18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie metro

darex99 • 2017-05-17, 08:52
miałem wątpliwą przyjemność jazdy metrem w Berlinie i to co tam się wyrabia jest wręcz nie do opisania...


Pa...........or

2017-05-17, 09:04
A wyborcza i tak napisze, że skoro nie ma tu murzynów ani arabów to jest rasizm i ksenofobia.
Poważnie, tak napisali.

support3

2017-05-17, 09:07
Naprawdę gardzę PISem ale za niewpuszczenie hołoty do Polski Jarek ma u mnie browara.

Volfodzio

2017-05-17, 09:08
E tam u nas też są czy to w metrze czy autobusie, tylko że w większości erazmusy itp. fakt, że potrafią gapić się na laski dość prymitywnie (ale niektórym lokalsom też się to zdarza), ale czują jakiś tam respekt. Jadą gdzie mają jechać i nie robią syfu, tak jak inni. Problem to jest wtedy kiedy taki delikwent nie ma żadnego celu, bo jest za głupi nawet na studiowanie socjologii czy administracji, hajsy wpadają same na konto więc bujają się jak pawiany po wybiegu w zoo, robiąc wszędzie syf.

mygyry

2017-05-17, 09:11
@up problem jest wtedy, gdy uzbiera się ich grupa, która wie, że jest w stanie fizycznie dominować dodatkowo wspierana hasłami o rasizmie i faszyzmie.

janlew

2017-05-17, 10:39
Utopia. To ładne słowo :)
Zresztą prędzej czy później przyjmiemy i innych uchodźców niż Ukraińcy. Uciekające rodziny katolików i innych chrześcijan z Francji, Włoch, Szwecji czy Niemiec.
O, jeden niemiec już chyba jest, ...i ciekawe czy przybył tu dokończyć sprawę kolonizacji Madagaskaru. Nie zaszkodziło by.


zomos

2017-05-17, 11:05
Ukraina Panowie... zamaskowani wrogowie już w PRLu są...

nowynick

2017-05-17, 11:07
najpierw sobie stado murzynów/turków sprowadzili żeby zapie**alali za nich w fabrykach, a teraz płaczą że mają murzynów/turków etc. I zamiast na szybko jebnąć drzwiami to wpuszczają dalej powoli ale niechybnie doprowadzając do stanu że będą mniejszością (z czasem prześladowaną) na własnym podwórku...

Maxi96

2017-05-17, 11:37
A w Polsce jak w lesie...

Gdzie nam tam do ubogaconej europy! :krejzi:

janlew

2017-05-17, 11:50
Cytat:

O, jeden niemiec już chyba jest, ...i ciekawe czy przybył tu dokończyć sprawę kolonizacji Madagaskaru.


Właśnie doczytałem. Hitlerem z fotki okazuje się być polityk Nowoczesnej, założyciel Wideo-KOD Mariusz Malinowski. Ale jaja. Czyli faktycznie opcja niemiecka, sponsorowana przez judokapitalizm.

Hvsarz

2017-05-17, 12:15
support3 napisał/a:

Naprawdę gardzę PISem ale za niewpuszczenie hołoty do Polski Jarek ma u mnie browara.


Ty tak serio?
Buhahaha Jaruś, nie ma z tym nic wspólnego, a właściwie jedynie się możę przyczynić do napływu ludzi. Chyba, że po prostu nie zdajesz sobie sprawy z tego co powoduje napływ nierobów?

robert357

2017-05-17, 12:34
Prawda jest taka, że metro po prostu jest stosunkowo nowe. Wystarczy popatrzeć jakie pociągi nadal jeżdżą. I nie mówię tu o nowych.

Nutzz

2017-05-17, 12:56
A ja to widzę tak, że w 38 milionowym kraju mamy 2 j***ne linie metra. Tylko tym jakoś się O DZIWO na twitterze nie chwalą. Coś jeszcze?

Wiewór

2017-05-17, 14:10
support3 napisał/a:

Naprawdę gardzę PISem ale za niewpuszczenie hołoty do Polski Jarek ma u mnie browara.


No brakuje nam jeszcze, żeby nam się tu murzyny i arabusy zjeżdżały. Mamy wystarczająco dużo swojej hołoty - ONR, kibole.
Polskie metro to nie jest ziemia święta. Polski profesor dostał tam wpie**ol a różni zagraniczni gości o egzotycznych rysach twarzy byli napadani i wyzywani przez polskich patryjotów żołnierzy wyklętych w dresy zaklętych.