18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomocnik Mikołaja obmacuje Śnieżynkę

PlMichal • 2015-12-22, 00:59

Czarny lud tego nie pochwala.

Blue!

2015-12-22, 17:44
Ciekawe ile bierze za godzinę :)

LordFlorex

2015-12-22, 18:45
Myślę że to czy ktoś się liże przeszkadza tylko i wyłącznie stulejcowi który niema kobiety,bo jakim ch*jem miało by cię boleć to że ktoś się obok ciebie liże?Rozumiem gdyby ktoś się r*chał,obmacywał,rozbierał ale k***a czy to że ktoś się całuje Cię w jakiś sposób boli?Nie kumam tych jazd,mam ochotę pocałować swoją kobietę to to k***a zrobię i wyj***ne mam czy tobie się to podoba czy nie,może Ja nie mam ochoty oglądać twojej mordy na ulicy?...W dupie już się niektórym pie**oli,a bo to jest takie i srakie,jasne są granice ale k***a ludzie zajmijcie się czasem sobą a nie cały czas szukacie w czym by się tu do kogoś doj***ć.

mp_toujane

2015-12-22, 19:23
debil i k***a - dobrze sie dobrali

lukaskzm

2015-12-22, 19:25
Sk***iel-Niedobry napisał/a:

Up,
prawda

Ale mnie też wk***ia jak stoje z kobietą w kolejce a przede mną liże się, lub obmacuje jakaś zakochana para. Kompletny brak szacunku. Mam wręcz ochotę wtedy ich obydwoje zaj***ć.



to zamknij się w domu i dalej wal konia do redtube

Pleso93

2015-12-23, 00:35
HigHSp33D napisał/a:

Toś mu dowalił. Aż mu w pięty poszło... Typowa riposta sadolowa. Nie wiadomo czy płakać czy już liny szukać[...]



Typowy sadolowy lamus, który założył tu konto, żeby... no właśnie, po co? :idzwch*j:

Adrian92

2015-12-23, 04:20
Sk***iel-Niedobry napisał/a:

Up,
prawda

Ale mnie też wk***ia jak stoje z kobietą w kolejce a przede mną liże się, lub obmacuje jakaś zakochana para. Kompletny brak szacunku. Mam wręcz ochotę wtedy ich obydwoje zaj***ć.



Brak szacunku, ale do czego? Do Ciebie? Z jakiej racji w ogóle ma Cie szanować?

Może nie wypada, ale ja sam lubię publicznie poświntuszyć :) Fajne spontaniczne akcje z tego wychodzą, fajna adrenalinka i czasami dużo smiechu z reakcji ludzi i fajne wspomnienia. Jak widac, same pozytywy. :D

Ale sadole tego nie zrozumieją bo jedyne dupeczki jakie mają to na szołapie gdzie wpatrują się w nie z ku*asem w łapie.
A jak nie to siedzieć w domu i na łóżku po bożemu a nie mówić ludziom jak mają żyć i co robić.