18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc bezdomnemu

Gaapaa • 2014-09-12, 22:38
Myślę, że filmik warty uwagi, gdyż nie każdy bezdomny chce wszystko przechlać albo puścić z dymem.



Swoją drogą dobra dupcia na końcu :idzwch*j:


PS: Tak, tak pie**olcie, że miał kamerkę i tylko dlatego ruszył dupę :roll:

Fafik_599

2014-09-12, 22:51
Widać, że człowiek z sumieniem i duszą. Nie każdy bezdomny to pijak, ale każdy pijak to (praktycznie) bezdomny. Ja nieraz pomagałem bezdomnym, a nawet menelom (wiadomo, sumienie). Raz pewien bezdomny się zapytał czy mam pieniądze, a ja odpowiedziałem, że mam ale nie dam. Najwyżej mogę mu kupić jedzenie i też tak zrobiłem po czym uścisnął mi rękę i pobłogosławił mnie. Ludzie, którzy są w takiej sytuacji nie zawsze byli winni temu.

FryzjerZG

2014-09-12, 22:52
ta baba na końcu to szk***a mać tak bezczelna... Zobaczyła, że zdesporowanemu facetowi ktoś kupuje leki, to podchodzi i pyta o piątke na browar. No k***a psia mać.

pimpmyride

2014-09-12, 22:56
a co jak wrocil z tymi lekami i rechunkiem i oddal w aptece ?

las3rr

2014-09-12, 23:07
dawca organów, bo dawca, ale przynajmniej zachowuje się Człowiek...
zimny browar dla tego Pana...

kexio

2014-09-12, 23:33
To ja powiem coś od siebie. Mieszkam na blokach i kiedyś ktoś zapukał do moich drzwi (nikt nie puka normalnie bo sie boja :D ) to smigam, patrze a tam facet z dzieckiem. Trochę zaniedbani, zmierzyłem ich wzrokiem i milcze. Facet mówi, że są głodni i chcę trochę jedzenia dla dziecka (wogóle nie wspomniał o pieniądzach). Kurcze, szkoda dzieciaka. Poszedłem zrobiłem troche kanapek z wędlina i serem, wziąłem reklamówke i załadowałem trochę żarcia. Konserwy, chleb, masło itd. Napakowałem całą reklamówke i daje im razem z kanapkami. Ojciec ze łzami w oczach dziękuję mi za jedzenie, a dzieciak omało nie połknął w całości kanapki. Kurcze, jak ktoś nigdy nie chodził głodny nie zrozumie jak to jest być w takiej sytuacji. Sam jak byłem młodszy chodziłem głodny do szkoły, a głównym powodem dla któego chodziłem to obiadki szkolne :amused:

Współczuje ludziom, którzy znajdują się w takiej sytuacji z losowych przyczyn.

Szywski_Snb

2014-09-12, 23:35
A umiera? Coś mu się dzieje ? Spada z wysokości ? Coś sadystycznego w tym jest ? Bo nie oglądałem a po tytule to wygląda tylko na jakiś sercogniot. Pewnie spoko temat ale nie po takie coś wszedłem na sadistica.

Jak_chcesz_to_chodz

2014-09-12, 23:39
Sumienie to chyba jedna z gorszych rzeczy jakie mogą się przydarzyć.

Jab7kO

2014-09-13, 00:04
@Szywski_Snb
Oglądać nie chcesz, ale swoje pie**olenie musisz tu nam zademonstrować? Nie podoba się to wiadomo co.

Najgorszy80

2014-09-13, 00:14
Wielki szacun stary oby więcej takich ludzi jak ty

Patyczakcj

2014-09-13, 01:13
Przyklad ze nie kazdy musi byc pijakiem

Playboy223

2014-09-13, 01:30
Kolejny wardęga który będzie się promował na tym, że pomógł bezdomnemu. Zwykła obłuda.

yabadabadu

2014-09-13, 01:30
Wrócił tylko dlatego, że pomyślał: "ch*j tam wydał pare złotych a z reklam na jutubie będzie kilka tyśiecy". Typowy polaczek, gdyby robił to bezinteresownie to nie wstawiał by tego do neta.

WhitePride666

2014-09-13, 01:30
Touch_Of_Madness napisał/a:

Miał kamerkę i tylko dlatego ruszył dupę ;D



A Ty ch*ja zrobiłeś tylko klikać potrafisz