18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomocni ..

~McSadol • 2021-01-12, 21:10
Fajnych ma kumpli . :) .


outsidethebox86

2021-01-12, 21:30
Bo w obecnych czasach, kiedy dzieje Ci się krzywda, to prędzej ktoś telefon wyciągnie żeby Ci zrobić zdjęcie lub nagrać niż poda pomocną dłoń ;-)

plastic

2021-01-12, 21:35
być k***ą jest o wiele prościej, niż nią nie być. obecna rewolucja obyczajowa na świecie stawia samopoczucie na pierwszym planie.

wynik jest prosty i widoczny na każdym poziomie życia.

Pralpunkt

2021-01-12, 21:41
Tego kija w dupę niech mu wsadzi

outsidethebox86

2021-01-12, 21:49
plastic napisał/a:

być k***ą jest o wiele prościej, niż nią nie być. obecna rewolucja obyczajowa na świecie stawia samopoczucie na pierwszym planie.
wynik jest prosty i widoczny na każdym poziomie życia.



Za dużo w dupach i się w głowie popie**oliło.

RYHOO

2021-01-12, 22:03
Najlepsze jest to, że odpaliłem sobie po raz kolejny Kompanie braci - zawsze jak czuje wewnętrzny brak wiary w ludzi to 2 wojna jest spektrum tego co ludzie potrafą zniszczyć i stworzyć. Doświadczam właśnie " pie**olenia starego dziada " we własnej osobie, bo tacy sami chłopcy co te qrwiszcze przelewały krew za siebie i innych :/

Ce...........00

2021-01-12, 22:10
mając takich kumpli to wrogów nie trzeba.

Kutasiarz

2021-01-12, 23:43
plastic napisał/a:

obecna rewolucja obyczajowa na świecie stawia samopoczucie na pierwszym planie.


Jak to mówią czujesz się dobrze, czynisz dobrze. A po za tym to niektórzy wolą szorstką przyjaźń/koleżeństwo. I takie śmieszki heheszki są w takim gronie mile widziane.

plastic

2021-01-13, 00:31
dzieciaki zawsze tak robiły, prawda, trudno aby rewolucja obyczajowa bazowałą na czymś, co byłoby nieobecne w ludzkiej naturze, ale tak, jak napisał mój przedmówca, chodzi o skalę zjawiska, w którym ludzie chętniej wycagają telefon, niż pomocną dłoń

Boldrik napisał/a:

Jak to mówią czujesz się dobrze, czynisz dobrze. A po za tym to niektórzy wolą szorstką przyjaźń/koleżeństwo. I takie śmieszki heheszki są w takim gronie mile widziane.



to bardzo miła półprawda, którą chętnie powtarzają cymbały, w celu usprawiedliwienia swoich działań, ktore przyniosą korzyść teraz, a szkodę póżniej (czasem już nie im, tylko innym - tym lepiej)

jak zawsze, najlepsze wyjście to równowaga, umiejętność (i chęć!) przewidywania konsekwencji, na które trzeba być gotowym.

"ktoś płacze, aby ktoś mógł się cieszyć"

dobre samopoczucie nie bierze się z dupy, tylko z ciężiej pracy i wyrzeczeń, które nie są przyjemne - ale to dziś jakaś wielka tajemnica i kontrowersyjne TABU, którego głoszenie prowadzi do ostracyzmu ze strony oficerów prowadzących i idiotów, którzy im wierzą, że mogą cieszyć michę bez końca, bez wysiłku i konsekwencji.

S.Cat

2021-01-13, 08:44
Dlatego nie mam kumpli. :D

bercisko

2021-01-13, 08:45
"Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sobie sam poradzę".

nocnik

2021-01-13, 09:46
VIKAN - robi bardzo dobre szczotki.

guziecguziec

2021-01-13, 18:56
Jak się ma takich "kumpli" to wrogowie nie są potrzebni.