18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomocny braciszek

CrazyEdek • 2022-05-30, 07:19
Jeden ze sposobów, jak szybko wyrwać zęba.


pyotreck

2022-05-30, 07:52
Jak byłem mały to bratu wyrywałem zęba w inny sposób. Włożyłem piłke do kosza do reklamówki, związałem sznurkiem reklamówkę a drugi koniec zęba brata. Wyszliśmy na balkon i zrzuciłem piłkę. Efekt był taki że ząb nie został wyrwany, brat o mały włos nie wypadł z balkonu. Okazało się że związałem nie tego zęba co trzeba i gdyby specjalną operacja się powiodła to brat straciłby już stałego zęba.

stopwar

2022-05-30, 10:22
Od zębów się zaczyna, a potem fiuty sobie urywają.
Zachodnie, dziecięce gwiazdy Sadola zwykle wyrastają na niezłych hardcorów.
Nie to co skośnookie gówniaki, tym to zawsze piach w ryj za młodu.

marcino_zly

2022-05-30, 14:28
I to jest brat z bratem!
Piękne wykonanie w lekkim napięciu trzymane!
Widać że sobie ufają i się kochają (do czasu...) Hehehehheheheh

pullup

2022-05-30, 14:42
pyotreck napisał/a:

Jak byłem mały to bratu wyrywałem zęba w inny sposób. Włożyłem piłke do kosza do reklamówki, związałem sznurkiem reklamówkę a drugi koniec zęba brata. Wyszliśmy na balkon i zrzuciłem piłkę. Efekt był taki że ząb nie został wyrwany, brat o mały włos nie wypadł z balkonu. Okazało się że związałem nie tego zęba co trzeba i gdyby specjalną operacja się powiodła to brat straciłby już stałego zęba.



Byłem tą piłką.

Kiblodrzemek88

2022-05-30, 22:52
Po cichu liczylem, że mu zajebie tym kijem

patriota1993

2022-06-02, 23:06
pyotreck napisał/a:

Jak byłem mały to bratu wyrywałem zęba w inny sposób. Włożyłem piłke do kosza do reklamówki, związałem sznurkiem reklamówkę a drugi koniec zęba brata. Wyszliśmy na balkon i zrzuciłem piłkę. Efekt był taki że ząb nie został wyrwany, brat o mały włos nie wypadł z balkonu. Okazało się że związałem nie tego zęba co trzeba i gdyby specjalną operacja się powiodła to brat straciłby już stałego zęba.



Jakie były twoje relacje z bratem w przyszłości?