18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polski system sprawiedliwości

BongMan • 2015-06-28, 12:06
Wczoraj przez chwilę zwątpiłem w Polski system sprawiedliwości gdy usłyszałem, że “Pruszków” to w sumie niewinne chłopaki i nie ma sensu ich trzymać za kratkami. Na szczęście dziś skazany został 19-latek, przy którym znaleziono 0,3g marihuany, więc znów czuję się bezpiecznie.

1nsecure

2015-06-28, 12:25
Nie ma litości dla narkomanów xD

makronom

2015-06-28, 12:26
No i na co go skazali? Skazanie skazaniu nierówne.

voidinfinity

2015-06-28, 12:38
makronom napisał/a:

No i na co go skazali? Skazanie skazaniu nierówne.



Na j***nie przez proboszcza w dupę.

makronom

2015-06-28, 13:54
up
Nie wnikam w to, z kim Cię zamknęli za Twoje gramy. I nie pamiętam, żebym Cię o to pytał.

ErniRWL

2015-06-28, 14:09
@makronom
Wyrok to wyrok... nawet jeśli zawiasy to na pewno mu w niczym to nie pomoże. Nie mówiąc już co się stanie jak znów go złapią.

mi...........80

2015-06-28, 14:17
no to po co nosi przy sobie? niech se pali w domu...

ho...........zo

2015-06-28, 14:24
Mam nadzieję, że będą łapać coraz więcej tych cwaniaczków narkomanów

BongMan

2015-06-28, 14:38
@up
Przecież mowa jest o marihuanie, a nie o narkotykach ;)
mitrus80, ale żeby zapalić w domu, to najpierw musi iść kupić.

barex666

2015-06-28, 14:42
BongMan ale ch*ja nas to obchodzi jak sie czujesz :D

voidinfinity

2015-06-28, 15:04
makronom napisał/a:

I nie pamiętam, żebym Cię o to pytał.



A pamiętasz, że pytałeś w poście na forum publicznym? :-P

No to ci przypomnę:

makronom napisał/a:

No i na co go skazali? Skazanie skazaniu nierówne.



Poważnie - zainwestuj w jakieś witaminy - bo k***a nie wiesz z czego żyjesz.

teken

2015-06-28, 16:01
oho, czas na ból dupy i wojnę cipunków

rz...........nu

2015-06-28, 16:54
@BongMan, ja to Ciebie już dawno rozgryzłem, Ty se coś wpiszesz na sadolu niby pół żartem pół serio... i myślę, że Ty wogóle nie rozumiesz tego, co sie dzieje pod spodem. Ludzie nie łapią nigdy, że sarkazm, że ironia. Ludzie na 100% łapią wyrazy do swoich ograniczonych umysłów i jest gówno burza.

Kiedyś myślałem, że Ty tak celowo, ale widzę, że Ty po prostu też nie kumasz bazy wpisujesz byle co i się zaczyna....

makronom

2015-06-28, 17:19
voidinfinity, Dobrze wiem, kogo pytałem i nie byłeś to Ty. Nawet jeśli to jest publiczne forum, to nawet dla Ciebie wyłapanie takiego faktu nie powinno stanowić problemu. Na pewno witaminki, które tak polecasz bardzo w tym pomagają. Informuję Cię o tym po fakcie i teraz już będziesz wiedział, nie musisz dziękować.
Widzisz, pytania są zwykle kierowane do ludzi, o których można domniemywać, że znają odpowiedź. Skoro Bong umieszcza temat, to prawdopodobnie coś wie, chociaż jak ktoś wyżej pisał, to jest to jednak jeden z jego sucharów - dlatego go pytam - a jeśli Ty umieszczasz odpowiedź na poziomie gimbazy, to prawdopodobnie ch*ja o tym wiesz. Na szczęście prawdopodobnie wiesz jednak, że pytanie o cokolwiek ludzi, którzy ch*ja wiedzą nie ma sensu. Proszę więc łaskawie, żebyś się z łaski swojej odzywał z sensem albo wcale.

Pozdrawiam.

ErniRWL, niezupełnie, samo wydanie wyroku oznacza tylko fakt bycia skazanym (rejestracja skazania w Krajowym Rejestrze Karnym, możliwość popełnienia nastąpnego przestępstwa już w warunkach recydywy i ostrzejsze ukaranie za przyszłe czyny), niekoniecznie musi się to łączyć z orzekaniem kary, a tym bardziej pozbawienia wolności, w zawieszeniu, czy bez. Równie dobrze facet mógł dostać tzw. ograniczenie wolności w formie np. prac społecznych, czy grzywnę, albo żadne z wymienionych :) Co nie zmienia faktu, że dowalenie takiemu wyroku karnego za 0,3 g to byłoby przegięcie, ale niestety nasze prawo pozwala na takie jaja i takie wyroki już zapadały.

BongMan

2015-06-28, 19:23
rzklanu, napisz jeszcze raz, ale po polsku.