18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomyłka policjanta

Jesse.Pinkman • 2021-09-14, 18:39
Według opisu policjant z Milwaukee w Wisconsin przypadkowo wpakował kulkę w brzuch pana Davisa ścigając pana Browna.

Zenonn

2021-09-14, 18:46
Film 6 dni temu obchodził swoje drugie urodziny. Może jakaś złota łopata dla autora posta ?

Jesse.Pinkman

2021-09-14, 18:49
Zenonn napisał/a:

Film 6 dni temu obchodził swoje drugie urodziny. Może jakaś złota łopata dla autora posta ?


Według opisu policja udostępniła nagranie dopiero teraz - rodzina postrzelonego pana wytoczyła im proces.

BanujNasNieMichalka

2021-09-14, 19:18
Nie wiem, masz na YT te filmy zapewne z opisem a nie potrafisz nawet dokladnego info przekazać.

Podczas interwencji policjant strzelił, to się zgadza. Tyle że nie postrzelił browna tylko przypadkowego typa który zwie się Tari Davis.
I tak, rodzina wytoczyła proces ale rodzina Davisa a nie Browna.

Jesse.Pinkman

2021-09-14, 19:27
Rannhide napisał/a:

Nie wiem, masz na YT te filmy zapewne z opisem a nie potrafisz nawet dokladnego info przekazać.
Podczas interwencji policjant strzelił, to się zgadza. Tyle że nie postrzelił browna tylko przypadkowego typa który zwie się Tari Davis.
I tak, rodzina wytoczyła proces ale rodzina Davisa a nie Browna.


Mój błąd, już poprawione, łap piwko za czujność.

Res0r

2021-09-14, 21:58
ecnart napisał/a:

szkoda że nie miał śrutówki



Szkoda że nie miał granatnika! :)

Aquarius9001

2021-09-14, 22:08
Ta policja w USiA to miód na oczy

HansKloSS

2021-09-14, 22:17
Murzyn do murzyna podobny... rozumiem pomyłkę.

Dupaapud

2021-09-14, 22:27
HansKloSS napisał/a:

Murzyn do murzyna podobny... rozumiem pomyłkę.



Hans, tak właśnie też sam chciałem napisać. Przykro mi, ale moje geny zmusiły komórki do produkcji gałek ocznych wrażliwych na pełne spektrum barw, a predefiniowana konstrukcja sieci neuronowej pozwala precyzyjnie rozróżniać twarze ludzi rasy białej, co niestety przekłada się na fakt, że każdy murzyn wygląda dla mnie tak samo :)

Policeman

2021-09-15, 11:01
Sugeruję czasem ograniczyć ilość filmików do tych najlepszych, bo serio czasem wrzucasz niezłe scenki z interwencji, a czasem średnio cokolwiek widać. Nie róbmy z sadola strony z interwencjami policji.