18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Siły Specjalne (JWK, AGAT, NIL, FORMOZA, GROM)

Dopek • 2014-08-22, 21:17
Filmik autorstwa jednego z członków 1LDOT (1 Lubuska Drużyna Obrony Terytorialnej) przedstawiający najlepszych z najlepszych ;)

sankakucomplex

2014-08-23, 12:35
@Nefario
A najgorsze kurde jest to że ci operatorzy zmuszeni do odejścia ze służby tak jak zwykli szarzy ludzie muszą wyjechać np do USA i pracować w tamtejszych prywatnych firmach "ochroniarskich" np Academi (dawniej Blackwater) jako najemnicy.

Co do wideo - taki podkład to sobie NAVY Seals mogą uzyć bo tam większość to czarni no i to j***ne mruganie obrazu w rytm japie**ole na ch*j?

Kofeina101

2014-08-23, 12:49
Filmik wygląda jakby powycinał fragmenty z filmików Dar0sa, Burdsa97 i Polish Military Power a następnie połączył je z nowym podkładem. Tak perfidnie zrobione że nawet mrugnięcia ekranu są w tych samych momentach, tak samo jak przejścia, przyśpieszenie i spowolnienie.

Wrzuciłbym linki ale sadol blokuje :D

Oni sami wpadli na pomysł jak zmontować te filmiki, a pan z tematu tylko zmienił kolejność i dorzucił nową piosenkę.

Minast

2014-08-23, 13:04
j***ć plagiatora, a same polskie siły dozbroić i doposażyć w rekrutów(bronią termojądrową też chyba nie pogardzą) i może by tak "trochę" więcej o nich w mediach.

eXo^^

2014-08-23, 13:09
fajne, piwko.

a za muzykę to ch*j w dupsko. Polaków z muzyką od małp pokazywać, wstyd ch*jcu.

rigsuit

2014-08-23, 13:30
powiększyć o 1 milion takich specjalistów, i lepszego sprzętu bojowego i nasza armia jest ciężka do rozj***nia. Ale sie rozmarzyłem o k***a, rzygam tęczą

Hiaf

2014-08-23, 13:46
Dobre, która to część bfa ? :-)

Deoknife :)

2014-08-23, 14:30
Tak jak tego kraju nienawidzę za stronę polityczną i te świnie z wiejskiej tak siły specjalne zajebiście się bronią. Może i Hamerykańkie siły pięknie wyglądają bo mają zapewnianą ładną otoczkę i rozgłos jacy to oni zajebiści nie są ale w starciu 10vs10 z naszymi chłopakami nie mieliby szans bo z natury to są idioci.
Na ch*j ja się produkuje jak pewnie nikt tego nie przeczyta bo jakiś zj***ny gif będzie miał najwięcej piw.

szerLucjan

2014-08-23, 14:35
@up

Dobrze, że polaczkowo to nie "idioci" z natury... kolejny z przerostem formy nad treścią

ceezar

2014-08-23, 15:10
To są jedyni ludzie, którzy mogą robić rozpie**ol za moje pieniądze.

Al...........yk

2014-08-23, 17:04
k***a gówno to da jak ta p*zda Merkel trzyma z Putinem. Ta dz**ka nas sprzeda a ruskie rozjebią nas od środka i nawet Gromy F16 i inne cuda nie pomogą. sp***alam do Brazylii

semek

2014-08-23, 19:11
bawią mnie takie filmiki z rezyserowanych wystepów po ruinach. Wiecie że GROM powstał tylko po to aby przemycić po cichaczu transport pejsatych do izraela??? potem przestali byc potrzebni, więc dorobiono im pracę żeby nie mysleli że zostali olani, i tak sobie do dzisiaj istnieją, ciekawe nie??
miejcie świadomosć, że te grupki sa do zadań specjalnych na zasadzie najemników, a nie po to aby chronić wasze sadolowe dupska. Nawet nasza kulawa policja nie ruszy 4 liter żeby stanąć w obronie statystycznego zjadacza chelba z biedrony. Także mnie takie pokazowe wojsko niczym nie imponuje, sam zadbam o siebie.

kaelem

2014-08-23, 20:51
Nie obejrzałem, ale piwo w ciemno dałem.

Jendor

2014-08-24, 00:01
i co mi k***a z nich ?
dobre z nich pieski ale ch*jowego pana mają wiec razem z nimi mamy przej***ne ;/
nie ma się czym jarać ...

Gamge

2014-08-24, 07:59
Co k***a z tego że jednostki specjalne mamy jedne z lepszych, bardziej wyszkolonych i wyposażone na świecie jak reszta wojska ma przestarzały sprzęt z lat 70 i 80. Kto był w wojsku wie w jakim stanie mamy sprzęt którego się w TV nie pokazuje. Do tego 60% wojska to wojsko papierowe które przewraca papierki a z kałachem ma tyle do czynienia to Pani Krysia z Warzywniaka. To samo tyczy się Policji 20% pracuje na ulicy 80% za biurkiem. I te 20% robi 80% pracy a zarabiają 20% co Ci zza biurka :D PARANOJA :)

ogotu

2014-08-24, 09:10
Tak, tylko że to reklama zachęcająca do wstępowania do wojska.
Znam jednego żołnierza w naszym wojsku: 1,60 m w kapeluszu, 60 kg wagi, jest kiepski fizycznie, alkoholik, narkoman i hazardzista-siedzi i odbiera telefony. Jakaś grupka bohaterów nie obroni kraju