18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pomożemy pani

nowynick • 2020-06-23, 16:19
Pani wypadł portfel z wiaduktu, więc uczynny policjant postanowił pomóc. Cud, że tylko ten czerwony lekko się otarł. Moje miasto takie piękne



Dukenstein

2020-06-24, 01:16
Czerwony to miał zj***ne hamulce, że go tak wywinęło, a reszta to debile zapie**alacze.

daminoday

2020-06-24, 01:30
fala uderzeniowa z czerwonego samochodu go przewrocila

sesef

2020-06-24, 02:27
xpiotras napisał/a:

Sk***ysyn przejeżdża 230 metrów w 7 sekund (odległość z Google Maps od rozjazdu do schodów) ale hamuje dojeżdżając do wiaduktu więc na początku jechał dużo szybciej.
230m / 7 sekund = 33 metry na sekundę
33 m/s x 3600 sekund = 120 km/h
To jest prędkość ŚREDNIA, czyli na początku jechał około 150 km/h. Ten filmik powinien być podstawą do odebrania sk***ysynowi prawa jazdy.



Tam przy 100 km/h już nieźle rzuca na tych nierównościach to przy twoich wyliczeniach ten samochód by latał a nie jechał.

xpiotras

2020-06-24, 11:14
pro_avenger napisał/a:

Ale k***a z ciebie cienki detektyw. Twoje wnioski mają się h*j do sprawy jeśli wyliczasz wszystko z filmu. Byleś tam? Wiesz jaka jest tam dopuszczalna ? z tego co kojarze to chyba 80. Może w korku na 2 pasmówce nigdy nie jeździłeś
A pies też wchodzi k***a ogarniety ubrał się na granat i wchodzi w tunel na lazienkowskiej. Z prowincji już ich biorą?



Czyli to ty jesteś tym ch*jem co tak jeździ. Tam jest ograniczenie do 80km/h a nie do 150km/h więc jebnij się w ten pusty łeb.
Ja w korku stoję a skoro ty jeździsz to chyba kacapskim sposobem po poboczu. Mam nadzieję, że w końcu zabiorą ci prawko i będzie jednego dzbana mniej.

sesef napisał/a:

Tam przy 100 km/h już nieźle rzuca na tych nierównościach to przy twoich wyliczeniach ten samochód by latał a nie jechał.



Zmień samochód albo wymień w końcy fabryczne amortyzatory.

Attero132

2020-06-24, 14:58
Policjant chciał zamoczyć.

kropka89

2020-06-24, 15:19
Miałem podobną sytuację na tej trasie przy następnym tunelu. Policja za zakrętem zajęła prawy pas. Widoczność była taka jak na zdjęciu. Światło wali po oczach, zakręt, a policja spisuje pacjenta jak nigdy nic. Dodam, że ograniczenie tam to 80km/h także nie tak wolno.


sanzioni2019

2020-06-25, 19:16
Po dźwięku kierunkowskazu słychać, że nagrywający jechał mini cooperem. Ciekawe czy to wersja S