroju Fabii, czy Tipo). Jeśli zapłaciłeś 20 tys zł to jest to złom, a nie żaden samochód.



Zapłaciłem ponad rok temu 6000e za Bmw e61 04' w touringu z trzy litrowym dieslem i jestem bardzo zadowolony.W 15 miesięcy zrobiłem 50,000km odpukać nic się nie dzieje.Serwis jedynie związany z eksploatacją,hamulce,olej z filltrami opony zawsze w jednym miejscu u zaufanego kolegi :arrow: w Polsce. Moje najlepsze wozidło a Ty mówisz kolego, że auto za 20tyś to złom ;-)

Widzisz ja nigdy nie myślałem o tym żeby kupić sobie nowe auto bo mi najzwyczajniej było by go k***a szkoda.Nie da się uniknąć poobijanych drzwi od ciasnych parkinów, nowych rys czy jakiegoś małego wgniecenia o którego istnieniu wcześniej nie widziałeś. A w cenie jakiegoś nowego gówna i tak bym wolał kupić paro latka BMW :amused:

michalek6911

2017-12-04, 17:07
@up Ty uważaj bo zaraz będzie, że patola jesteś i fizol bo masz Bemeke

7S2Z8

2017-12-04, 22:24
"Dodatkowo skazano go na 80 godzin prac społecznych."

Wyrobi normę przepracowanych godzin za 4 pokolenia.

SpijaczWymiotów

2017-12-05, 02:02
Velture napisał/a:


Ja pie**olę... :homer:

Oczywiście kolor skóry i wyznanie jest przypadkowe zupełnie i nie zostało wymienione właśnie z tej przypadkowości.
Pewnie to był biały chrześcijanin albo biały ateista...


Dokładnie, rasa biała np polaczki nie żyją z 500+, mopsów, deputantów, w kraju sama elita inżynierów...a nie chwila....oceniasz inną rasę/kulturę a zapominasz o swojej :roll: