18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pomylił pokoje

markkers • 2011-02-26, 20:18
"Podczas seksu uświadomił sobie, że... pomylił pokoje

Brytyjczyk oskarżony o gwałt został uniewinniony po tym, jak przekonał sąd, że do niepożądanego stosunku seksualnego doszło przez... pomyłkę. Osobliwą historię opisuje brytyjski "Daily Mail".

Do zdarzenia doszło w sierpniu ubiegłego roku w hotelu położonym w Farnham (południowa Anglia), w którym zatrzymał się oskarżony 22-latek wraz ze swoją 19-letnią dziewczyną. Fatalna pomyłka miała miejsce, kiedy para spędzała wieczór osobno.

Mężczyzna zeznał przed sądem, że wracając po upojnym wieczorze do swojej dziewczyny, był tak pijany, że pomylił pokoje. Po ciemku rozebrał się, wszedł do łóżka i zaczął uprawiać seks przekonany, że robi to ze swoją ukochaną. Niefortunny błąd uświadomił sobie, gdy przelotnie spojrzał na twarz partnerki.

Ku ogromnemu zdumieniu zobaczył, że nie jest to jego dziewczyna, lecz poznana wcześniej w barze 40-latka. Przerażony mężczyzna wyskoczył z łóżka, zabrał w pośpiechu ubranie i wybiegł z pomieszczenia, przez pomyłkę zabierając telefon przypadkowej partnerki.

Kobieta oskarżyła 22-latka o gwałt i kradzież. Jak zeznała przed sądem, obudziła się, kiedy "poczuła, że ktoś na niej leży". Podkreśliła, że faktycznie poznała oskarżonego w barze, ale nigdy nie zgodziłaby się na seks. Sąd uznał jednak, że cała sytuacja rzeczywiście była wynikiem fatalnej pomyłki i uniewinnił oskarżonego od obu zarzutów - podaje "Daily Mail".


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Podczas-seksu-uswiadomil-sobie-ze-pomylil-pokoje,wid,13172400,wiadomosc.html

Jaconator

2011-02-27, 09:52
Ta sytuacja by się nie zdarzyła, gdyby obie siedziały w kuchni.

Basika063

2011-02-28, 00:21
Jaconator napisał/a:

Ta sytuacja by się nie zdarzyła, gdyby obie siedziały w kuchni.


Skoro Twoja kobieta nie wychodzi z kuchni, to Ty człowieku musisz żyć albo w celibacie, albo przyjaźnisz się z Renią Rączkowska.

marna

2011-02-28, 23:31
niejaki Hank Moody też miał kiedyś taki problem ;)

RuchaczNagichPanien

2011-03-05, 15:18
No ja też był dla chłopa uwierzył, na wakacjach z 19 letnią dziewczyną nie zar*chałbym 40 latki :-|

oumajgad

2011-03-05, 15:19
Mouth rapist :lozko:
Najlepszy sezon to był.

swater

2011-03-05, 15:33
w polsce to ta 19latka poszłaby jeszcze do pierdla

golip

2011-03-05, 15:45
Mógł powiedzieć: "Wyr*chałem to wyr*chałem na ch*j drążyć temat"

ko...........rz

2011-03-05, 17:08
k***a...40 powiadacie... sąd powinien przyznać mu odszkodowanie..

szczepan1234

2011-03-06, 10:16
I go uniewinnili ?
Por*chał, szybko doszedł to wyskoczył z łóżka, zapie**olił fajny telefon i sp***olił :P
Moja wersja tej historyjki ^^

skurczybyk1990

2011-03-20, 20:05
japie**ole...poczekam az moja wspołlokatorka zgasi swiatło,nastepnie ja wyr*cham,tez powiem ze pomylilem pokoje(choć w moim pokoju moglbym r*chac tylko slonine w kaloryferze:D)

ProVVe

2013-09-23, 16:00
Basika063 napisał/a:


Skoro Twoja kobieta nie wychodzi z kuchni, to Ty człowieku musisz żyć albo w celibacie, albo przyjaźnisz się z Renią Rączkowska.




Albo j***ć ja na blacie...