18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie prawo-bezkarność winnego

lucasso15 • 2013-07-06, 08:59

Jak dla mnie czyste Skur****stwo ze strony sądu.

DeathTeastPL

2013-07-06, 09:50
jeszcze polska nie zgineła

mare30ks

2013-07-06, 12:49
w takim wypadku zostaje wyrwanie chwasta, kilka lat odsiadki i sie wyjdzie

Pietrrr

2013-07-06, 12:55
8:17 Jak ta kobita siedzi dziwnie

Patrysio

2013-07-06, 22:07
14:55 " jestesmy ryba"

elda1987

2013-07-06, 23:52
takie ścierwa jak ten koleś to jakaś pomyłka genetyczna. Mam nadzieję, że karma wróci i gówno pożałuje. k***a.

Wsciekły1

2013-07-07, 20:57
Co to ma być ?? Ten materiał był impulsem do założenia konta na tym portalu. Jeszcze raz pytam co to ma być ?? Banda specjalistów ? Włoch z jakiegoś programu o którym dawno nikt nie pamięta ?? zblazowana pani prowadząca mająca w dupie to o czym mówi , a przynajmniej pokazująca to swoja postawą ? Co to ma być ? Ci ludzie własnie stracili syna. Bo jakiś idiota wepchną go do wody. CELOWO. A oni pieprzą o kapokach za przeproszeniem ?? Co jest z tym krajem ? Paradoksalnie włoch jest jedyną osoba która widzi powagę sytuacji. Są świadkowie ze wepchniecie było celowe a następnie nie udzielono pomocy poszkodowanemu... samo to daje już 3 lata. Dlaczego nie zrobiono wywiadu środowiskowego nie przepytano wszystkich znajomych o to jaki stosunek mieli do siebie ci chłopcy ?
Nie było kapoków ? racja najemca ma beknąć ale na litość boska nie to jest ważne w tej sprawie tylko to ze zginą młody chłopak, który de facto został zamordowany ! umyslnie czy nie kara 2 lat w zawieszeniu ???
Ludzie ida siedzieć za krzaki w piwnicy ! Wy narzekacie na Tuska i rząd ... ale to własnie takie niskie stopniem jednostki w tej maszynie biurokratycznej jakiej jest nasz kraj to największe ścierwo.. Jeszcze na koniec starają sie zrobić przykład z tej sytuacji ? przecież nie taki powinien być sens robienia tego typu materiału w tv.... Pozdrawiam pana moderatora który uznał moja wypowiedz za cytuje "pokemoniarski styl pisania" Pozdrawiam.

MADErrFAKErr

2013-07-10, 02:27
Jaworowiczowa jest syrenką ?

Jazavon

2013-07-24, 17:28
najbardziej w filmie zdziwiła mnie obecność Paolo Cozzy.
Co on tu robi?!