18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie piekiełko.

weeds • 2015-04-09, 01:07
Nie sugerować się twarzą macierewicza na początku.

POlskie piekiełko czyli robienie wody z mózgu polakom i skłócanie nas na bieżąco. Mówi się że o zmarłych się mówi dobrze albo w ogole się nie mówi. Poprostu takiej propagandy chyba nikt się nie spodziewał.


Sov3reign

2015-04-09, 01:47
Wiecie co jest najlepsze? Smoleńsk tak każdemu zbrzydł przez wałkowanie w mediach, że nawet gdyby pojawiły się dokumenty udowadniające zamach i opisujące go od a do z i tak

* połowa społeczeństwa by nie uwierzyła
* jedna czwarta społeczeństwa zostałaby odciągnięta przez jakąś top-hot historię o matce madzi v2 czy inne skakanie do wody z gwiazdami
* jedna czwarta miałaby wyj***ne

:roll:

j.b.n

2015-04-09, 02:04
"polskie" służby wywiadowcze działają na szkodę Narodowi Polskiemu. Historia lubi się powtarzać...

weeds

2015-04-09, 02:20
Ja nie chce sie wpie**alać w ten temat bo tam zginęli 92 osoby w tym najlepsi generałowie (nie to co szogun), już nawet nie patrzeć na tego kaczora, ale tam byli generałowie najwyższy w Państwie. Każdy z nich ma rodziny i każda rodzina cierpi na tym ciągłym gadaniu o tym. To jest jedna wielka gierka polityczna, która do niczego nie wnosi. Nie można raportować czegos gdzie się nie ma twardych dowodó, nawet laik chyba to wie. Po 5 latach nie mamy nwet kawałka samolotu. Kpina w żywe oczy, wsi i rosja u nas działą. Petetelickiemu popełnili samobójstwo za to ze mówił prawdę, nie sądzę żeby człowiek który założył GROM zaj***ł sobie samobója. Sam początek jest ciekawy.


Cześć i chwała BOHATEROM!!!

Tu jeszcze bronek na temat.

voidinfinity

2015-04-09, 02:38
Osobną kwestią pozostaje, że kaczor strasznie ch*jowo to rozegrał (sp***olił w iście swoim stylu).

Zamiast snuć teorie o zamachach (internet by sobie bez maciaresku poradził) - o tyle należało atakować sposób prowadzenia śledztwa i wszelkie błędy proceduralne przed i po.

weeds

2015-04-09, 02:51
Być może i źle ale patrząc z perspektywy czasu, do tej pory nie mamy wraku i czarnych skrzynek. I prawdopodobnie nie będziemy mieli do następnych wyborów. Partia rządząca ma tyle za uszami że władzy nie odda: afera taśmowa, amber gold, zegarki, pendolino, ostatnie wybory gdzie kiedyś za prl nie było tyle nieważnych głosów jak teraz. KPINA

To skrót z tego 30 minutowego wcześniejszego wywiadu. Polsko obudźmy się!



zakart

2015-04-09, 05:32
Niestety. Ryj Macierewicza zniechęcił mnie na tyle, że Twoje sugestie, aby się nim nie sugerować olałem...

ja...........ax

2015-04-09, 06:43
zamiast rozważać takie rzeczy zastanówcie się kim jest jurgen roth

osa79

2015-04-09, 08:40
jedyny winny biega po parlamencie i razem z pojebem Antkiem próbuje odwrócić kota ogonem...

baltor2004

2015-04-09, 20:59
@up
Zaś ta niedoj***na osa tu bzyczy nad uchem wyp***ując swoje bzdety.
A ja właśnie czekam na książkę Pana Rotha. A to co się teraz w mediach odpie**ala (stenogramy), to jest manipulacja na skalę jakiej nie było. Ciekawe ile bydła się na to nabierze.

De...........37

2015-04-10, 16:32
Cytat:

Mówi się że o zmarłych się mówi dobrze albo w ogole się nie mówi.



Kto Ci k***a takich pierdół naopowiadał?!

baltor2004

2015-04-10, 17:54
@up
Tak tak, my wiemy, że ciebie zasady savoir vivre nie obowiązują...

el...........wy

2015-04-10, 18:47
baltor2004 napisał/a:

Tak tak, my wiemy, że ciebie zasady savoir vivre nie obowiązują...



Ale pie**olisz. Kwestia czysto uznaniowa- niby dlaczego nie można mówić źle np. o Hitlerze czy Stalinie czy kimkolwiek kto był odpowiedzialnym za czyjąś śmierć? Wyłącznie dlatego, że nie żyje, tak?
Super zasada

erhard

2015-04-11, 00:04
@up przecież Hitler był spoko, za niego były niższe podatki w ogóle :D

el...........wy

2015-04-11, 00:09
Trzy razy niższe podatki dokładnie rzecz ujmując :amused: