18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #168

Polskie_Drogi • 2020-02-05, 17:05
Jeździmy często nieświadomi tego, jakie stwarzamy zagrożenie. Choćby bez bezpiecznego odstępu, co jest plagą na naszych drogach. Poza tym jest pośpiech i egoizm. Jeśli to poprawimy, będzie dużo przyjemniej i bezpieczniej.


InnyName

2020-02-05, 20:07
MI dziś babka dosłownie wyskoczyła zza pojazdu w korku z przeciwnego pasa ruchu w którym mój jechał płynnie. Gdyby nie była ostrożna to by leżała na masce, bo mimo prędkości około 25km/h nie zareagowałbym, nie ma szans ... a reakcje swoją oceniam na bardzo dobrą, zresztą mam co rok psychotesty z rygorystycznymi zadaniami z reakcji (nie, nie takie co mają kierowcy ciągników siodłowych)>
Trzeba w ch*j uważać, od jakichś 2 lat strasznie spoważniałem na drodze

S.T.U_Cummins

2020-02-05, 20:27
0;45 Ktoś mi powie co z tą karetką nie tak? Leciała na bombach.

kanalistakp

2020-02-05, 20:33
ale porządnie podkręciło dziadzie 6:40. Ciekawe czy przeżył.

Cergo

2020-02-05, 21:21
Na tym pierwszym kadrze widać, że ksiądz, bo PAN Z WAMI robi :)

adam33x

2020-02-05, 21:46
2:07 to jakiś glitch w fizyce, co potwierdza, że żyjemy w Matrix'ie oO

serenity

2020-02-05, 22:19
35i napisał/a:

Weź się ogarnij. Baba grzecznie czekała, weszła jak się samochody zatrzymały.



Czekała na pierwsze auto z jej strony! Inna sprawa, że przejścia przez dwa pasy jezdni jednokierunkowej to gówno na resorach. Mam prawko 20lat z hakiem, przejechane 3 równiki, żadnego wypadku ani stłuczki, ale jak jadę przez jakąś mieścinę, wioskę czy inne miejsce zabudowane, to zawsze uważam. Kto mi powie dlaczego mam się zatrzymać kiedy pieszy jest w pobliżu przejścia, skoro taki pieszy może nie chcieć przejść, może zatrzyma się (zwłaszcza mochery poooo mmmszyyyy) coby pogadać z sąsiadką znajomą i ktoś za mną nie wyhamuje? Kto to oceni w razie wypadku? Pierwszeństwo powinien mieć ten kto ma mniejsze szanse na uniknięcie wypadku, oczywiście pod warunkiem jazdy zgodnie z przepisami! Pieszy jako święta krowa w majestacie prawa to zło!

Demonster

2020-02-05, 22:39
S.T.U_Cummins napisał/a:

0;45 Ktoś mi powie co z tą karetką nie tak? Leciała na bombach.



Pewnie przewóz krwi był

Presty

2020-02-05, 23:01
Za debili za kółkiem zawsze piwko :)

maddog77

2020-02-05, 23:10
Akcja z 3:54 miała miejsce 20m od akcji z 6:20..Pl.Kościuszki Szczecin.

35i

2020-02-05, 23:50
serenity napisał/a:

Czekała na pierwsze auto z jej strony! Inna sprawa, że przejścia przez dwa pasy jezdni jednokierunkowej to gówno na resorach. Mam prawko 20lat z hakiem, przejechane 3 równiki, żadnego wypadku ani stłuczki, ale jak jadę przez jakąś mieścinę, wioskę czy inne miejsce zabudowane, to zawsze uważam. Kto mi powie dlaczego mam się zatrzymać kiedy pieszy jest w pobliżu przejścia, skoro taki pieszy może nie chcieć przejść, może zatrzyma się (zwłaszcza mochery poooo mmmszyyyy) coby pogadać z sąsiadką znajomą i ktoś za mną nie wyhamuje? Kto to oceni w razie wypadku? Pierwszeństwo powinien mieć ten kto ma mniejsze szanse na uniknięcie wypadku, oczywiście pod warunkiem jazdy zgodnie z przepisami! Pieszy jako święta krowa w majestacie prawa to zło!



Jak już się chwalimy, to prawko mam od 32 lat i nakręcone grubo ponad 30 równików. Przez kilka lat robiłem po 10000 km miesięcznie. Zdarznień drogowych też mam kilka na koncie z czego dwa ze swojej winy (obcierki). Zgadzam się z Tobą tylko z jednym punkcie. Nowe przepisy całkowicie zwalniają od myślenia, a z tym jest coraz gorzej. Za komuny kończąc podstawówkę znałem znaki drogowe i trochę kodeksu drogowego (karta rowerowa). Dlaczego teraz tego nie ma? Przechodzenia przez jezdnie uczono w przedszkolu. Natomiast wracając do tematu, jeżeli samochód na lewym pasie się zatrzymał, to ten na prawym też ma psi obowiązek się zatrzymać nawet nie widząc pieszych ( co uczynił). Za omijanie stojącego przed przejściem pojazdu grozi 10 pkt i mandat 500 zł. Zwróć uwagę, że przepchnął go drugi (czarny).

Kubiq123

2020-02-06, 01:50
Jaugar pokazał klasę i przewagę nad oplem :lol:

Wiewór

2020-02-06, 07:59
Drogi niby polskie ale lud dziki jak nieokrzesani mieszkańcy syberyjskich stepów.

4:35 zajebiste BHP.

gabriel0

2020-02-06, 13:10
serenity napisał/a:

0:46 - teraz sobie wyobraźcie, że ta baba ma bezwzględne pierwszeństwo - ile aut by potrąciło/zabiło dziecko w wózku? Ona nie musi patrzeć/myśleć! Kierowca który jedzie z prędkością ~40km/h autem ~ponad 700 kg musi się zatrzymać w miejscu, bo święta krowa chce przejść przez jezdnię! Qrwa mać j***na! Ktoś jeszcze myśli w tym kraju?



Tyy dobre. Jak się chcesz pozbyć dziecka, wpadasz z nim na przejście i nie dość że masz odszkodowanie, to jeszcze gówniaka z głowy.
Już wiem skąd wziąć kasę.

Iquito

2020-02-06, 20:33
serenity napisał/a:

Czekała na pierwsze auto z jej strony!



A co, miała czekać aż wszyscy w rzędzie jej się ustawią, wyjdą z pojazdów i zasalutują? Widać przecież, że babka jest bardzo ostrożna, nawet jak pierwszy samochód już mocno zwalniał na jej widok to ona zaczekała cierpliwie, aż się zatrzyma. Gdyby to była twoja kobieta z twoim gówniakiem to inaczej byś gadał.

Dawidek44

2020-02-07, 22:52
3.25 k***a kto skręca w lewo z prawego pasa ? no k***a co za pajac j***ny...