18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #131

Polskie_Drogi • 2018-12-02, 16:45
Pamiętajcie, że droga to nie najlepsze miejsce do szusowania...

Wiewór

2018-12-03, 11:42
banerr napisał/a:

Jedno mi przychodzi na myśl: ch*j, że śnieg, ch*j że pada i jest ślisko - ja zapie**alam bo jestem super kierownikiem.


W polskiej republice pseudo demokratycznej najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. Jak nie depczesz geja w podłogę to jesteś miętki ch*j.

Moim zdaniem piesza, która weszła pod auto jest winna wypadku. Weszła bezpośrednio pod nadjeżdżające auto. Nawet nie spojrzała czy coś jedzie. Znając polskie realia ukażą kierowcę.

Tirowiec, który skręcał w lewo. j***ny debil podczłowiek. Wszyscy tirowcy powinni być poddani przymusowej eutanazji.

Diggerx

2018-12-03, 17:35
Misiek_KRK napisał/a:


Gdzieś Ty k***a wypatrzył "dobre czerwone"
Masz prawko, jechałeś czymś cięższym niż 1,5 tony? Ciężarówka nie zatrzyma się na 8-10 metrach.
Na ostatnich klatkach z widocznym sygnalizatorem, nie ma jeszcze czerwonego, a co dopiero "dobre" czerwone
Zrób prawko i zacznij myśleć
Obrazek


To jest autobus zafco

GOLOP

2018-12-03, 19:23
Polskie_Drogi napisał/a:

Pamiętajcie, że droga to nie najlepsze miejsce do szusowania...



Obczaj 1:14 ten bilbord po lewej xD

ellsworth

2018-12-03, 22:48
2:55 Ten zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości to pewnie tylko tak dla picu postawili... k***a, takim ch*jom powinni dożywotnio odbierać prawo jazdy.

piotrekt1976

2018-12-03, 23:12
@ Diggerx ch*j z tego ze autobus, moze byc i lotniskowiec DLA WSZYSTKICH sa JEDNAKOWE PRZEPISY. ogarnij ch*ja bo pie**olisz jak potluczony...