18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Parkour

kamcio414 • 2011-09-30, 07:56
Mistrz parkoura ćwiczy :ok***a:

BILOKATOR

2011-09-30, 11:56
brylant1412 napisał/a:

BILOKATOR-Ciebie można zobaczyć jak gruchę walisz w kiblu szkolnym



W szkole, to ja byłem ostatni raz z 10 lat temu.
Naj***łem jakiegoś gimbusa, bo mnie wk***iał.

Hi...........90

2011-09-30, 12:04
BILOKATOR napisał/a:



W szkole, to ja byłem ostatni raz z 10 lat temu.
Naj***łem jakiegoś gimbusa, bo mnie wk***iał.



10 lat temu nie było gimnazjów pajacu. A jeśli myślisz, że udawanie koliego -czy jak mu tam było - i pisanie bzdur przysporzy ci popularności to się grubo mylisz. Na wirtualne browce też raczej nie licz...

kamcio414

2011-09-30, 12:19
Akurat gimnazja były , bo mamy 2011 a wprowadzono je w 1999 r ;p Ale to taki szczególik :D

Hitman90 napisał/a:



10 lat temu nie było gimnazjów pajacu. A jeśli myślisz, że udawanie koliego -czy jak mu tam było - i pisanie bzdur przysporzy ci popularności to się grubo mylisz. Na wirtualne browce też raczej nie licz...



Już umiem cytować :mrgreen: :mrgreen:

BILOKATOR

2011-09-30, 12:40
Hitman90 napisał/a:


10 lat temu nie było gimnazjów pajacu. A jeśli myślisz, że udawanie koliego -czy jak mu tam było - i pisanie bzdur przysporzy ci popularności to się grubo mylisz. Na wirtualne browce też raczej nie licz...



Widzę kolega ma problem z odejmowaniem...
Pozdro poćwicz!

Prometheus_Coprophagus

2011-09-30, 13:17
BILOKATOR napisał/a:

W szkole, to ja byłem ostatni raz z 10 lat temu.
Naj***łem jakiegoś gimbusa, bo mnie wk***iał.



Masz czym szpanować, że w wieku lat 19 pobiłeś 15-latka.
Pewnie zaraz będziesz się bronił tym, że młody miał cztery metry wzrostu i ział ogniem. :)

BILOKATOR

2011-09-30, 14:09
Prometeus Coprophagus napisał/a:


Masz czym szpanować, że w wieku lat 19 pobiłeś 15-latka.
Pewnie zaraz będziesz się bronił tym, że młody miał cztery metry wzrostu i ział ogniem. :)


Nie miał 4 metrów wzrostu, ale mnie wk***iał, to go naj***łem.

Wh...........na

2011-09-30, 14:19
BILOKATOR,

Prometheus_Coprophagus

2011-09-30, 14:23
I to jest powód do dumy, naj***łeś 15-latkowi, gdy sam miałeś 19 lat. Brawo, bravissimo.

Ciekawe kiedy ktoś zauważy zbieżność twojego profilu z tym i szpanowanie urojoną na potrzeby sieci tożsamością skończy się banem za multikonto. :)

BILOKATOR

2011-09-30, 14:30
Prometeus Coprophagus napisał/a:

I to jest powód do dumy, naj***łeś 15-latkowi, gdy sam miałeś 19 lat. Brawo, bravissimo.

Ciekawe kiedy ktoś zauważy zbieżność twojego profilu z tym i szpanowanie urojoną na potrzeby sieci tożsamością skończy się banem za multikonto. :)



Jestem z tego dumny, bo gdy dostał wpie**ol zmienił się jego światopogląd i ponoć się zaczął uczyć.
I mnie nie wk***iaj.

Prometheus_Coprophagus

2011-09-30, 14:40
Skończyłeś? To spuść wodę, bo śmierdzi.

