18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie dziewczyny w Nju Jorku

_H...........r_ • 2016-11-10, 22:10
No chodź, chodź, no chodź :-D

:lol: Akcja od 0:40
Tak się promuje Polskę w świecie :homer: , dobra ch*j tam ... te doczepki po polsku zajebiste ;-)

Walka w nocy z soboty na niedzielę




Ja tam jestem za Jędrzejczyk 8-)

moriarti

2016-11-10, 22:21
mam nadzieje, ze asia dostanie wprdl, zalamie sie zacznie pic a potem zostanie uliczna ladacznica.

deck123

2016-11-10, 22:22
Dobra nózia Karolcia auuuuu

_H...........r_

2016-11-10, 22:24
sauwo napisał/a:

mam nadzieje, ze asia dostanie wprdl, zalamie sie zacznie pic a potem zostanie uliczna ladacznica.




k***a, patrz jaką żenadę Karolinka odstawia ch*jowym angielskim i tym "drims kam czru" ... Aśka to prawdziwy mistrz i oby nim była na lata. Całym sercem za Aśką

Me...........l.

2016-11-10, 22:29
Jak to będzie walka w kiślu to z chęcią obejrzę. :ok:

Nikodem_Szulcc

2016-11-10, 22:47
Faceci lubiący coś takiego jak damski sport obijania ryjów, to wg. mnie troche jak pedały...

Kobieta ma być delikatna i powabna, a nie jak facet szorstka i agresywna...

Albo jestem już stary...

Wojtass84

2016-11-10, 23:05
Komentarze na youtube rozpie**alają cały system :ok:

KrisCFC

2016-11-10, 23:14
Zaś te babochłopy? :amused:

mateusos

2016-11-10, 23:32
Teraz widzicie jak to wyglada w zenskim wydaniu. JPD!!

kaczakaka

2016-11-10, 23:33
Nie zesrajcie się.

Ra...........hi

2016-11-10, 23:34
@nikodem ch*ja się znasz. kobieta nie może być delikatna, bo wtedy nie można się z nią po napie**alać. Na ten przykład moja pada po jednym strzale :/

Wiewór

2016-11-10, 23:36
Jakie patolskie mordy

czubass

2016-11-10, 23:43
Feministki zapominają o kilku kategoriach równouprawnienia w swoich postulatach:
Sport - np. boks, chciałbym zobaczyć najlepszą pięściarkę (oczywiście nie znam jej, bo ch*j kogo interesuje jakiś babochłop, który i tak pewnie dostałby wpie**ol od Najmana) i takie starcie baba vs Kliczko
Parytety nie tylko w stanowiskach kierowniczych, ale także w kopalniach, na magazynach Jeronimo, na budowach
Możliwość decydowania o "aborcji męskiej" - tak Panowie, zastanawialiście się nad tym, jak to jest, że kobieta, pomimo, że facet jest w 50% właścicielem "zlepka komórek" jak to określają, nie ma żadnej możliwości decydowania o tym zlepku? Jeżeli kobiety chcą mieć możliwość decydowania o aborcji do 3msc i w żadnych wypadku nie musi być na to zgody ojca, to dlaczego ówże ojciec nie może do 3msc się z rodzicielstwa wypisać?? Taka "aborcja męska", tylko, że kobieta tej aborcji nie musi dokonywać, po prostu nie ma prawa żądać czegokolwiek od mężczyzny. Rzecz jasna do zapłodnienia musi dojść przy seksie przy zgodnie tej i tej strony.

Oczywiście uważam powyższe przykłady za idiotyczne, ponieważ jestem konserwą światopoglądową, ale zobaczcie tutaj logikę, szczególnie w tym ostatnim argumencie, jeśli dalej wydaje wam się to głupie, bo teraz bardzo modne (I SŁUSZNIE!) jest akcentowane ojcostwo i obowiązki z nim związane.

Owy przykład:
Kupujemy z sąsiadem kosiarkę na spółkę, no bo ja mam wielkie pole, sąsiad też, a to jebniem se traktorek kosiarkę na spółkę, obydwoje tego chcemy (to jest ten seks, na który się obydwoje zgadzamy, czyli ta kosiarka). Logicznym jest też to, że kosiarki razem trzymać nie możemy, no jeden z nas będzie musiał ją trzymać, więc załóżmy, że będę to ja, bo mam większy garaż i wydaje się to być dobry wybór. (to jest to dziecko, bo przecież jak ma trzymać je facet). Teraz ja stwierdzam, po 2 miesiącach, e no wiesz co sąsiad, ja to jednak pie**olę tą kosiarkę, gruby się zrobiłem, kupię se kosę i będę ręcznie nak***iał, no ok, ale jakim k***a prawem? Przecież właścicielem tej kosiarki jest również sąsiad i co ja sobie ją sprzedam, bo stała u mnie i mam większe prawa? no halo (to właśnie ta kobieta decydująca sama o aborcji).
Czy ja, jako że trzymałem kosiarkę w garażu mam do niej większe prawa i mogę sprzedać ją bez zdania sąsiada? No chyba k***a nie, więc tak właśnie panowie i panie wygląda to równouprawnienie, to jak z każdym postulatem o równouprawnienie, najpierw faktycznie jest równo, a później równo to jest kiedy my mamy więcej.

No i jak już dałem taki długi post, to na koniec dodam, że jak jakaś kobieta może o czymś decydować, skoro jest własnością faceta :D

BrianGriffin

2016-11-10, 23:52
Zeszczają się jak szpilka

Masterof

2016-11-11, 02:16
JA nie wiem co wy tam u góry pie**olicie geje, ale r*chałbym tą w miniówce.