18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie wsioki vs policja

PIs • 2024-03-06, 16:34
Do starć protestujących rolników z policją doszło gdy Ci pierwsi wdarli się na teren sejmu. W stronę policji poleciały jajka, kamienie i kostka brukowa, policjanci odpowiedzieli gazem łzawiącym i granatami hukowymi. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych.






Ranger

2024-03-07, 11:39
Jak trzeba pieniądze z UE brać to nie ma szybszych w Polsce niż polski wsiok, ale jak już Unia czegoś wymaga to "hur-dur! Tu jest Polska...". Polscy rolnicy tak jak i górnicy są do trzymania za mordę, jak w średniowieczu, bo ciasnemu umysłowi wycbowanemu przez kury nie wytłumaczysz, jak działa cywilizowany świat...

worms84

2024-03-07, 12:33
Miło się czytało wasze komentarze . Dziękuję piwko za temat.

i

2024-03-07, 13:41
Rolnicy walczą abyście wy kundle miały co jeść

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-07, 14:06
pazuzu napisał/a:

Pis ich dymał 8 lat, od 2 lat pis pozwalał na wjazd zywnosci z ukrainy i gdzie wtedy te tępe k***y były ?? Pojawił sie nowy rzad a Ci z pretensjami ? to co k***a dopiero miesiac temu sie zorientowali że im sie kiepsko powodzi ?
Dobre podsumowanie:
Rolnicy zakochali sie w pisie, ten zrobił im dziecko a teraz od tuska chcą alimentów



Wina pisowców idioto że 3/4 rolników w UE strajkuje

warszawiak123

2024-03-07, 14:18
Do górników strzelał i oblewał wodą w zimę. Ryży na starość zrobił się jakiś delikatny. Babcia Kasia i KOD cisnęła z policją na legalu

przemekkaro

2024-03-07, 14:25
i napisał/a:

Rolnicy walczą abyście wy kundle miały co jeść



Debil jestes jak przyjmujesz argumentacje tych wsioków którym wiecznie mało pomocy i dotacji

crookla

2024-03-07, 16:12
maxkulczyk napisał/a:

Ahh jak oni tęsknili za rządami rudego cfela który pala i gazem ich napie**alał ,
Pamięć złota rybka aktywowana , za 5min reset



przypomnij nam za czyich rzadów policja pałowała i gazowała kobiety?

sensation87

2024-03-07, 16:16
dzięki tym wsiokom banderowski frajerze masz co żryć

szoszon1983

2024-03-07, 17:03
coraz więcej jest słychać głosów, że to pisiorskie bojówki zaczęły zadymę

PieronJasnySzlag

2024-03-07, 18:05
mundek_zks napisał/a:

Jacy to rolnicy? To bojówki pisowskie z pod znaku solidarnosci, uaktywnili się po 8 latach, to dopiero poczatek, zaraz bedą bronić górnictwa, hutnictwo, poczte i inne branźe państwowe.


No i w końcu coś się dzieje, wreszcie znowu doganiamy europe pod względem demonstracji z atrakcjami.
Za pisu tego nie było bo bojówki tuskowe czyli stare k***y z czerwonymi błyskawicami to nic nie potrafiły, raz dostały gazem to płakały dwa tygodnie. A na 50 tuskowych bojowników wytarczyło tylko 5 kiboli Lecha żeby się o własne nogi potykały.

mit2

2024-03-07, 18:20
przemekkaro napisał/a:

Debil jestes jak przyjmujesz argumentacje tych wsioków którym wiecznie mało pomocy i dotacji


Być może zniszczę twój światopogląd tym co napiszę, ale ch*j tam. Nie wiem czy wiesz, ale rolę i hodowlę z których masz głąbie jedzenie, uprawiają rolnicy/hodowcy na wsi.
Wiem, ciężko w to uwierzyć.

przemekkaro

2024-03-07, 18:43
mit2 napisał/a:

Być może zniszczę twój światopogląd tym co napiszę, ale ch*j tam. Nie wiem czy wiesz, ale rolę i hodowlę z których masz głąbie jedzenie, uprawiają rolnicy/hodowcy na wsi.
Wiem, ciężko w to uwierzyć.



A co twoje durne wyznanie ma do tego co napisalem ?

mit2

2024-03-07, 18:48
i napisał/a:

Rolnicy walczą abyście wy kundle miały co jeść


Twoja odpowiedź:
przemekkaro napisał/a:

Debil jestes jak przyjmujesz argumentacje tych wsioków którym wiecznie mało pomocy i dotacji



przemekkaro napisał/a:

A co twoje durne wyznanie ma do tego co napisalem ?


Teraz rozumiesz?

Matiboss

2024-03-07, 22:11
Tusek wrócił i wszystko po staremu ;-)