18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc drogowa dla tirowca

CrazyEdek • 2021-02-13, 14:48
Co dwóch, to nie jeden.


bloodwar

2021-02-13, 19:39
Naoglądali się filmików jak RS6 wyciąga tira z zaspy i chcieli zrobić to samo - tylko, że zamiast RS6 i mózgów mają stare Kałdi, Paseratti i jakąś szarą galaretkę która im mówi, żeby najlepiej złapać linką za zderzak :)

Isakpm

2021-02-13, 22:18
Teraz to samochody z sera robią :-/

MaszRumAmanita

2021-02-13, 22:51
RAIDEN napisał/a:

X k***a D połapał za plastiki i dobra będzie chłopie nie pierwsza zimę to robimy hahah



za srastiki. Jakbyś coś wiedział o samochodach to byś się domyślił, że wyrwało mu belkę, w którą wkręca się hak do holowania.

Cz...........as

2021-02-13, 22:56
Lenie j***ne, jak by rozdać łopaty wszystkim co się tak patrzą to by oczyścili drogę w 10 minut. Dłużej ustawiali te szroty.

PryszczatyJeż

2021-02-13, 23:27
Nie od dziś wiadomo, że większość kierowców VW to bezmózgi.

tigerqaz

2021-02-14, 09:35
Oooo! Audi to od bezdomnego a Passat to 500+...
Widzę w komentarzach same "hundziorze"
Gleba i negatyw :D
j***ne niewypały tuningu, a za kółkiem z małym siurkiem :D

Karboksylator

2021-02-14, 10:13
Gadozer napisał/a:

Oni serio myśleli że to wypali? skąd się tacy ludzie biorą ?



co za głupki, zamiast iść i popchnąć

kapelan_szturmowy

2021-02-14, 10:15
tigerqaz napisał/a:

Oooo! Audi to od bezdomnego a Passat to 500+...
Widzę w komentarzach same "hundziorze"
Gleba i negatyw
j***ne niewypały tuningu, a za kółkiem z małym siurkiem

witamy właściciela Audi :)



eMCeONe

2021-02-14, 10:49
Gadozer napisał/a:

Oni serio myśleli że to wypali? skąd się tacy ludzie biorą ?



z kwejka :D

eMJay8086

2021-02-14, 18:34
@pro_avenger
Przecież to jeden koncern...

Pasek pewno 4Motion, czyli jak B6 to tylko Haldex choć w B5 był i Torsen. Tu akurat B6.
Wierz mi, w zimie nieźle to idzie i fajnie się trzyma. Wszyscy się śmieją że to wieś etc. ale prawda taka że paserati od B4 do B6 zmotoryzowały polską wieś :P ale raczej jakieś biedy 1.9 TDi.

A Audi z porządnym Torsenem też piękna sprawa

tigerqaz

2021-02-14, 19:44
fiattt napisał/a:

witamy właściciela Audi



Witam hundziorza!
A żebyś wiedział że mam dwa Audi, A4, A6 i Passata B5 fl W8 :metalhead:
Jakoś nie mam problemu z walką marek w garażu czy podjeździe przed domem :D
Za to podjadę pod każdy krawężnik i próg w porównaniu z gównianymi glebojebami.

kapelan_szturmowy

2021-02-15, 01:57
tigerqaz napisał/a:

Witam hundziorza!

hahahahahahaha nigdy nawet nie siedziałem w Hondzie, ani innym produkcie z kraju kwitnącej wiśni... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tigerqaz napisał/a:

A żebyś wiedział że mam dwa Audi, A4, A6


Da się to wyczuć w komentarzu i stylu - coś jak ze studentami prawa, albo kierowcami BeeMwu - nie muszą tego mowić, a już wiesz :mrgreen: Wiadomo, przecież kAudi jest najlepsze, się nie psujo, są oszczędne tak że podczas jazdy produkują paliwo, przewaga dzięki technice i te inne frazesy :mrgreen:

tigerqaz napisał/a:

Passata B5 fl W8

poczułem prestiż :mrgreen:

tigerqaz napisał/a:

Jakoś nie mam problemu z walką marek w garażu czy podjeździe przed domem

ja też. Naprawiam to na podnośniku jak leci, bez podziału na marki, byleby klient płacił i nie marudził :mrgreen:

tigerqaz napisał/a:

Za to podjadę pod każdy krawężnik i próg w porównaniu z gównianymi glebojebami.

