18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pomoc w kuchni

Purplehejsss • 2015-12-30, 18:55
Żona krzyczy do męża z kuchni :

-Kochanie pomógł byś mi zrobić ten obiad, a nie siedzisz tylko przed tym telewizorem!

Z drugiego pokoju słychać krzyk męża :

-A czy ja cie proszę żebyś mi pomagała wymienić olej w silniku?

:lol:

KlinikaAborcyjna

2015-12-30, 19:29
Niby wszystko OK ale olej wymienia się raz lub dwa razy w roku a obiadki trzeba robić codziennie.
Ta owa żona powinna pomóc mężowi przy wymianie oleju. Szach mat lenie.

man_of_steel

2015-12-30, 22:36
@KlinikaAborcyjna

To na ch*j czekasz, zapie**alaj do kuchni!

spiepszaj_dzbanie

2015-12-30, 23:29
Przecież od dawna wiadomo, że przeciętny Polak tylko uzupełnia ubytki oleju, bo przecież się nie zużywa.
Typowy Polski Wiesiek jeździ samochodem, aż się zepsuje - a potem "jakie te auta ch*jowe tera robio, dziadek jeździł (dowolna marka) 10lat i nic przy nim nie robił."

jaguar714

2015-12-31, 00:30
dzięki za przypomnienie, miesiąc temu był do wymiany. leci piwko

Lares86

2015-12-31, 00:45
Jak nie masz kanału na chacie, to ch*ja samemu zrobisz.

okno1337

2015-12-31, 00:45
Gdzie następuje ten moment, w którym mam się śmiać?

Grein

2015-12-31, 01:55
Wbrew pozorom bardzo logiczna odpowiedź.
Bo przecież dlaczego facet nie zawoła kobiety do wymiany oleju? Bo sam zrobi to szybciej, lepiej i prawdopodobnie kobieta nie wie jak to zrobić. Odwrotnie z obiadem.
Na ch*j gość ma iść i sp***olić tak, żeby było 2 razy więcej do zrobienia?

SamPanDiabel

2015-12-31, 02:48
Jak zwykle będą setki piw i mnóstwo odpowiedzi, a prawda jest taka, że z obecnie dorastającego pokolenia 99,9% nie potrafiy wymienić oleju, filtrów, świec, klocków hamulcowych. Zdiagnozowanie banalnych problemów typu padnięte bezpieczniki, zwarcie instalacji, itp. też przerasta możliwości mistrzów kierownicy. Za to będą pluli jadem jak to inni jeżdżą jak p*zdy albo nie wyprzedzają, bo są p*zdami, tudzież są p*zdami, bo są w danej chwili pieszymi :)

vejin

2015-12-31, 10:28
Hola, hola, mam zaledwie 23 lata i umiem wszystko wymienić i nie jestem po zawodówce, tylko informatykiem, ale po co, jak stare jeszcze dobre i nie trzeba kupować tego drogiego 15w40? :amused: A tak na poważnie to po prostu mam tak zmęczony życiem samochód, że czekam tylko, aż mi klęknie i pewnie wtedy dopiero zacznę zbierać na nowy.

NieLubieWas

2015-12-31, 10:35
@up
No może 99,9% to poleciałes, ale to prawda. Pokolenia są coraz to bardziej stroniące od logicznego myślenia. Koło będzie się toczyć aż do osiągnięcia punktu krytycznego i samozagłady. Każdy myślący osobnik chce poznać jak dana maszyna działa, żeby nic go nie zaskoczyło. A dziś rządzi bezmyślne nak***ianie ozorem i pozerstwo.

Coby

2015-12-31, 12:04
Lares86 napisał/a:

Jak nie masz kanału na chacie, to ch*ja samemu zrobisz.



Serio? Potrzebujesz kanał żeby wymienić olej? To pewnie do wymiany świec musisz demontować silnik...

SwietyDiabel

2016-01-01, 16:14
@up

powodzenia w odkręceniu dolnej osłony silnika a następnie śruby spustowej miski w nowoczesnym aucie, działając z poziomu nawierzchni. Bez kanału lub podnośnika kolumnowego życzę szczęscia.