18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski magik w pracy w UK

Nap_Limak • 2012-05-28, 16:20
Co to się porobiło, że nawet czarodzieje wyjechali z Polski do pracy gdzieś na magazynach.


mateelv

2012-05-28, 21:43
Żołądkowa napisał/a:

mateelv@
A kto wam powiedział, że będziecie po studiach kokosy zbijać. Mama mówiła, że będzie się lekko żyło nie miała na myśli tego, że będziecie zarabiać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.
Chcesz mieć pieniądze ? to dawaj od siebie trochę więcej niż inni. Jak jesteś sprytny to będziesz miał pieniądze i tak jest od dziesiątek lat.
Mówie to dlatego bo część społeczeństwa chodzi i mówi, że nie wiedzą bo w szkole byli kiepscy nauczyciele, że nie ma co jeść bo ceny wysokie, że nie ma pieniędzy bo jest bezrobocie, że nie mają dobrej pracy bo nie skończyli dobrej szkoły. Idąc tym tokiem myślenia dochodzę do wniosku, że spora część z was chciałaby cały czas obwiniać kogoś za swoje nieudolności, najczęściej państwo. Dla jednych szklanka z wodą do połowy, jest szklanką do połowy pustą, a dla drugich szklanką do połowy pełna.
Wbijcie sobie więc do głowy, że nikt nie będzie się o was troszczył, szkoła wam trochę pomoże ale nie zbuduje wam domu ani nie nakarmi dzieci.


Wszystko fajnie, wszystko cacy, ale to nie powinny być słowa skierowane do mnie. Ja nie narzekam, ja stwierdzam fakt ;-)
pozdro

C'est Ca

2012-05-29, 00:15
O k***a. Znów ... filmik z jakąś iluzją, a Wy o tym kto, ile, gdzie i jak będzie zarabiał albo zarabia. k***a ... Boże, widzisz i nie grzmisz?!