18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #109

Polskie_Drogi • 2018-01-31, 11:12
Jak łatwo o kłopoty na drodze? Jakich błędów unikać? Na co zwracać uwagę?
Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów...

~Velture

2018-01-31, 11:21
Ten w 0:30 to mnie wk***ił. Miłośnik letniej gumy j***ny. Jedzie za szybko na letnich, widzi żółte i zakręt i zaczyna hamowanie dopiero jak zobaczy czerwone... Co za debil.

xKarQx

2018-01-31, 11:47
Kocham dźwięk deszczu szczątków na pojeździe nagrywającego. Brzmi jak dobrze wykadrowane ujęcie. :amused:

arek12101

2018-01-31, 11:53
Wszystkie te odcinki Polskich dróg powinni pokazywać w szkołach nauki jazdy, tak dla przestrogi żeby taki małolat wiedział ze auto to nie zabawka. Ewentualnie gdyby do kogoś to nie dotarło to przełączyć mu na harda. Moja wyobraźnia dzieki tej stronce naprawde poszerzyła horyzonty.

Pilotn22

2018-01-31, 11:57
Chyba nigdy nie przestanie mnie dziwić jak można w nocy (tudzież po zmroku) jeździć na drogach jak 1:50 czy 2:00 bez długich świateł. Nikogo by nie oślepiali, a widoczność wzrasta trzykrotnie. O ile ten z dzikiem być może nie miałby szans bo wybiegły mu z boku, to ten z bambi zauważyłby je znacznie wcześniej

Budrys2000

2018-01-31, 11:58
Pomijając nieliczne wyjątki (dzik, świnia, krowa, krokodyl na drodze itp.) to większość tych wypadków to kompletna głupota, brak jakiejkolwiek wyobraźni i ego wypie**olone w kosmos.

hellbwoi

2018-01-31, 12:22
k***a, mistrz z 15 sekundy zdążył powiedzieć, że ma wypadek zanim przyj***ł w gościa... co za sp***olenie umysłowe...

1. Klakson
2. Nawijka
3. może ewentualnie hamulce...

głest

2018-01-31, 12:52
@up hell

To nie sp***olenie, a kolejność to
1. hamulce
2. klakson
3. nawijka

Opanowanie świadczy o tym, że już kiedyś brał udział w zabawie ;-)

Pilotn22 napisał/a:

Chyba nigdy nie przestanie mnie dziwić jak można w nocy (tudzież po zmroku) jeździć na drogach jak 1:50 czy 2:00 bez długich świateł. Nikogo by nie oślepiali, a widoczność wzrasta trzykrotnie. O ile ten z dzikiem być może nie miałby szans bo wybiegły mu z boku, to ten z bambi zauważyłby je znacznie wcześniej



Chyba to nie ma znaczenia... Ja kiedyś w biały dzień zaj***łem w ogara (nie mylić z produkcją Rometa), w środku miasta; przy 50-60km/h ten około 30kg pies rozwalił mi zderzak, prawe nadkole i komplet świateł. I jeszcze bezczelnie uciekł... Dobrze, że AC miałem...

ponczo11

2018-01-31, 12:53
co za szmata blokująca na lewym pasie w ostatnim filmie ...

Loaloa

2018-01-31, 13:27
Strach jeździć po tej polandii. Jak nie dziki i łosie, to agresywne, albo w trzy dupy naj***ne cebule w swoich bolidach.

banerr

2018-01-31, 13:31
Ten z 6 minuty to jakiś debil GWE. Dosyć, że w terenie zabudowanym popie**ala jak idiota to jeszcze komentarz - to nie moja wina. k***a widział z daleka co tamten robi to nie k***a dalej w gaz. I takie pojeby codziennie wyjeżdżają na ulice. Prawo jazdy powinno być przywilejem a nie każda k***a dostaje obligatoryjnie.

Loaloa ty to najwyżej możesz pojeździć sobie czopkiem po anusie. Przecież niedojebom i downom nikt nie da prawka.

głest

2018-01-31, 13:47
banerr napisał/a:

Przecież niedojebom i downom nikt nie da prawka.



Poczytaj... Poszukaj... Są kraje gdzie nawet Loaloa ma szanse uzyskać prawko :beka:

arek12101 napisał/a:

Wszystkie te odcinki Polskich dróg powinni pokazywać w szkołach nauki jazdy, tak dla przestrogi żeby taki małolat wiedział ze auto to nie zabawka. Ewentualnie gdyby do kogoś to nie dotarło to przełączyć mu na harda. Moja wyobraźnia dzieki tej stronce naprawde poszerzyła horyzonty.



Lata świetlne temu oglądałem na YT tylko 7 Car Crash Compilation... Oczywiście sp***olina zza wschodniej granicy.

Teraz wystarcza mi zajrzeć od czasu do czasu na Polskie Drogi ew. kanał konkurencji ;-) Poziom zidiocenia naszych kierowców osiągnął poziom - wydawałoby się - niedostępny.

Powoli wracamy do epoki maczugi.

pakicito

2018-01-31, 13:55
Cytat:

Ten w 0:30 to mnie wk***ił. Miłośnik letniej gumy j***ny. Jedzie za szybko na letnich, widzi żółte i zakręt i zaczyna hamowanie dopiero jak zobaczy czerwone... Co za debil.


po czym wnosisz, że nie miał zimówek? jak jest tak ślisko to przy takiej prędkości i zimówka nie pomoże;

ogólnie w Polsce powinno się zrobić migające zielone, tak jak to jest na Litwie - byłoby mniej wypadków, ale i oczywiście mniej mandatów

Volfodzio

2018-01-31, 14:17
Dlatego na drogach trzeba stosować zasadę zerowego zaufania, ch*j z tego, że masz zielone a jakiś fagas w kołnierzyku za tobą trąbi bo mu śpieszno zobaczyć czy nikt mu żony nie obraca... Lepiej stracić tą sekundę i upewnić się, czy nikt nie ma jakiegoś zajebistego planu zak***ienia ci w bok, bo un se śmignie na późnym żółtym, przełączy na bene jak Wojtas i na bank zdąży.

support3

2018-01-31, 14:25
Tak jak było już pisane gość z 6 minuty za zapie**alanie w zabudowanym powinien stracić prawko. Co do ostatniego filmu to wk*** mnie bierze niesłychany już kilka razy miałem sytuację że na autostradzie pedały wyprzedzały się dłużej niż TIRy, bo jeden jechał 80km/h a drugi 81km/h i stwarzali zajebiste niebezpieczeństwo. Przy czym w przypadku TIRów to jak widzę wyprzedzające się to z automatu hamuje bo wiem że jadą powoli.