18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysł na żart z wózkiem golfowym

~Sunday • 2020-11-02, 16:18

Tego się nie spodziewał :amused:

WujekMajkel

2020-11-02, 16:23
Tacy koledzy to skarb... Dlatego przydałoby się ich zakopać.

Pralpunkt

2020-11-02, 16:38
Jaki ku*as, uderzenie może spowodować uszkodzenie dysku i wogole okolic kręgosłupa
h*j im w dupę bo to nawet nie było zabawne

baronturbina

2020-11-02, 16:42
Pralpunkt napisał/a:

Jaki ku*as, uderzenie może spowodować uszkodzenie dysku i wogole okolic kręgosłupa
h*j im w dupę bo to nawet nie było zabawne


A weź nie przesadzaj. Selekcja naturalna musi mieć miejsce także wśród bogaczy.

BolekMaku

2020-11-02, 16:48
Ci j***ni golfiści są gorsi niż pedalarze i motop*zdeczki razem wźęte co nie puszkarze? Zawsze k***a przeszkadzają w jeździe na 4 kółkach nieomylnym tychże wielośladów.

Pralpunkt

2020-11-02, 17:45
baronturbina napisał/a:

A weź nie przesadzaj. Selekcja naturalna musi mieć miejsce także wśród bogaczy.



Ale selekcja Naturalna to chyba jak ktoś sam się odjebie wtedy nie mam nic przeciwko

Kamil3l

2020-11-02, 19:35
BolekMaku napisał/a:

Ci j***ni golfiści są gorsi niż pedalarze i motop*zdeczki razem wźęte co nie puszkarze? Zawsze k***a przeszkadzają w jeździe na 4 kółkach nieomylnym tychże wielośladów.



Dupa boli?

KebabRemover

2020-11-02, 19:53
Pralpunkt napisał/a:

Ale selekcja Naturalna to chyba jak ktoś sam się odjebie wtedy nie mam nic przeciwko



przeciez zadaje sie z takimi k***ami to powinien wiedziec ze to k***y bez zasad i dla smiechu kiedys moga go okaleczyc do konca zycia, dobieranie znajomych tez zalicza sie do selekcji naturalnej. trzeba ostroznie ich dobierac dlatego nie ratujcie nigdy kobiet co ich facet bije bo to znaczy ze to tez k***y nic nie warte nie szanujace siebie samych skoro wiedzialy jaki jest facet a dalej z takim siedza i jak taka zajebie to nie oplakujcie bo k***isko wiedzialo na co sie pisze, to tez element selekcji naturalnej, dobierasz sie w pare lub z przyjaciolmi ktorzy sa smieciami genetycznymi i doprowadzaja do twojej smierci to tez selekcja naturalna jak najbardziej

Gamonn1

2020-11-03, 11:33
A ja głupi myślałem, że te ich Meleksy są elektryczne XD
Przecież to jest USA, tam nawet sokowirówki są spalinowe.