18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski towar eksportowy - wpierdol

ArchMag • 2015-02-13, 22:35
Reprezentacja Polski Walk Rycerskich to grupa kilkunastu osób ( plus rezerwowi )
Na turnieju Rise of the Knights III - International Medieval Fullcontact ( Bernau 2015 - okolice Berlina ) walczyły drużyny w pięcioosobowych składach - reprezentacja Polski podzieliła się na trzy drużyny:

- POLSKA 1
- POLSKA 2
- POLSKA 3

miłego oglądania
:psycho:
ps. Łatwo rozpoznać naszych - to Ci co po 40 sekundach dalej stoją :sparta:


POLSKA 1 vs FRANCJA




POLSKA 2 vs NIEMCY



POLSKA 3 vs HISZPANIA





więcej napie**alania na kanale Medieval Combat TV ( będą dodawane nowe walki )

pharmasone

2015-02-14, 03:57
ArchMag to to jest reprezentacja czy najemnicy? Twoje argumenty to inwalida , to co jesteśmy najlepsi na świecie czy przed wielkim wschodem kulimy pędzle? dla mnie reprezentacja to jest skład z danego kraju , to co mowisz tylko potwierdza że nijak ma sie to do dominacji w walkach full contact. Takie mistrzostwa świata można zorganizować nawet na moim podwórku , jontek bedzie polak , seba będzie niemiec , zdzichu będzie hiszpan - pytam się po co?

pharmasone

2015-02-14, 03:59
Niekoniec - stracilem 5-ciu ludzi z bractwa przez kontuzje związane z tymi walkami "na poważnie" to są zwykłe ustawki w blachach nic wiecej....

mafjosopl

2015-02-14, 09:53
@up

Drogi Pharmasone, jeżeli pod tym nickiem kryje sie znany i o jakże wielki farmazon, to niech pan nie pie**oli, że przez bohurt stracił pan ludzi tylko przez zj***ną politykę w bractwie, a jak mieli ch*jowy sprzęt to i kontuzje łapali, jakoś te osoby które odeszły nadal trenują i walaczą. Oczywiśćie za pana czasów, czyli w 20-leciu między wojennym, mogliście naklepać wschód, gdyż to były czasy, że ludzie raz do roku sie zjechali i pomachali bronią. Teraz opowiadają jakimi to wojownikami nie byli, a prawda jest taka, że ch*ja umieli, inne czasy , inne wyszkolenie. Więc skończ pie**olić i wróć do gotowania bo to Ci wychodzi dobrze.

Rozumiem, ze komuś może sie nie podobać to co robią inni, ale pie**olenie to pie**olenie.

Ci co walczą, parteru nie uważają za pedalstwo. Sam ćwicze jak i wielu innych mma i jestem w kadrze, pozdro :)

pharmasone

2015-02-14, 10:24
Uderz w stół nożyce się odezwą :) nie zmienia to faktu że nie dajecie rady ruskim , ukraincom i białorusinom a ostatnio nawet amerykanom - wiec stworzyliście nową federacje gdzie tych zespołów nie ma . A ja ide gotować makaron :D

Polska mistrzem Polski !!! Hurrra .....

stankry

2015-02-14, 10:29
Nie lubie takich przebierańców. W dodatku to walki bez jakiekokolwiek kodeksu honorowego. Wyskoki, ataki od tyłu, chwyty - na takich zawodach powinno chodzi o walkę, widowisko, a nie zwycięstwo na wszelką ceną nawet tarzania się po ziemii i skakania na karkr przeciwnikowi. To zwykłe MMA w stroju organiczjącym ruchy. Jakby niepełnosprawni walczyli.

Tak czy siak drugi film bardzo mnie ucieszył :)

ho...........zo

2015-02-14, 11:06
k***a, to już trzeci temat z tymi ch*jowymi przebierańcami, dajcie już spokój...

mucha86

2015-02-14, 11:11
szacunek dla was że podjęliście walkę!

issenpl

2015-02-14, 11:12
Pięknie się patrzy na tego typu wstawki. Polska vs reszta świata. 1:0

konował

2015-02-14, 11:17
Co sie ubawilem przy tym filmie to moje. Zajebiste hobby piwko leci.

ArchMag

2015-02-14, 11:29
pharmasone - gdzie Ty wyczytałeś że turniej Rise of the Knights III - International Medieval Fullcontact -to mistrzostwa świata ?
- to międzynarodowy turniej na którym walczyło kilka drużyn z Polski + 3 drużyny złożone tylko z reprezentantów Polski
Mistrzostwa świata będą w Malborku i Pradze za kilka tygodni

Pozdrawiam



ps. pisałeś o Słowianach wschodnich - to Ci napisałem gdzie byli

vigil

2015-02-14, 14:08
Piwko za piękny wpie**ol kasztanom! :D

qubus11

2015-02-14, 16:02
Aktorstwo na poziomie WWF

tristandefevre

2015-02-14, 16:31
@Loaloa A na jakiej podstawie twierdzisz, że ta broń jest z plastiku? Wywnioskowałeś to z filmiku gamoniu jeden?

Klapu

2015-02-14, 16:40
Mało mnie interesuje ta kłótnia, której nie kumam, ale jedno chciałem zauważyć - ten czarny z pierwszej walki to k***a przech*j!