18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski P99

FransFr • 2017-08-22, 11:02
Pro Tip - jeśli chcesz uciec policji, poprostu sprowokuj funkcjonariuszy do dobycia broni i oddania strzału. Sprawdzone info :szczerbaty:
Krótkie objaśnienie. Bezkurkowiec strzela iglicą przez otwór zawierający wskaźnik obecności naboju w komorze (napięta iglica).


PS.
Nie działa na zupgrejdowanych policjantów

Znalezione na twarzoksiążce

RyszardPetru

2017-08-22, 11:14
tak było. Teraz już jakieś h*je uje zaślepki montują na tych drogich pistoletach.

woytasw

2017-08-22, 12:59
Tysiące suchych strzałów bez zbijaka powodują taki efekt w tym badziewiu. Niemieckie walthery mają stalową twardą zaślepkę i takiego czegoś nie robią.

Hi...........po

2017-08-22, 13:03
up i tak nie kumam

woytasw

2017-08-22, 13:16
Na wskutek suchych strzałów - takich bez zbijaków (z pustą komorą nabojową) osłabieniu ulega czoło zamka. Strzał z nabojem powoduje wyciśnięcie do tyłu spłonki z fragmentami zamka. (widać łuskę bez spłonki na filmie). Spłonka uderza w iglicę i razem lecą do tyłu. Prosto w oko. Jest taka badziewska zaślepka, która ma zatrzymać takie coś ale wyłamuje się. Niemcy stosują metalową i ona daje radę.
W zeszłym roku policjant w Opolu stracił oko bo iglica wyrwała dziurę w okularach ochronnych.

100Burned

2017-08-22, 14:48
P99 to gówno a Glocki są wrażliwe na słabej jakości amunicję.

Z resztą na tyle co oni strzelają i w jakim celu to równie dobrze mogą z korkowcami biegać. Przynajmniej sobie jajek nie odstrzelą jak ciepła wódzia dobrze wejdzie.

pi...........ja

2017-08-22, 16:03
Brawo za opis. Nie wiadomo o co chodzi i co to w końcu wystrzeliło.

Dżizas_kurde

2017-08-22, 18:47
Problemem nie jest "plastikowa zaślepka" z tyłu zamka, bo tak na dobrą sprawe nie ma ona nic do gadania.
Problemem jest konstrukcja całej komory w której znajduje się iglica.
Powodem jest ch*jowa jakość materiału.
W praktyce , pęka "czółenko" iglicy (czyli ta część na której iglica się zatrzymuje w przypadku oddania suchego strzału)
Polskie Walthery P99 strzelają do przodu i do tyłu - od wypadku na strzlenicy (dzięki bogu gość miał okulary i to chyba nawet policjant) KGP wydała zarządzenie o ZAKAZIE używania P99 do celów szkoleniowych i treningowych.

Temat znany i lubiany przez funkcjonariuszy (nie tylko policji)

Więcej informacji (szeroko !) dla chętnych:

http://trybun.org.pl/2016/09/24/pistolet-walther-p99-znowu-zaatakowal-strzelca/

jbone

2017-08-22, 19:27
w sumie temat sprowadza się do puenty "pie**olić polskich policjantów " i na tym zakończmy.

St...........on

2017-08-22, 23:45
Czemu nie wprowadzą do policji polskiej konstrukcji wist94?

Dżizas_kurde

2017-08-23, 00:20
Cytat:


w sumie temat sprowadza się do puenty "pie**olić polskich policjantów " i na tym zakończmy.


Pamiętaj żeby to powiedzieć przy najbliższej okazji jak będziesz zmuszony zadzwonić pod 112 lub 997....

- Dobry wieczór ! Przyjeżdżajcie szybko ! Ktoś właśnie próbuje mi zrobić krzywdę ! pie**olić polskich policjantów !
- Na tym zakończymy interwencję.


powodzenia ćwoku...
Mam nadzieje że nigdy nie będziesz musiał wykręcać tego numeru...

Cytat:


Czemu nie wprowadzą do policji polskiej konstrukcji wist94?


Bo w testach jest RAGUN PR15.

żmij

2017-08-23, 07:23
@up
A Wist jest dziadowski.

Hester

2017-08-23, 13:30
Ten "Pro Tip" już nie działa. W Polskiej Policji zabrali się akcje serwisową w P99 w związku z plastikową zaślepką i zastąpili ją metalową która wytrzyma taką sytuację i nie zrani Policjanta. Sprawdzone info

GhostRider32

2017-08-23, 14:45
Dobrze, że w moim AKMŁ nie mam takich problemów :)