18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomnik w Radomiu

Swirussss • 2013-06-18, 16:50
Bo jak to mówią, są miasta, są wsie, są zadupia i jest Radom

Pater patriae

2013-06-18, 17:02
Dla Ciebie Polsko... podpisałem traktat lizboński odbierający nam resztkę niepodległości...

kr...........81

2013-06-18, 17:08
co za k***a dno w dupach sie katolikom juz całkowicie poprzewracalo

~Velture

2013-06-18, 17:10
Osobiście mam to w dupie ale podoba mi się ,że lemingi z PO mają ścisk dupy :)

Jurny_Ziemniak

2013-06-18, 17:11
Im dłużej mieszkam w tym mieście tym bardziej mam go dosyć...

btw. Kiedy to ch*jstwo zostało postawione?!

Koniec Świata

2013-06-18, 17:13
Tak właśnie wygląda mądrość "patriotów".

"Dla Ciebie Polsko"? No tak, k***a, lepiej wyj***ć miliony na pomniki i inne spiżowe bałwany "bohatierów" niż zainwestować w to, żeby w Polsce żyło się lepiej. ch*j z żywymi ludźmi, najważniejszy jest kult jednostki. Teraz pośmiejmy się z wyprańców mózgowych w Korei Płn. budując kolejny pomnik papy JP2 dla dobra ludu. Jak będziesz głodny to idź wbij zęby w powmnik papy, głupi wolaczku, a jak będziesz chory to dotknij, może stanie się cud.

Deus-Ex-Machina

2013-06-18, 17:13
@krisman1981
Aleś ty ograniczony. :roll:
Czyli każdy ateista słuchający ciężkiej muzyki spala kościoły?

wiesiors4

2013-06-18, 17:31
Koniec Świata napisał/a:

Tak właśnie wygląda mądrość "patriotów".


A tak mądrość lewaków:


Cytat:

"Dla Ciebie Polsko"? No tak, k***a, lepiej wyj***ć miliony na pomniki i inne spiżowe bałwany "bohatierów" niż zainwestować w to, żeby w Polsce żyło się lepiej.


No przecież tobie żyje się zajebiście podobno :lol:
Cytat:

Jak będziesz głodny to idź wbij zęby w powmnik papy, głupi wolaczku, a jak będziesz chory to dotknij, może stanie się cud.


Ty podobno dotykasz pałę swojego papy codziennie* i jakoś nic się nie dzieje, dalej jesteś zj***nym lewackim łbem jakim byłeś :roll:

*wiadomość 100% wiarygodna z twojej gazety wyborczej :-D

Ale też jestem na anty wobec takich pomników. Jeden by wystarczył... Nie mówiąc o pomnikach JP2, który prosił by ich mu nie budować.

PS. Koniec Świata ile katolickich 80-letnich babek ostatnio zniszczyłeś? A może jakiegoś kibola-faszystę rozj***łeś? :D

BitNight

2013-06-18, 17:31
Ale Lech jest wysooookiiiii :o

Koniec Świata

2013-06-18, 17:40
@wiesiors4

Co mnie obchodzi jakaś parada gejów i kolorowych lewaków? Przynajmniej mają tam wesoło, a nie się wiecznie biczują jak smutasy smoleńsko-narodowe z mordami powykręcanymi nienawiścią. Tak więc, pudło, Wiesiu.

wiesiors4

2013-06-18, 18:05
Koniec Świata napisał/a:

@wiesiors4

Co mnie obchodzi jakaś parada gejów i kolorowych lewaków? Przynajmniej mają tam wesoło, a nie się wiecznie biczują jak smutasy smoleńsko-narodowe z mordami powykręcanymi nienawiścią. Tak więc, pudło, Wiesiu.


Kurde, jak dobrze że jesteś. Inaczej fala parszywego faszyzmu i katoli zalałaby świat. Na szczęście Ty, dzielnie na sadisticowym forum eliminujesz faszystów aby komuniści czuli się swobodniej. Wierzę głęboko, że będziesz dalej walczył z 80-letnimi katolami, bo przecież są takim problemem i zrobisz miejsce dla muzułmanów w Polsce z ich pokojową religią. Bo przecież katolicyzm taki niepokojowy. Czuję, iż nie spoczniesz póki nie zastąpisz tradycyjnego modelu rodziny modelem z dwojgiem rodziców tej samej płci, którzy to rodzice wzięli owe dziecko z probówki. Mam też nadzieję, że zwalczysz ciemnotę i zacofanie i zastąpisz je lewackim postempem. Zrób nam tu drugą Holandię, Belgię, Francję! Oh Ty nasz dzielny lewacki bohaterze, ileż Ty prawaków niszczysz przez łącze :oops:
Ah zapomniałbym o niszczeniu patriotów-faszystów na forach, dzielny jesteś, BOHATERZE ;*

ja...........ax

2013-06-18, 18:13
@wiesiors4 geje robią sobie parady za własne pieniądze a nie za moje podatki

Koniec Świata

2013-06-18, 18:15
@wiesiors4

Ja się ciebie pytam wolaku, gdzie ty tutaj widzisz tych komunistów i pedałów promujących złowieszcze ideologie? No tak, Francja, Holandia i Belgia to takie biedne i ch*jowe kraje, nie to co Polska zamieszkała przez pie**olących głupoty "patriotycznych" debili, co to nie będą kupować kebaba. Dlatego wyjeżdżąją za granicę odpie**alać czarną robotę za parę euro czy funtów. Bieda, ch*jnia i Narodowa Duma. No i jeszcze bożek importowany z ziem Jerozolimy. To jest zajebista perspektywa, Wiesiu.

wiesiors4

2013-06-18, 18:17
Koniec Świata napisał/a:

@wiesiors4

Ja się ciebie pytam wolaku, gdzie ty tutaj widzisz tych komunistów i pedałów promujących złowieszcze ideologie? No tak, Francja, Holandia i Belgia to takie biedne i ch*jowe kraje, nie to co Polska zamieszkała przez pie**olących głupoty "patriotycznych" debili, co to nie będą kupować kebaba. Dlatego wyjeżdżąją za granicę odpie**alać czarną robotę za parę euro czy funtów. Bieda, ch*jnia i Narodowa Duma. No i jeszcze bożek importowany z ziem Jerozolimy. To jest zajebista perspektywa, Wiesiu.


Niszcz mnie, niszcz mnie dalej lewaczku! :amused: