18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomnik Smoleński

Verbatim369 • 2015-04-14, 10:35
W związku z planowaną budową pomnika Smoleńskiego w Warszawie ulica Trębacka ma zmienić nazwę na Przytupem.

Tym samym pomnik stanie na rogu Focha z Przytupem.

pisage

2015-04-14, 12:13
Cicho tam na górze. To było naprawdę śmieszne!

Abducti

2015-04-14, 15:13
Naśmiewanie się rodzin, które przez 5 lat są robione przez platformę w ch*ja - to takie nowoczesne.

Trochę więcej empatii i własnego pomyślunku. Polecam też mniej rządowego mainstreamu.

Zgoda i bezpieczeństwo czyli ch*jowo ale stabilnie albo stabilnie ch*jowo.

Verbatim369

2015-04-14, 16:37
@abducti mam empatii więcej niż Ci się wydaję. Mam też dość pieprzonej martyrologii i gloryfikacji miernego prezydenta i jego świty. Wystarczającym uwłaczaniem, było pochowanie go na Wawelu. Rodziny Smoleńskie dostały tyle kasy, że żaden inny polak nie dostałby tyle po zwykłej katastrofie lotniczej z udziałem rodziny. Pomnik niech sponsoruje opozycja, która go najbardziej się domaga. A nie z budżetu Państwa leci 5 mln na zakup działki. Pewnie też i Bufetowa macza w tym palce. Rączka rączkę myje. I mnie jakoś do końca życia, jak będę przechodził przy skrzyżowaniu Focha z Trębacką, będzie musiał razić po oczach ten potworek pomnikowy. Przeżyłbym kolejne popiersie Papieża. Bo to był wielki człowiek.

Policeman

2015-04-14, 16:57
Verbatim369 napisał/a:

@abducti mam empatii więcej niż Ci się wydaję. Mam też dość pieprzonej martyrologii i gloryfikacji miernego prezydenta i jego świty. Wystarczającym uwłaczaniem, było pochowanie go na Wawelu. Rodziny Smoleńskie dostały tyle kasy, że żaden inny polak nie dostałby tyle po zwykłej katastrofie lotniczej z udziałem rodziny. Pomnik niech sponsoruje opozycja, która go najbardziej się domaga. A nie z budżetu Państwa leci 5 mln na zakup działki. Pewnie też i Bufetowa macza w tym palce. Rączka rączkę myje. I mnie jakoś do końca życia, jak będę przechodził przy skrzyżowaniu Focha z Trębacką, będzie musiał razić po oczach ten potworek pomnikowy. Przeżyłbym kolejne popiersie Papieża. Bo to był wielki człowiek.



aha, to spoko, miałem coś odpowiedzieć i wytłumaczyć ci pewne sprawy, ale doszedłem do wniosku, że jesteś zwykłym pacanem i ignorantem i szkoda na ciebie czasu.

tds1974

2015-04-14, 17:12
Hermetyczny trochę ten dowcip. Nazwę tej ulicy wymawia się "Fosza" (od nazwiska francuskiego generała), więc fosza z przytupem brzmi dziwnie.

exculibrus

2015-04-14, 17:14
@verbatim
ktoś Tobie bliski zostaje zamordowany, dostajesz kasę aby się zamknąć i masz być zadowolony bo dali kasę zamiast popełnić Twoje samobójstwo?
Wawel, pomnik itp. to tylko polityka. Plujesz o marne kilka mln a zamykasz oczy na grube miliardy.

Loaloa

2015-04-14, 17:20
Z tym papieżem to doj***łeś misiu. Święty obrońca pedofili i przyjaciej zbrodniarzy. no, ale czego się spodziewać po kolesiu, który beatyfikował takiego na przykład Alojzije Stepinaca. Nie ma co, karolek przebywa w doborowym towarzystwie w katolickim niebie. Niemniej w sprawie pomnika i smoleńskich popie**olców masz rację. Tylko pamiętaj, tu jest sadistic, i trafiają się jeszcze lepsi "patrioci" niż na dżołmonsterze.

Swirussss

2015-04-14, 17:41
Verbatim369 napisał/a:

Przeżyłbym kolejne popiersie Papieża. Bo to był wielki człowiek.



janusz pawlacz czwarty oj***ł mnie w karty