tu się z Tobą zgodzę, nie ma nic gorszego niż te gleby, JDMy, german stajle, riegery i irmshery. Tylko lift - cztery cale albo wcale ;)

tigerqaz

2021-02-15, 19:34
fiattt napisał/a:

hahahahahahaha nigdy nawet nie siedziałem w Hondzie, ani innym produkcie z kraju kwitnącej wiśni...
Da się to wyczuć w komentarzu i stylu - coś jak ze studentami prawa, albo kierowcami BeeMwu - nie muszą tego mowić, a już wiesz Wiadomo, przecież kAudi jest najlepsze, się nie psujo, są oszczędne tak że podczas jazdy produkują paliwo, przewaga dzięki technice i te inne frazesy
poczułem prestiż
ja też. Naprawiam to na podnośniku jak leci, bez podziału na marki, byleby klient płacił i nie marudził
tu się z Tobą zgodzę, nie ma nic gorszego niż te gleby, JDMy, german stajle, riegery i irmshery. Tylko lift - cztery cale albo wcale



Nie liczy się marka.
Dla mnie znaczenie ma to, że mam pewność że dojadę do pracy i zarobię na utrzymanie i eksploatację.
W8 jest ze mną od 6 lat i tylko nim jeżdżę. Zasrane czterokołowe loga jebią się na potęgę i dlatego Kaudi jest żony a drugie fakt, czeka na lepsze czasy i części :D
Nigdy nie chwaliłem tej marki i nie będę chwalił.
Jedyne co mi pasuje w Audi to komfort w dłuższej trasie.
Napie**olone tej elektroniki i wystarczy lekka wilgoć, to ch*j z tymi autami.
Jakbym mógł wrócić czas i wybierać patrząc na markę, kupiłbym jeszcze raz Lanosa :D
I zawiezie i pole zaorze.
Bez względu na markę, każdy kiedyś zawita na warsztacie i podnośniku.

kapelan_szturmowy

2021-02-16, 00:10
tigerqaz napisał/a:

Nie liczy się marka.
Dla mnie znaczenie ma to, że mam pewność że dojadę do pracy i zarobię na utrzymanie i eksploatację.
W8 jest ze mną od 6 lat i tylko nim jeżdżę. Zasrane czterokołowe loga jebią się na potęgę i dlatego Kaudi jest żony a drugie fakt, czeka na lepsze czasy i części
Nigdy nie chwaliłem tej marki i nie będę chwalił.
Jedyne co mi pasuje w Audi to komfort w dłuższej trasie.
Napie**olone tej elektroniki i wystarczy lekka wilgoć, to ch*j z tymi autami.
Jakbym mógł wrócić czas i wybierać patrząc na markę, kupiłbym jeszcze raz Lanosa
I zawiezie i pole zaorze.
Bez względu na markę, każdy kiedyś zawita na warsztacie i podnośniku.



odszczekuje co napisałem. Porządny musi być z Ciebie gość, bo mądrze gadasz. I za to z Tobą wypije. Wirtualnie.
A uczulenie na statystycznych właścicieli kAudi mam po tym jak wchodzi cwaniaczek ura bura król podwóra, wymądrza mnie się jeden z drugim, co to nie on, ile ma siana, co to nie jego wóz, jaki zajebisty, przy okazji oczka latają na lewo i prawo, że portfel i klucze trzeba miec na oku, a jak wrzucam na podnośnik to jego cudo to po cichu się zastanawiam czy lawety z autokasacji nie wezwać, bo to strach na droge wypuścić, i pokazuje takiemu co i jak, to albo z mordą wyjeżdża że się czepiam i nie znam, albo pyta jak przyoszczedzić i może jakieś używane części by poszukać żeby było taniej. A jak się kiedyś zgodziłem i zamontowałem z dobrego serca januszkowi, to co przywiózł z jakiegoś szrotu, to po tygodniu z mordą, nastroszony jakby arbuzy nosił pod pachami, wpadł że się rozleciało i to moja wina i kasę mam oddawać :roll: A może mam poprostu już skrzywienie zawodowe bo ciągle na te wraki powiązane drutami i trytytkami, na łysych oponach ale z super alusami i do tego Mariuszów i Marasów tradycyjnie szczerzących się przed maską w ciemnych okularach ...

tycho

2021-02-16, 11:39
Ktoś znalazł dłuższą wersje? Chciałbym zobaczyć jak Janusza z Passerati pompują po zawale.