18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski urząd mroku v2

DR_DRE • 2012-11-20, 21:19
Tak wiem, że widownia sadisticka nie przepada za sceną kabaretową, jednak POLECAM obejrzeć tym którzy np rejestrowali auto albo w innym przypadku zaginęli w urzędzie na X godzin nie wiedząc później co się przez owy czas działo.


Szoqn

2012-11-20, 21:44
-.- Ooo kabaret, bardzo mi się podobało, niestety nie jestem zalogowany i nie mogę dać piwa, zobaczmy co jest niżej...
O! Niżej jest nazistowski homoseksualizm, nieważne piwko.

A SERIO: Nie oglądajcie, strata czasu, poświęciłem się dla was by zrecenzować to: gówno.

Pater patriae

2012-11-20, 21:46
Cytat:

Tak wiem, że widownia sadisticka nie przepada za sceną kabaretową



Oj nie pie**ol, możesz wrzucać wszystko (oprócz Urbana i filmów z parad pedałów, jeżeli nikt ich nie napie**ala).

DR_DRE

2012-11-20, 22:14
Szoqn napisał/a:

-.- Ooo kabaret, bardzo mi się podobało, niestety nie jestem zalogowany i nie mogę dać piwa, zobaczmy co jest niżej...
O! Niżej jest nazistowski homoseksualizm, nieważne piwko.

A SERIO: Nie oglądajcie, strata czasu, poświęciłem się dla was by zrecenzować to: gówno.



Nie wiem czy to najwyższych lotów kwintesencja Twojego intelektu, talentu recenzenta czy ironii, ale tą wypowiedzią w nostalgiczny sposób przeniosłeś mnie do czasów gdy jeszcze były 3 klasy, nie trzeba było się uczyć i denerwować nauczycieli coś na G chyba... hmm no nie ważne ;)

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w recenzjach innych filmów od innych użytkowników.

Szoqn

2012-11-20, 22:34
DR_DRE napisał/a:



Nie wiem czy to najwyższych lotów kwintesencja Twojego intelektu, talentu recenzenta czy ironii, ale tą wypowiedzią w nostalgiczny sposób przeniosłeś mnie do czasów gdy jeszcze były 3 klasy, nie trzeba było się uczyć i denerwować nauczycieli coś na G chyba... hmm no nie ważne ;)

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w recenzjach innych filmów od innych użytkowników.



W nostalgiczny sposób Cię przenosiłem? No cóż, ja nie miałem zaszczytu chodzić do tej wspaniałej instytucji, kuźni wielkiego młodego pokolenia. Może dlatego nie znoszę polskich kabaretów...hmm nie wiem. Dziękuję, nie wiem jak to działa, siedzę, widzę filmik w poczekalni, - kabaret, wiem, że będzie to denny i płytki humor, włączam - denny i płytki humor, wrzucam komentarz dla użytkowników, by nie marnowali tak czasu jak ja.

irish

2012-11-20, 23:33
jeden z lepszych kabaretów ostatnio. dobry byl skecz ze stasiem kierowcą tira

raper900

2012-11-20, 23:51
Tak ciężko przy wstawce napisać nazwę kabaretu? Może niektórzy rozróżniają jeden kabaret od drugiego?

Bugini

2012-11-21, 00:07
Polskie kabarety są zajebiste, Tey, Dudek, stara Elita z nowych Kmn/Hrabi ewentualnie Limo reszta zgarnia brawa od upośledzonych albo naj***nych ósmym rozwodnionym browarem z festiwalu

kaimmm

2012-11-21, 02:11
Kiepski skecz. 'Przepraszam najmocniej, kolega jest troszeczkę nerwowy'. Kto w urzędzie przeprasza za cokolwiek?

Takeya

2012-11-21, 02:32
Widownia czego k***a? "Sadisticka"?

torro

2012-11-21, 09:00
DR_DRE napisał/a:

Tak wiem, że widownia sadisticka nie przepada za sceną kabaretową



No nie mów, chcesz powiedzieć, że nie mają poczucia humoru? Że nie śmieszy ich dowcip intelektualny, a jedynie jak ktoś Murzynowi w łeb przypie**oli, Żydowi kopa zasadzi, albo pedała sponiewiera?