18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mesjasz19

2015-04-09, 06:40
satan696 napisał/a:

Formoza pany ! :D (nie zebym byl z tego samego miasta co oni.... hahah) z reszta wszystkie jednostki specjalne w Polszy sie uzupelnija:)



Jakiej k***a Polszy, zabraniam Ci mówić o polskich formacjach specjalnych ty ruski pomiocie.

fi...........in

2015-04-09, 07:03
Problem polega na tym, że o ile naprawdę jestem zadowolony i dumny w związku z tym, że siły specjalne w tym kraju to elita w skali świata, o tyle operacjami specjalnymi wojen się nie wygrywa. Można zdobyć przewagę taktyczną, czasami strategiczną, jak się trafi okazja. Ale żebyśmy mogli mówić o bezpieczeństwie tego kraju potrzebujemy dobrze wyposażonej i wyszkolonej regularnej armii. Przy całym moim podziwie i uznaniu dla nich, żołnierze tych formacji kilku dywizji pancernych i zmechanizowanych, albo przeciwnika mającego przygniatającą przewagę w powietrzu nie powstrzymają. Abstrah*jąc już od kwestii wspominanej wyżej kulejącej Marynarki Wojennej. Będzie potrzebna kupa kasy, mnóstwo czasu i ogrom woli politycznej, żebyśmy mogli czuć się bezpieczni

teka86

2015-04-09, 08:34
haha no i co oni oprócztych kozacko nakręconych filmikow w stylu amerykanskim oni jeszcze potrafią ? wszyscy sie tym jarają, jakby co chwile ten nasz boski grom dokonywał odbic zakładnikow, ujęcia terrorystów itd jakos nie slyszałem ostatnio zeby sie czyms wysławili.

leonfun

2015-04-09, 08:36
"Nasz najlepszy produkt eksportowy." ziemniaki i cebula?

Tallahasee

2015-04-09, 09:38
teka86,Co ty powiadasz, GROM nie wysyła ci na maila regularnych powiadomień o odbytych misjach i szkoleniach ?? No k***a, skandal....

Toski

2015-04-09, 10:15
Ja bym się jarał, jakby w każdym zającowie umieli ułamek tego...

WR72

2015-04-09, 10:33
Wszystkie Polskie jednostki specjalne to przesk***ysyny :D wszystkie światowe jednostki to przyznają a w Japonii są cholernie popularne (zwłaszcza Grom i Agat) w grupach rekonstrukcyjnych

satan696

2015-04-09, 11:50
mesjasz19 napisał/a:



Jakiej k***a Polszy, zabraniam Ci mówić o polskich formacjach specjalnych ty ruski pomiocie.


Pucuj laske moskalski pomiocie. Gdybys nie byl cebularzem to bys wiedzial ze Rosjanie to nie Rusini/Ruskie chyba ze popierasz ICH progpagande ze oni sa nastepcami Rusi. Won na kreml pucowac lance a nie podaje sie za Polaka.

ScudeR

2015-04-09, 12:51
Piszecie o JWK, Grom, Formoza. A co z Nil, Agat i 7eds???