18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomóż żułwiu

~Sunday • 2019-10-29, 20:59

Smutno :emo:

djted

2019-10-29, 21:17
O ty k***iuuuu co mnie tykasz ja tu umieram

Essent

2019-10-29, 21:41
A to symulant :krejzi:

orzech1991

2019-10-29, 22:08
a może mu się błędnik czy móżdżek sp***olił, jak tylko złapie pozycję wyjściową włącza mu się turbo a potem jeb na plecy i reset. popsuł się.

LuzaQ

2019-10-29, 22:36
wydaje mi sie że zwracajac sie do żółwia słowami pomóż żułwiu prosisz go o pomoc a chyba przydałoby się to okreslic w słowach pomóż żółwiowi.
jesli jest tu jakis profesor miodek to prosiłbym o ewentualne skorygowanie gdyż sprawa jest nagła.

vattghern666

2019-10-29, 23:28
LuzaQ napisał/a:

wydaje mi sie że zwracajac sie do żółwia słowami pomóż żułwiu prosisz go o pomoc a chyba przydałoby się to okreslic w słowach pomóż żółwiowi.
jesli jest tu jakis profesor miodek to prosiłbym o ewentualne skorygowanie gdyż sprawa jest nagła.



Wydaje mi się, że jak nie ogarniasz oczywistego żartu, nie powinieneś komentować. A jak już zwracasz komuś uwagę o pisownię, to pamiętaj: nazwiska piszemy dużą literą (;

woytasw

2019-10-29, 23:29
Samobójca j***ny

DoubleBorger

2019-10-30, 00:00
Może chciał spać na boku, a ten go wk***ia, później na plecy się jebnął w nadziei, że zadowoli panicza

LuzaQ

2019-10-30, 00:10
vattghern666 napisał/a:

Wydaje mi się, że jak nie ogarniasz oczywistego żartu, nie powinieneś komentować. A jak już zwracasz komuś uwagę o pisownię, to pamiętaj: nazwiska piszemy dużą literą (;



Gdyi nie ogarniam to skąd mam wiedziec że nie ogarniam ? Powinna mi się jakaś lampka zapalic na monitorze ?

vattghern666

2019-10-30, 00:19
LuzaQ napisał/a:

Gdyi nie ogarniam to skąd mam wiedziec że nie ogarniam ? Powinna mi się jakaś lampka zapalic na monitorze ?



No nie wiem, spojrzeć na swój komentarz, potem na inne, potem można jeszcze raz na swój i go usunąć. Ale faktycznie, czego ja wymagam

;-)

Cryo

2019-10-30, 01:09
Utopił się sk***esyn

KieldW

2019-10-30, 08:34
Żółw z depresją.

KoniecZartow

2019-10-30, 12:08
vattghern666 napisał/a:

No nie wiem, spojrzeć na swój komentarz, potem na inne, potem można jeszcze raz na swój i go usunąć. Ale faktycznie, czego ja wymagam



Dużą to można dostać bombę w nochala. Natomiast pisząc, możemy to robić tylko i wyłącznie wielką literą.

krasnal_hałabała

2019-10-30, 15:15
vattghern666 napisał/a:

Wydaje mi się, że jak nie ogarniasz oczywistego żartu, nie powinieneś komentować. A jak już zwracasz komuś uwagę o pisownię, to pamiętaj: nazwiska piszemy dużą literą (;



Nazwiska piszemy z wielkiej litery a nie "dużą literą", dużą literą to się możesz jebnąć w pecyn.

A właściwie powinienem był napisać: Pisanie nazwiska rozpoczynamy z wielkiej litery.

vattghern666

2019-10-30, 22:30
krasnal_hałabała napisał/a:

Nazwiska piszemy z wielkiej litery a nie "dużą literą", dużą literą to się możesz jebnąć w pecyn.
A właściwie powinienem był napisać: Pisanie nazwiska rozpoczynamy z wielkiej litery.



Tak, masz 15 lat, a gadasz jakbyś żył za komuny. "z wielkiej litery" to rusycyzm.
Wielka to może być Brytania, litery są duże albo małe. I piszemy dużą, od biedy wielką, nigdy z dużej, wielkiej.

Dwa cwaniaki, ale żaden nie otworzył słownika co? Debile.
Proszę bardzo.
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/wielka-litera-czy-duza-litera;443.html

KoniecZartow napisał/a:

Dużą to można dostać bombę w nochala. Natomiast pisząc, możemy to robić tylko i wyłącznie wielką literą.



Chyba kpisz.