18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski tylko zatrzymaj olej

~Velture • 2024-04-18, 19:43
W 60 sekund droga przejezdna :amused:
Zły kraj do protestowania na bezrobociu sobie k***y wybrały.


tottenham19907

2024-04-18, 21:31
Nie dość, że Modlińska cały czas zawalona, to jeszcze te lewacko-leniwe zjeby z niedoj***niem umysłowym blokują normalnym ludziom dojazdy, brawo lewa Europo!!!!

Bul_od_bytu

2024-04-18, 21:41
Jak k***y będą mieli pecha i trafią na mnie gdzieś na Toruńskiej to wyjebię takiego do Wisły.
Jak spytają dlaczego to powiem, że sam skoczył ratować śniętą rybę. Gonić to j***ne kurewstwo jak cyganów ze sklepów

ProVVe

2024-04-18, 22:31
Gwarantuje, że jakby zaczęły solidne liście lecieć po ryjach zaraz by skóra schodziła

Ps. W Wawie byłem.2 razy fura i podziękowałem za takie korki, a Ci jeszcze im blokady chca robić...

Alonso

2024-04-18, 22:44
Darmozjady j***ne.
Gołąbki od mamusi same do buzi wpadają. Roboty nienauczone.

smc

2024-04-18, 22:48
Przed moim RAM'em szybko by sp***alali.

Szary_Jeleń

2024-04-18, 23:08
Sk***ysyny, skąd oni mają hajs na takie opie**alanie się.

dgfdfg

2024-04-18, 23:13
jakby tablice były zakryte wcześniej i twarze to by na prawdę srogi wpie**ol dostali, wiedzieli że nagrywane i tylko to uratowało ich

Bul_od_bytu

2024-04-18, 23:13
Szary_Jeleń napisał/a:

Sk***ysyny, skąd oni mają hajs na takie opie**alanie się.



Piękny Rafał nienawidzi kierowców i folguje takim zjebom. Ratusz za grosze wynajmuje takim pasożytom lokale na prowadzenie działalności + pranie kasy w fundacyjkach

Molch

2024-04-18, 23:21
Dalej głosować na uśmiechniętą bolskę. Pis i Peło jedno zło. Od 30 lat głosujecie na tych zjebów i się dziwicie, że jest coraz gorzej,

Insaner

2024-04-18, 23:39
ojcieckogut napisał/a:

To jest tak głupi sposób na propagowanie ekologii, że podejrzewam sabotaż.



Mam podobną teorię. Ta dzieciarnia na ulicach jest po prostu głupia, średnia IQ wśród tych najniższych stopniem działaczy oscyluje gdzieś na pograniczu upośledzenia umysłowego dlatego to ich wysyła się do przyklejania kropelką rąk do asfaltu... ale to nie oni te akcje wymyślają. Organizatorzy już tacy głupi nie są, oni mają z tego dobry biznes. Tylko no właśnie ... jaki biznes? Gdyby ktoś rzeczywiście chciał przepychać ekologiczne postulaty mające zwiększać popyt na elektryczne samochody itd. to nie wybrałby tak kretyńskiej formy manifestacji, bo efekt jest zupełnie odwrotny - to wręcz celowa antyreklama.

Kto wie, może rzeczywiście na szczycie tego łańcucha zależności są firmy motoryzacyjne opłacające takie formy protestów aby jak najbardziej obrzydzić ludziom wszystko co eko? Te tumany przylepione do asfaltu i tak nie zorientują się, że biorą udział w takim fajnym "plot twiście" w którym oni są tak naprawdę orędownikami pozostania przy węglu, silnikach spalinowych itd.

Szary_Jeleń napisał/a:

Sk***ysyny, skąd oni mają hajs na takie opie**alanie się.



Jak wyżej - duże koroporacje naprawdę mają wielomilionowe budżety na marketing . Ten jest bardzo skuteczny i nawet płacenie 10 tumanom kilku tysięcy miesięcznie dla odpowiedniego rozgłosu to są po prostu pomijalne w rozliczeniach grosze.

TwójCzarnyPan

2024-04-18, 23:44
Czy oni naprawdę są tak tępi i nie rozumieją, że wk***iając zwykłych ludzi szkodzą sprawie, o którą walczą? Albo są głupi, albo opłaceni przez koncerny paliwowe.
Podejrzewam, że tam są jedni i drudzy. Paru opłaconych prowokatorów manipuluje naiwnymi debilami.

Petebb

2024-04-19, 03:07
Dobrze że akurat w Niemczehc na Hansa pracowałem bo bym rozj***l cała hołotę

mozemy sie sprzeciwiac rezimowi ale prosze no ingerujmy w to zwykych ludzi co ida zapie**alac do pracy xD

CzerstWybut

2024-04-19, 04:35
Jest lewa władza, to i jest przyzwolenie na takie gówno

021ku

2024-04-19, 08:34
darnext123 napisał/a:

Korporacje nas jebią i kontrolują co robimy? Podpalamy im magazyny? A może zabójstwa czy zastraszenia multimiliarderów? Wiem zablokujmy drogę zwykłym ludziom. Gdyby w XVIII wieku byli by tacy aktywiści to zamiast strzelać do brytyli to amerykanie strzelali by do niewolników by wyzwolić USA. Cel stop oil mają słuszny ale to żałosne śmiecie którzy ośmieszają poważne sprawy



Bo taką mamy edukację. Banda pojebów nawet nie wie kto za co odpowiada, że o logice nie wspomnę...