Primo (co tyczy się twojej jakże urzekającej historii), obicie ryja rzadko zmienia światopogląd. Jeśli ktoś ma chociaż odrobinę wiary w słuszność tego, co robi, to obicie ryja zrodzi w nim co najwyżej przekonanie, że robi dobrze, tylko niektórym pajacom jest to nie na rękę. I będzie dalej robił swoje - na złość wspomnianym pajacom. Jeśli zmieni zdanie tylko i wyłącznie z racji tego, że dostał w kły, to najprawdopodobniej jest zwykłą cipą, która nie jest nawet do końca pewna swoich przekonań i gotowa jest zmienić je z obawy przed ponownym dostaniem w ryj.

Secundo (co tyczy się twoich wypowiedzi), dołączając do jakiejkolwiek społeczności (czy to internetowej, czy też wiążącej się z bezpośrednim kontaktem z innymi członkami tejże społeczności), godzisz się z panującymi w obrębie tej społeczności zasadami (w przypadku społeczności internetowej z reguły sprowadza się to do regulaminu serwisu oraz podstaw netykiety). I to nie inni mają dopasować się do ciebie, tylko ty do innych. Argumentowanie, że masz 51 cm w bicepsie i wszystkim obijesz mordy na niewiele się zda.
Jeśli masz chociaż odrobinę mózgu, z pewnością będziesz w stanie odnieść to do odpowiednich sytuacji, jakie miały miejsce na tym forum.

Koniec tematu. Bez odbioru.
Miłego popołudnia.

BILOKATOR

2011-09-30, 15:00
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Skończyłeś? To spuść wodę, bo śmierdzi.

Primo (co tyczy się twojej jakże urzekającej historii), obicie ryja rzadko zmienia światopogląd. Jeśli ktoś ma chociaż odrobinę wiary w słuszność tego, co robi, to obicie ryja zrodzi w nim co najwyżej przekonanie, że robi dobrze, tylko niektórym pajacom jest to nie na rękę. I będzie dalej robił swoje - na złość wspomnianym pajacom. Jeśli zmieni zdanie tylko i wyłącznie z racji tego, że dostał w kły, to najprawdopodobniej jest zwykłą cipą, która nie jest nawet do końca pewna swoich przekonań i gotowa jest zmienić je z obawy przed ponownym dostaniem w ryj.

Secundo (co tyczy się twoich wypowiedzi), dołączając do jakiejkolwiek społeczności (czy to internetowej, czy też wiążącej się z bezpośrednim kontaktem z innymi członkami tejże społeczności), godzisz się z panującymi w obrębie tej społeczności zasadami (w przypadku społeczności internetowej z reguły sprowadza się to do regulaminu serwisu oraz podstaw netykiety). I to nie inni mają dopasować się do ciebie, tylko ty do innych. Argumentowanie, że masz 51 cm w bicepsie i wszystkim obijesz mordy na niewiele się zda.
Jeśli masz chociaż odrobinę mózgu, z pewnością będziesz w stanie odnieść to do odpowiednich sytuacji, jakie miały miejsce na tym forum.

Koniec tematu. Bez odbioru.
Miłego popołudnia.



Blablabla... Nie chce mi się tego czytać. Nagraj się i gdzieś wstaw może przesłucham.

Stew

2011-09-30, 15:54
@Prometeus Coprophagus Zajebiście dajesz się prowokować przez takiego fake-młota jak ten pseudo KOLI...

Prometheus_Coprophagus

2011-09-30, 16:05
Fumar napisał/a:

jak ten pseudo KOLI...



Toż to ten sam.
I nie daję się prowokować - karmię trola, bo mi z głodu zdechnie.

Go...........ay

2011-09-30, 17:01
k***a po napie**alajcie się :D tylko jeden ma zaj***ć drugiego HARD Real made of Poland :D

Achajka

2011-09-30, 17:19
Brooklyn, k***a, Brooklyn rządzi ch*j!