18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-24, 18:38
Najlepsze jest to że ludzie siedzą w więzieniach za jazdę po pijaku na rowerze, jest to w k***ę chore prawo!

bloodwar

2015-10-24, 18:59
Prawo nie działa wstecz :)

Na...........e8

2015-10-24, 20:56
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

Najlepsze jest to że ludzie siedzą w więzieniach za jazdę po pijaku na rowerze, jest to w k***ę chore prawo!

Już nie siedzą. Pod koniec 2014 zmienili tak prawo że ich wypuszczono. Karanie pierdlem za jazdę po pijaku na rowerze głupie nie było. Parę razy miałem już taką sytuację że mi pijany debil na rowerze wjechał pod koła. Raz to nawet przewrócił się przede mną na drodze i jeszcze sk***ielowi musiałem udzielać pierwszej pomocy żeby samemu nie pójść pierdzieć.

ja...........03

2015-10-24, 21:43
zmienisz nagle pas z powodu przewracającego się rowerzysty i zajebiesz czołowo w np. spokojną czteroosobową rodzinę a wtedy na pewno odpowiesz sobie na pytanie czemu takich ludzi należy izolować, lub też walniesz i dostaniesz wysoką karę za to że ci się sam ch*j wtoczył a ty nie zachowałeś ostrożności

siwybis

2015-10-24, 22:35
Lepsza matka k***a jak ojciec milicjant.

tranzystor

2015-10-24, 22:38
siwybis napisał/a:

Lepsza matka k***a jak ojciec milicjant.



Tak ci tylko twoja stara tłumaczyła.

kokos_123

2015-10-24, 22:47
Pierwszy raz słyszę, aby sąd wydał tak racjonalny wytok w Polsce :shock:

Ale niezłe zaskoczenie mieli policjanci, co więcej chyba nie sprawdzają uprawnień ( + 18 ) gdy zatrzymują rowerzystów, tylko dowód wystarczy, więc tak jakby tego wyroku nie miał.

Badej

2015-10-24, 22:57
Nie wiem czy dzisiejszy kurczak był bardziej soczysty od facepalma zrobionego przed momentem ;x

Trollosiewicz

2015-10-24, 22:58
"zmienisz nagle pas z powodu przewracającego się rowerzysty i zajebiesz czołowo w np. spokojną czteroosobową rodzinę "

A co jeśli to przewróci się pijany pieszy?

ellsworth

2015-10-24, 23:13
ZAKAZ PEDAŁOWANIA nabiera zupełnie nowego znaczenia ;-)

HistoriaPolskiegoRapu

2015-10-25, 01:57
Nate8 napisał/a:

Już nie siedzą. Pod koniec 2014 zmienili tak prawo że ich wypuszczono. Karanie pierdlem za jazdę po pijaku na rowerze głupie nie było. Parę razy miałem już taką sytuację że mi pijany debil na rowerze wjechał pod koła. .



Może i już nie siedzą ale siedzieli po drugie znam takiego ze wsi Koluszki co tam w nocy auta nie jeżdżą a że drugi raz jechał na rauszu to mu zaj***li 6 miesięcy do odjebaania, jak dla mnie ch*jowe prawo tak samo jak karać za to że ktoś pali zioło

Dobrutro

2015-10-25, 02:50
Samo słuchanie tego faceta przyprawia o mdłości. Jak można być takim troglodytą?

Brzydkii

2015-10-25, 12:17
Dla mnie karanie zabieraniem uprawnień za jazde rowerem po pijanemu to śmiech na sali. Wysoki mandat z punktami karnymi jak najbardziej.

leszczykers

2015-10-26, 02:32
jadąc po pijaku rowerem eliminujesz możliwość pozbawienia kogoś życia (a narażasz tylko siebie) - dlatego ch*j wolę każdego rowerzystę traktować jak pijanego niż mieć pijanych nastolatków za kółkiem pędzącym na czołówkę ( a każdy wie że po pijaku jedzie się prosto - problem pojawia się przy zejściu z roweru) - nie oszukujmy się prawko powinni dawać od 25 a wtedy to już za późno dla wielu:) ehhhhh selekcja naturalna się odzywa za późno...