18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski turysta

orz1 • 2013-05-23, 19:48
Polski turysta największym dobrem narodowym...
...znalezione na jednym z portali

Elanez

2013-05-24, 00:15
orz1 napisał/a:

...znalezione na jednym z portali




presscot

2013-05-24, 00:34
Banda debili, zajęłaby się sobą. Odchodząc od tego ze 100 raz pokazany ten sam żart nie jest śmieszny, to to ze pedał z Dzień dobry TVN powie wam ze klapki i skarpetki są złe, to są złe. Jeśli komuś tak wygodnie to ch*j wam do tego. Jak dla mnie większy syf to modne teraz czapeczki, koszulki z głupim morałem, rureczki, trampeczki i plecaczki, w których gówno się mieści. Druga sprawa ze sram na opinie ciapatych i lewaków z klasą i gustem grodzkiej.

grav10

2013-05-24, 00:39
klapki i skarpety sa <OK>! ale to chyba też photoshop ;) ?

maksym_gorki

2013-05-24, 01:02
presscot napisał/a:

Banda debili, zajęłaby się sobą. Odchodząc od tego ze 100 raz pokazany ten sam żart nie jest śmieszny, to to ze pedał z Dzień dobry TVN powie wam ze klapki i skarpetki są złe, to są złe. Jeśli komuś tak wygodnie to ch*j wam do tego. Jak dla mnie większy syf to modne teraz czapeczki, koszulki z głupim morałem, rureczki, trampeczki i plecaczki, w których gówno się mieści. Druga sprawa ze sram na opinie ciapatych i lewaków z klasą i gustem grodzkiej.


Specjalista już czeka. Niestety, podzielam również z Tobą pogląd, że TVN to gówno, ale k***a - od kiedy TVN mówi o klapkach i skarpetkach? Widzę, że makkartyzm nie skończył się 40 lat temu.

presscot

2013-05-24, 01:11
maksym_gorki napisał/a:


Specjalista już czeka. Niestety, podzielam również z Tobą pogląd, że TVN to gówno, ale k***a - od kiedy TVN mówi o klapkach i skarpetkach? Widzę, że makkartyzm nie skończył się 40 lat temu.



Napisałem TVN, czy dzień dobry TVN z bandą popieprzonych pseudo stylistów?

gówniaczek

2013-05-24, 03:27
Panowie, kłaniać się. Krul Pikej po lewej (naszej lewej) stronie siedzi.


EdmundKemper

2013-05-24, 17:17
Dobra szydera z internetowych napinaczy wyzywających Polaków od polaczków.