18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Siły Powietrzne

Orlik • 2013-04-10, 16:27
Polskie SP nie w całej krasie, bo pokazane są tylko F-16, ale i tak jest na co popatrzeć.


Rege24

2013-04-11, 17:00
Wartości Narodowe w nas Polakach już umarły, pewnie nie we wszystkich ale to już 0,1 procent i też wyginie śmiercią naturalną. Musi dojść do tragedii abyśmy się zjednoczyli, a z drugiej strony więcej nas na obczyźnie niż w kraju bo Polska to już nie ta Polska! Najbardziej mi żal poświęcenia i przelanej krwi za czasów gdy nasi dziadowie i babki walczyli dla nas o wolność! Mamy wolność, ale nie jak tu być wolnym gdy jeden drugiego traktuje jak wroga! Obudzimy się kiedyś, ale będzie już za późno :kaleka:

Prescot

2013-04-11, 17:59
A gdzie jest duma naszego lotnictwa PZL Łoś i PZL-11

Pingauto

2013-04-11, 18:31
A gdzie 2 nasze wspaniałe herculesy c-130 ? :-)

Szarmancka-biedronka

2013-04-12, 20:34
Przeczytałem tylko 1. stronę komentarzy. Źle się czuję z tym, gdy ktoś mówi, że nasz przemysł jest do dupy itd. Po części jest to racja, no ale odstępujemy krajom zachodnim pod tym względem. Mieleckie Irydy (I-22) { z tego co wiem, różnie mówią, posiadam amatorski film z prób I-22;do wglądu) miały być konkurentami F-16. Również ciekawą historią jest owiany M-15 Belphegor tzw. upiór Luwru. Swoje spostrzeżenia i opinie kształtowałem na tematach związanych z lotnictwem, gdyż pochodzę z Mielca, a moja rodzina jest związana z lotnictwem.