18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Polskie obozy śmierci"...

Mr.Drwalu • 2013-02-18, 17:31


"Polskie obozy śmierci", czyli polityka historyczna ma znaczenie.

Największa agencja prasowa w Niemczech użyła sformułowania "polski obóz zagłady". Za nią powtórzyły kolejne gazety i portale internetowe...


Na marginesie warto się zastanowić kto i kiedy wymyślił ten sugerujący, że niemieckie obozy śmierci były polskie, zbitek słów? Otóż był to... Niemiec, Adolf Benzinger - członek zachodnioniemieckiego kontrwywiadu. W 1956 roku, z uwagi na trwający od końca II wojny światowej bojkot niemieckich towarów na światowych rynkach, postawiono mu zadanie wymyślenia sposobu na zdjęcie z narodu niemieckiego choć części odium odpowiedzialności za Holocaust. Benzinger wpadł na pomysł rozpowszechniania informacji o "polskich obozach koncentracyjnych", które jak twierdził: "mogą się przyczynić do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę".

Niemieckie zakłamywanie historii trwa w najlepsze. Największa tamtejsza agencja prasowa użyła sformułowania "polski obóz zagłady".

maxvolumePL

2013-02-18, 17:35
A nie zostało w tych "Polskich" obozach trochę Cyklonu? Z chęcią odesłał bym go "prawowitym" właścicielom. Oczywiście z dziurkami w puszkach ;)

Shatter

2013-02-18, 18:03
Polacy robacy...

Rejtan

2013-02-18, 18:21
Shatter napisał/a:

Polacy robacy...


Hehe... Jakie to smutne, nienawidzić jakiegoś narodu, ale być zmuszonym do posługiwania się jego językiem, gdyż żadnego innego się nie zna. Powiedz, to może zrzucimy się na kurs hebrajskiego dla ciebie...

scrimmage

2013-02-18, 18:24
Następny Adolf...
co oni k***a do nas mają?

gupichuj

2013-02-18, 18:42
Rejtan napisał/a:

Powiedz, to może zrzucimy się na kurs hebrajskiego dla ciebie...


Ja wolał bym się zrzucić na płatnego samobójcę dla tego żydka.

mhrocznakaszana

2013-02-18, 18:44
scrimmage napisał/a:

Następny Adolf...
co oni k***a do nas mają?



Zazdroszczą nam wspaniałego kraju jakim jest Polska ;) dla tego pomimo historycznych przeszkód starają się nas oczernić jak tylko mogą, nawet ten murzyn obama określił te obozy jako "Polish Death Camp"

:idzwch*j:

St...........el

2013-02-18, 18:53
Nie wiem co tyle podniety, z drugiej strony rozumiem ludzi, co się historią zajmują i ich zwyczajnie wk***ia przekręcanie faktów i kłamstwa. Powodzenia w walce z oszołomami ;)

Sh...........kk

2013-02-18, 19:44
Nie śmiejcie się z tego! Mój pradziadek zmarł w Polskim obozie śmierci...

Spadł z wieży wartowniczej :<

Shatter

2013-02-18, 19:57
Rejtan napisał/a:


Hehe... Jakie to smutne, nienawidzić jakiegoś narodu, ale być zmuszonym do posługiwania się jego językiem, gdyż żadnego innego się nie zna. Powiedz, to może zrzucimy się na kurs hebrajskiego dla ciebie...


Specjalnie z myślą o was mówię po cebulacku bo to wy nie znacie języków...
To chyba w jakimś waszym tradycyjnym dialekcie.Przyprowadziłem wiec polaczka aby mi przetłumaczył. A ten j***ny zwierzak po obejrzeniu filmu dostał drgawek, upadł na podłoge, zaczeła mu piana z mordy leciec i zdechł. Zakopałem go na działce pod Białymstokiem.

Rejtan

2013-02-18, 20:24
Shatter napisał/a:

Znam kilka języków


Ta, chyba jeden swój i dwa w butach :)
Jakbyś znał jakikolwiek język obcy, to byś stąd wyjechał i nigdy nikomu się nie przyznawał, że masz cokolwiek wspólnego z Polską. No ale jesteś podręcznikowym przykładem zakompleksionego, biednego, śmierdzącego cebulą polaczka, który wstydzi się tego kim jest i obwinia wszystkich dookoła za swoje nędzne życie.

Wiesz jaka jest między nami różnica? Ja jestem Polakiem i jestem z tego dumny, a ty jesteś polaczkiem wylewającym swoją frustrację w internecie :lol:

Suka_Blyat

2013-02-18, 21:00
Z Jedwabnem jest identycznie, też się całą winę zrzuca na Polaków, nawet kwaśniewski przeprosił w imieniu Polaków Szewacha Weissa czy jakoś tak (ówczesny premier izraela) za mord żydów dokonanych przez Polaków w Jedwabnem... Jest to oczywiście nieprawda. Znany chyba wszystkim z nazwy film "połosie"(albo pogrossie, lepiej pasuje) traktuje właśnie o wydarzeniach z roku 1941. Jest to film zdecydowanie antypolski w opinii wielu osób. To jest ciekawe, że filmy antypolskie są puszczane w kinach, a film "Historia Roja" traktujący o Narodowych Siłach Zbrojnych jest za wszelką cenę blokowany, tj robią wszystko aby nie można było dokończyć jego produkcji... To zakłamywanie historii jest chore

Yggdrasil

2013-02-18, 21:02
Ten Shatter to jakaś marna podróba Testovirona, nie ma co się parchem pejsatym przejmować, ot kolejna zakompleksiona osoba chcąca zaistnieć w sieci ;)

Nabs

2013-02-18, 21:09
Wystarczy zobaczyć na posty tego shattera, szkoda słów na kojenego napinacza.

KTU

2013-02-18, 21:16
Dajcie spokój ten Shatter to nie jest żaden żyd tylko zwykły pajac który przedawkował karachany i chce być śmieszny. Napisze "polaki robaki" i e-penis podrośnie. Już był taki jeden, zwał się liryczny wandal. Taki odważny w w filmikach a w TV nawet mordy nie odezwał i z tym "żydem" pewnie jest podobnie.