18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PieronJasnySzlag

2019-06-18, 16:39
Wie ktoś jak się skonczyła ta sytuacja z 0:50 z tym wymuszeniem przez wieśwagena?

Lizodup

2019-06-18, 17:21
6:33 tata tata hehe

ziomandrzej

2019-06-18, 17:45
Polskie_Drogi napisał/a:

Uwaga jadę! Proszę zjechać z drogi...



Szczególnie ostatniemu się znudziło na wolności...

URAGE

2019-06-18, 18:09
Jak ja nienawidzę tych ćwoków wpie**alających się w 5-metrowe odstępy na ekspresówce z prawego pasa na lewy. Debile jak ten 0:50 i 3:33 powinni z miejsca stracić prawo jazdy, a przy drugim takim zajściu dożywotni zakaz prowadzenia auta. Jak ich stać na fury i mandaty to na szofera też będzie. A po za całą resztą debili i nieuków 5:05 pięknie pokazuje brak wyobraźni przy mokrej nawierzchni. Trzech wyhamowało, czwarty już nie.

intermag

2019-06-18, 18:25
Gościu ci w Wrocławiu taranował auta uciekają przed palami, jakos nie bardzo był Polski

Budrys2000

2019-06-18, 18:31
Wypie**alać mi tu z drogi bo jadem!

sadystycznie bolesny

2019-06-18, 22:02
2:05 facet rzuca się biegiem pomóc dziecku, wyobraźcie sobie kobietę.

KapitanBobuch

2019-06-18, 22:16
Spiderowski napisał/a:

Wie ktoś jak się skonczyła ta sytuacja z 0:50 z tym wymuszeniem przez wieśwagena?



W innym odcinku było ,że kierowca passata uciekł a nagrywający zawiózł materiał na policję. Kierowca passata dostał mandat 500zł jak pamiętam,

napsterowsky

2019-06-19, 05:37
5:30 :lodowka: Daję sobie rękę uciąć, a nawet dwie, że tak to k***a, kobieta. Normalny nawet najbardziej przyj***ny człowiek jest w stanie się domyślić, że skoro coś zamierzamy zrobić to wcześniej należy o tym poinformować, zasygnalizować - w sumie co ja pie**ole. To musiał być ktoś kto dorównuje swoją inteligencją co najmniej zawieszonemu typowi po meetingu na domowej roboty kwasie. (bądź też takim, którzy srają pod siebie i nikogo o tym nie informują :lol: )
:idzwch*j:
EDIT: Jeśli się mylę no to ch*j - życie. Gorzej jak dupsko będzie swędzieć nagle, niespodziewanie - jedynym wyjściem będzie szorowanie dupą po dywanie, najlepiej swoim. :mrgreen:

lysout

2019-06-19, 06:47
6:50 - co za bździągwa - po całej akcji mówi facetowi "nagraj to"
Brakuje tylko
"i co nagrałeś?"
"Nie k***a dopiero kasetę do kamery wkładam"

ch...........ik

2019-06-19, 08:27
sadystycznie bolesny napisał/a:

2:05 facet rzuca się biegiem pomóc dziecku, wyobraźcie sobie kobietę.



Gość najpierw rzuca się do pomocy rowerowi a gdy pojazd jest bezpieczny dopiero dziecku. Jak rozumiem wina kierowcy ale gówniak mógł się zatrzymać i rozejrzeć w lewo, prawo.
6:08 jak można zasnąć w na Roztoczu? Tam jest takie rześkie powietrze...

nano50

2019-06-19, 09:54
Kolan2109 napisał/a:

Gość najpierw rzuca się do pomocy rowerowi a gdy pojazd jest bezpieczny dopiero dziecku. Jak rozumiem wina kierowcy ale gówniak mógł się zatrzymać i rozejrzeć w lewo, prawo.
6:08 jak można zasnąć w na Roztoczu? Tam jest takie rześkie powietrze...



Jakie k***a wina kierowcy? Mam nadzieję, że obyło się bez mandatu. Przed przejściem masz zachować ostrożność, nie dasz rady zahamować jak debil kamikaze wyjdzie Ci metr przed samochodem. Wypie**ol prawo jazdy do kosza.

Panorafix

2019-06-19, 12:49
0:50 ST i wszystko jasne.... Tychy to jakiś stan umysłu jest. Jak widzisz na drodze ST ta załóż, że odpier... jakąś szopkę :) na ogół się nie pomylisz :D

nieubezpieczony

2019-06-19, 13:56
nano50 napisał/a:

Jakie k***a wina kierowcy? Mam nadzieję, że obyło się bez mandatu. Przed przejściem masz zachować ostrożność, nie dasz rady zahamować jak debil kamikaze wyjdzie Ci metr przed samochodem. Wypie**ol prawo jazdy do kosza.


Samochód jadący z przeciwka zatrzymał się, przepuszcza pieszych, ale co tam, "ja jadem, nie bendem stawoł na kużdych pasach bo winyj dizla spolę". Młody nawet zsiadł z roweru. Jeśli nie widzisz winy kierowcy, to nie komentuj, bo się ośmieszasz.