18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #171

Polskie_Drogi • 2020-03-08, 14:10
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.

boss.

2020-03-08, 14:27
Ten ostatni z BMW to z miejsca kryminał

dżonyłojlker

2020-03-08, 14:39
boss. napisał/a:

Ten ostatni z BMW to z miejsca kryminał



To nie BMW tylko Audi A5, a dokładniej to chyba RS5

Halman

2020-03-08, 14:43
fantastyczny materiał - bo nic innego krytycznego napisać tutaj nie można...

sakuro93

2020-03-08, 14:43
Kryminał kryminałem, ale z drugiej strony uważam że te wszystkie auta z lat 80, 90 powinno się z automatu wyj***ć na złom - przecież ta czerwona padlina to trumna na kołach.

Kogo obchodzi jaki to klasyk i cud miód motoryzacyjny, technologia poszła do przodu i bezpieczeństwo znacznie się poprawiło, ciekawy jestem efektu tego spotkania z autem 2010+
Potem podają w mediach jaki to mamy wysoki wskaźnik śmiertelności w wypadkach, skoro ludzie jeżdżą takim czymś :mrgreen: :mrgreen:

wu...........py

2020-03-08, 14:53
sakuro93 napisał/a:

Kryminał kryminałem, ale z drugiej strony uważam że te wszystkie auta z lat 80, 90 powinno się z automatu wyj***ć na złom - przecież ta czerwona padlina to trumna na kołach.
Kogo obchodzi jaki to klasyk i cud miód motoryzacyjny, technologia poszła do przodu i bezpieczeństwo znacznie się poprawiło, ciekawy jestem efektu tego spotkania z autem 2010+


Jak dorwiesz klasyka i wkładasz w niego 10x więcej niż on warty, dopieszczasz i doprowadzasz do dzisiejszych standardów technologicznych to niech ma nawet i 100lat, ale jak to stary rzęch który wymiane głupiego oleju miał 10 lat temu to zgadzam sie w 100%


nwonigers

2020-03-08, 15:03
ostatni material mega. chyba najlepszy wypadek jaki widzialem. jebnal idealnie. w wiekszosci materialow polacy popisuja sie debilizmem. droga sliska, ch*ja widac, ale i tak zapie**alaja glaby j***ne.

SpeedyG

2020-03-08, 15:53
Bo kurła audi czy bmw z 2010 ściągnięte z Niemiec jako "perełka, bezwypadkowe", a ma wspawaną ćwiartkę nie zachowa się przy wypadku jak ten fiat.

sakuro93

2020-03-08, 15:57
SpeedyG napisał/a:

Bo kurła audi czy bmw z 2010 ściągnięte z Niemiec jako "perełka, bezwypadkowe", a ma wspawaną ćwiartkę nie zachowa się przy wypadku jak ten fiat.



Mówiłem o sprawnym aucie.

To że są ludzie którzy mają na auto 20k i szukają auta wartego 18k w przedziale 12-15k to niestety oszukiwanie samego siebie i narzekanie później że ktoś zły i niedobry bo mnie oszukał... Kurła panie same złodzieje i oszusty tymi autami handlują

:shock:

boss.

2020-03-08, 17:19
dignogato napisał/a:

To nie BMW tylko Audi A5, a dokładniej to chyba RS5



Możliwe.Sylwetka podobna do M4...Bez znaczenia Audi,BMW,Mercedes czy Citroen.Gość zapie**alał przez miasto z prędkością autostradową,albo grubiej.

xiro

2020-03-08, 18:04
sakuro93 napisał/a:

Kryminał kryminałem, ale z drugiej strony uważam że te wszystkie auta z lat 80, 90 powinno się z automatu wyj***ć na złom - przecież ta czerwona padlina to trumna na kołach.
Kogo obchodzi jaki to klasyk i cud miód motoryzacyjny, technologia poszła do przodu i bezpieczeństwo znacznie się poprawiło, ciekawy jestem efektu tego spotkania z autem 2010+
Potem podają w mediach jaki to mamy wysoki wskaźnik śmiertelności w wypadkach, skoro ludzie jeżdżą takim czymś



tak tylko wrzuce, poszukajcie podobne filmiki

traf

2020-03-08, 18:49
nwonigers napisał/a:

ostatni material mega. chyba najlepszy wypadek jaki widzialem. jebnal idealnie. w wiekszosci materialow polacy popisuja sie debilizmem. droga sliska, ch*ja widac, ale i tak zapie**alaja glaby j***ne.



bo my mamy jakiś taki gen wariactwa który się uaktywnia jak czegoś dosiadamy ( jako jazda to nie mieliśmy sobie w pewnych okresach równych) jak też gdy siedzimy w samochodach ( jak by było 350 na budziku to wszyscy by chcieli tyle zapie**alać)

Kosmodysk

2020-03-08, 19:05
Cienias prawie 3 obroty- ciekawe czy tabliczka inwalidy wypadła na drogę.

Belweder

2020-03-08, 19:17
boss. napisał/a:

Możliwe.Sylwetka podobna do M4...Bez znaczenia Audi,BMW,Mercedes czy Citroen.Gość zapie**alał przez miasto z prędkością autostradową,albo grubiej.



Citroen nie był by takim zjebem i nie zapie**alał by 150km/h w obszarze zabudowanym. sp***oliny umysłowe to tylko Audi i BMW. Chociaż BMW ostatnio się poprawiło, może dlatego, że e36-e46 w większości na złomie już gniją.