18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #102

Polskie_Drogi • 2017-11-02, 09:57
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych

Henboh

2017-11-02, 22:19
waloos napisał/a:

2:55 - ok, winny jest ten facio co zmieniał pas



Mówimy o tym na rondzie? On nie zmieniał pasa tylko go zajmował (nie miał obowiązku wjeżdżać na prawy, bo na jego wjeździe był tylko jeden pas). A biorąc pod uwagę, że wjeżdżali na rondo praktycznie jednocześnie, "czarny" miał prawo nagrywającego wcześniej nie widzieć, w najlepszym przypadku mówimy o współwinie (osobiście by się skłaniał ku "wyłączna wina nagrywającego").
Mało tego to nagrywający wjechał na nieprawidłowy pas (wjeżdżał z trzech pasów z prawego i powinien na prawy wjechać, a nie od razu pchać się na środek).

mateuszsadoltzr

2017-11-03, 01:47
6:20 na rejestrator full hd stać ale na opony już nie

tigerqaz

2017-11-03, 15:52
Tomikchomik1 napisał/a:

3:18. Jest taka niepisana zasada. Jak jedziesz samochodem, czy innym pojazdem i przez droge przebiega jeleń/sarna, zatrzymaj się i poczekaj chwilę, bo w 99% przypadków, za nią polecą następne.



... i stój tak ze 3 doby, aż połapiesz się że to była właśnie ta ostatnia :D

montv2

2017-11-03, 19:03
Henboh napisał/a:



Mówimy o tym na rondzie? On nie zmieniał pasa tylko go zajmował (nie miał obowiązku wjeżdżać na prawy, bo na jego wjeździe był tylko jeden pas). A biorąc pod uwagę, że wjeżdżali na rondo praktycznie jednocześnie, "czarny" miał prawo nagrywającego wcześniej nie widzieć, w najlepszym przypadku mówimy o współwinie (osobiście by się skłaniał ku "wyłączna wina nagrywającego").
Mało tego to nagrywający wjechał na nieprawidłowy pas (wjeżdżał z trzech pasów z prawego i powinien na prawy wjechać, a nie od razu pchać się na środek).



Co Ty pie**olisz. Gość ma rację, wina czarnego auta i nawet nie mam zamiaru Ci tłumaczyć dlaczego. Druga sprawa, że nagrywający to albo p*zda bez refleksu albo ku*as.

Henboh

2017-11-03, 23:25
montv2 napisał/a:



Co Ty pie**olisz. Gość ma rację, wina czarnego auta i nawet nie mam zamiaru Ci tłumaczyć dlaczego. Druga sprawa, że nagrywający to albo p*zda bez refleksu albo ku*as.



A może wina Twoich starych i nie zamierzam Ci tłumaczyć dlaczego?
No piękna teza, nie do obalenia i nie poparta żadnym zmyślonym argumentem. Rozumiem, że to pierwsze kroki w karierze trolla.

Ale doceniam, że napisałeś więcej niż jedno zdanie, bo to jak na Twoje wypowiedzi, to ogromny wysiłek.

kaelem

2017-11-03, 23:46
Przerwałem po pierwszym kierującym, a pierwszy kierujący już powinien przerwać jeździć pseudo autem. Jeśli jednak nadal uważa Matiza za auto i siebie za kierowcę, to powinien skończyć na OIOMie po diagnozie przechodniów.