18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomocna sąsiadka ...

~McSadol • 2021-10-28, 20:40
... to skarb ...


Silverface

2021-10-28, 20:45
A to k***iszcze j***ne w beretce z antenką.

baronturbina

2021-10-28, 20:51
Powinien starej k***ie zrobić tak samo, tylko na rzadko.

Nikt_nie

2021-10-28, 21:14
baronturbina napisał/a:

Powinien starej k***ie zrobić tak samo, tylko na rzadko.



a to było na twardo twoim zdaniem?? Ciekawe...

sothis

2021-10-28, 21:41
Jak to miło, że żyjemy w czasach kamer na każdym kroku. Co prawda ma to wiele konsekwencji, ale ile radości daje świadomość, że nie mieszkam w Brazylii, nie mam takich sąsiadów, a ludzi pokroju tej baby czy jakich suborgow, janlewów czy innych wybitnych postaci oglądam prawie wyłącznie w internecie :-)

Adam_WKLADAM

2021-10-28, 21:43
baronturbina napisał/a:

Powinien starej k***ie zrobić tak samo, tylko na rzadko.



za kare powinni dac tej starej k***ie taki sam sloik z podobna zawartoscia do opie**olenia.. jak by sie pożygala to musi zaczynac od nowa

Dzisiaj

2021-10-28, 21:52
@wiekszosc komentarzy UP

poj***ni jestescie - moze drzwi to akurat drzwi jakiegos pedofila? moze koles/baba to jakies poj***ne stworzenie? Nic nie wiadomo wiec nie komentujcie pojeby jakbyscie wiedzieli o co chodzi. Moze sąsiad to jakie totalny pojeb jak sąsiad, ktory kiedyś mieszkal w bloku znajomego :

- koleś srał w gazety i wyrzucal to przez okno. Taaa dammmm...

Nie wiem jak sie to zakonczylo, nie wnikam.

marcino_zly

2021-10-28, 22:10
Buhahaha kumpel kiedyś mnie opowiadał, jak to nasz wspólny ziomek go wk***ił-jak zwykle poszło o kobietę.
Chlal z nim u siebie a tamtego ziomka "kobieta" wolała niego.
To gościu wyszedł i wysral mu się na wycieraczkę. :-)

neo001

2021-10-28, 22:16
Dzisiaj napisał/a:

@wiekszosc komentarzy UP
poj***ni jestescie - moze drzwi to akurat drzwi jakiegos pedofila? moze koles/baba to jakies poj***ne stworzenie? Nic nie wiadomo wiec nie komentujcie pojeby jakbyscie wiedzieli o co chodzi. Moze sąsiad to jakie totalny pojeb jak sąsiad, ktory kiedyś mieszkal w bloku znajomego :
- koleś srał w gazety i wyrzucal to przez okno. Taaa dammmm...
Nie wiem jak sie to zakonczylo, nie wnikam.



No ta to swoim zachowaniem na 100% normalna, pedofil i poj***ne stworzenie po tej akcji przemyśleli swoje zachowania. Na każdy Twój argument odpowiem tak: na początku próbujesz sprawę załatwić legalnie, ale jak instytucje państwowe zawodzą i masz jaja to załatwiasz jak chłop zwykłym wpie**olem.

baronturbina

2021-10-28, 22:32
Nikt_nie napisał/a:

a to było na twardo twoim zdaniem?? Ciekawe...


Moim zdaniem bohaterka filmu wyj***la konfiturę. Daleko jej do mega sraki. Masz na porównanie jak prawdziwa sraka wyglada chłopcze:
https://www.sadistic.pl/t/480709

polakwrocek

2021-10-28, 22:43
Na pewno za niewinność.
Już chyba nie raz ktoś mu podziękował za bycie przyjemnym sąsiadem skoro sobie kamerkę zamontował.

mocnymarcin5

2021-10-28, 23:18
Rozrobione na rzadko chłopskie albo dziecięce

alexwudeka

2021-10-29, 00:01
Zrobiłbym k***ie to samo, tylko benzyną i podpalił

Mzimu

2021-10-29, 00:11
Ja pie**olę, jak można być tak małostkowym?!
Kamerka jest, bo pewnie były z nią wcześniej problemy. Jakaś pie**olnięta w ten beret i tyle.

7wporzondku

2021-10-29, 07:11
Dzisiaj napisał/a:

@wiekszosc komentarzy UP
poj***ni jestescie - moze drzwi to akurat drzwi jakiegos pedofila? moze koles/baba to jakies poj***ne stworzenie? Nic nie wiadomo wiec nie komentujcie pojeby jakbyscie wiedzieli o co chodzi. Moze sąsiad to jakie totalny pojeb jak sąsiad, ktory kiedyś mieszkal w bloku znajomego :
- koleś srał w gazety i wyrzucal to przez okno. Taaa dammmm...
Nie wiem jak sie to zakonczylo, nie wnikam.



pie**olisz

:roll: