18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomnik Bohatera

Radbug • 2023-11-10, 20:33
W New Jersey postanowiono uczcić naszego ulubionego Afroamerykanina ostatnich lat - Dżordża Flojda. Wielki bohater Ameryki doczekał się takiego oto pomnika.

Ładny?
spoiler

Janko

2023-11-11, 00:35
I ch*j metalowy w dupę

ActAnonymous

2023-11-11, 02:03

LaChupacabra

2023-11-11, 02:13


Z dwa lata stoi już ta maszkara, ale na szczęście go turyści dokarmiają.

NeinNeinNeiN

2023-11-11, 05:37
Stare gówno wygrzebane z kwejka albo innej samozaspokajającej się społeczności. I tak oto sadol staje się tym co tak pięknie piętnuje.

szoopyoku

2023-11-11, 06:04
ch*ja się znacie .Ten pomnik przedstawia Georga jak odpoczywa na ławce po całym dniu pracy .Dzieło nie skończone bo brakuje książki w ręce.

S.Cat

2023-11-11, 06:52
Ta ławka już dluższą chwilę tam stoi. ;)

pawianek85

2023-11-11, 07:34
Heliar napisał/a:

Dzisiejszy bohater USA, kiedyś to wyglądało lepiejpolać temu Panu

WieprzowinkadlaMuslimka

2023-11-11, 08:13
Fiksat napisał/a:

Co za czasy. Wojny, imigranci szturmujący granice, gender fluid, pomniki dla przestępców, wyszydzanie ludzi z zasadami i usilne promowanie dewiacji. Odejście od wiary, tradycji, kłótnie w rodzinie, upadek debaty publicznej.
[...]
Nic dziwnego że w takich czasach rządzić nami będzie 11 partii w 4 komitetach z premierem, który sprzedał by nas razem z butami gdyby tylko mógł.


Kaczyński dobrze trafiłeś, to portal dla powniczniakow, frustatow i
Życiowych przegrywa. Będziesz czuł się tu jak w domu z dużą rodzina. Witaj wśród braci.

Virsitaris

2023-11-11, 09:52
Fiksat napisał/a:

Co za czasy. Wojny, imigranci szturmujący granice, gender fluid, pomniki dla przestępców, wyszydzanie ludzi z zasadami i usilne promowanie dewiacji. Odejście od wiary, tradycji, kłótnie w rodzinie, upadek debaty publicznej.
Ekoterrorysci z jednej strony a z drugiej ludzie umierający z odwodnienia i z powodu wścieklizny.
Ludzie czekający w godzinnych kolejkach po sezonowe kanapki z sieci fastfoodow, a z drugiej głód, choroby i zarazy.
Na to wszystko wchodzi Tusk i mówi że odblokuje środki z KPO, a w Polsce wygrała demokracja.
Patrze na ten pomnik i myślę sobie jakie to wszystko jest żałosne. Jak można nagrać "Zielona Granice" w takich czasach i biec w stroche uchodźców z siatka fantów w stronę granicy...
Kto odpowiada za stan, w którym sprawy oczywiste i proste są trudne i skomplikowane, a pod szyldem walki o wolność i równouprawnienie zakłada nam się kagance. Kpi się z ludzi prawych i sprawiedliwych - z zasadami, a unosi do rangi bohaterów przestępców i zboczeńców.
Nic dziwnego że w takich czasach rządzić nami będzie 11 partii w 4 komitetach z premierem, który sprzedał by nas razem z butami gdyby tylko mógł.Wojny - wcześniej nigdy ich nie było, wcale nie mieliśmy dwóch wyniszczających wojen poprzedzonych milionem mini konfliktów.
Imigranci - wcale i nigdy, ale to nigdy nie było problemów migracyjnych i z asymilacją migrantów wszelakiej maści.
Gender fluid - super poważny problem, w Twojej głowie jak widać przyczyna powyższych i dalszych problemów naszego świata.
Pomniki dla przestępców - no tu się zgodzę, chłopom w sukienkach z pieczarkami na głowach nie powinno się stawiać pomników, w szczególności JPII - chłopowi, który stał się pocztówką.
Wyszydzanie ludzi z zasadami - Gdzie? Zasady =/= religia i konserwatyzm, wbrew pozorom to właśnie konserwatyści wysyłali młodych chłopaków na wojenki przez ostatnie kilkaset lat.
Usilne promowanie dewiacji - Gardzenie kobietami, wykorzystywanie dzieci do pracy w ciężkim przemyśle, bezsensowna przemoc i dyrdymały religijne wobec wszystkich, popie**olone tworzenie toksycznego kultu silnego bogatego mężczyzny, co nigdy zwykłemu chłopkowi się nie uda, więc wiecznie żył w nieszczęściu - przykład to ludzie po PRLu.
Ekoterroryści - masz na myśli tych podstawianych przygłupów, którzy robią krecią robotę wk***iając zwykłych ludzi, a o tych, którzy blokują prywatne samoloty zgrabnie się milczy w mediach? Ja rozumiem, że można dostać spazmy oglądając te filmiki, ale nie powinno to dyskredytować naszych starań by Europa nie była takim obsranym gównem jak Indie czy Chiny.
Masz ból dupy o ludzi, których na coś stać bo gdzieś ktoś ma w dupie poprawę swojego żywotu i wybiera w kółko debili na rządzących i nie próbuje uciec, jednocześnie jak taka osoba będzie chciała sp***olić ze swojego zadupia do cywilizacji to już jest dla Ciebie marnym imigrantem spod siatki albo pontonem do zatopienia xD

A za to wszystko oczywiście Tusk odpowiada na równi z innymi partiami, które chcą obalić dotychczas rządzący zlepek zdegenerowanych partii pseudokatolickich, mówiących po polsku.

Jeszcze dostałeś >40 piw od jełopów, którzy myślą, że jak staną wobec wszystkiego oporem to nagle będą ludźmi dobrymi, prawymi i z zasadami bo klękają przed chłopem w sukience i biorą od niego w japę kawałek wafla. Na sadolu nigdy nie było zbyt mądrych ludzi, ale Ty jesteś nie dość, że przykładem jak można zaniżyć poprzeczkę, to jeszcze jak widać magnesem na Tobie podobnych degeneratów umysłowych.

kris1978

2023-11-11, 10:14
Może jeszcze murzynowi dadzą zaległego Oscara, za któryś z jego filmów

a1lp2ha3

2023-11-11, 10:16
Won do piekła k***o wściekła (Jan x Glogowa nauczyciel Mikołaja Kopernika)


habiTEK

2023-11-11, 11:27
Ale wpleść w to wszystko Tuska, o juz trzeba miec zryty łeb.
Ponadto, a co nie wygrała demokracja? Co wybory były pod ostrzałem i pistoletem przy skroni?
To że jesteś zrytym pisowcem, nie znaczy że nie możesz fapować pod kołdrą do zdjęcia kaczyńskiego
gejosława na ścianie.