18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Ken Block ?

omenomen • 2011-11-28, 00:25
Imponujące

serosk8

2011-11-28, 20:16
nie ma to jak E30 i dobre V8 (M60/62) po maską :) świetnie przygotowany materiał :)

kanapkazesrem

2011-11-28, 22:22
W porównaniu do filmów z Kenem Blockiem film nudny, aczkolwiek ciekawie zrealizowany. Dlaczego w Polsce jest mania na porównania ludzi do gości ze USA? Polska Angelina Jolie, Polski Ken Block, Polski Brad Pitt... k***a ludzie... Odłóżcie na bok kompleksy, otwórzcie oczy i przestańcie równać do kraju, gdzie ludzie karmią się głupotą na śniadanie, obżerają cheesburgerami na obiad, a na kolacje wierzą we wszystko co im powiedzą w tv...

zeetox

2011-11-28, 22:52
Ja pie**ole. Jakość HD na sadolu. Mało mi monitora nie rozj***ło.

sieraldo

2011-11-29, 15:55
koło Kena Block'a to on nawet nie stał...

gikeryooo

2011-11-29, 21:06
Audycja zawierała lokowanie produktu :)

Janosik94

2011-11-29, 23:00
Specjalnie się zarejestrowałem aby odpowiedzieć na wasze jakże "prze kozackie" i imponujące komentarze.

@ hellmut
To nie grupa JBB, (Jazda Bardziej Bokiem), Maras to kierowca sponsorowany przez STW Center i nie należy do JBB

@konrado0 i mblbn
Ten "wieszak/półka" jest odpowiedzialna za dociskanie tyłu auta podczas driftu, ponieważ musi on być stabilny, musicie wiedzieć że drifting to nie tylko wejście na ręcznym w jeden zakręt przy 20km/h i szpanowanie przed kolegami. To wejście w sekwencje zakrętów przy prędkościach około 160km/h lub więcej i przekładaniu auta z boku na bok, i coś musi dociskać to ziemi te kółka które napędza 400 koni mechanicznych, lub o wiele więcej.

@ Co do reszty.
Może i nie stał koło Block'a. Ale Marek nie ma auta 4WD tylko RWD, co ma wielkie znaczenie podczas poślizgów, jest to jeden z czołowych polskich kierowców w Drifcie, W necie możecie obejrzeć Sobie jak wygląda drifting, np w Karpaczu i zobaczyć że to nie Gymkhana uprawiana przez Block'a, a zupełnie coś innego.

Pozdrawiam.