18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Heavy Metal za granicą czyli co o nim sądzą

Komarzysta91 • 2013-02-19, 19:13
Bardzo ciekawy filmik, dla nieznających Angielskiego odsyłam watch?v=AFHnxuE2qYc jest możliwość włączenia tłumaczenia napisów


pi73rmaster

2013-02-20, 00:27
Cytat:

Takie coś napawa mnie dumą, a nie jakieś pseudopatriotyczne, jałowe pie**olenie. Nie przypie**alajcie się do szczegółów. Dobrze, że wytypowali trochę mniej znanych zespołów.


Z tych 10 zespołów, połowa gra gówno, a nie metal, więc mogliby sobie darować tworzenie takich filmików.

redwater

2013-02-20, 00:33
A gdzie Decapitated, Turbo, Kat i inne?
Te filmik to gówno nie top 10 jakieś.

BM_

2013-02-20, 00:41
Założyła ciastowa morda koszulkę Kreatora i z jakimś pederastą spod przedszkola udaje znawców tematyki,jak w reklamie koleś w kitlu z podpisem "lekarz"nawija że wszystkie piguły oprócz sracetamolu są chjowe ma taką samą mądrą minę.Niema nawet pajac żadnej dziary nie mówiąc o włosach z dupy wielbłąda,tak wiem nie trzeba mieć dziar,piercingu,hairów do pasa by słuchać metalu,tak baj de łej wiekszość tego co tu zaprezentował to syf zwłaszcza a ch*j o gustach sie nie dyskutuje,poza tym metalu skandynawskiego nigdy dość,ale szacun dla romana k. dla piekarczyka też ale mniejszy.

mjiceland

2013-02-20, 01:23
dr_dex napisał/a:

Co to qrwa jest poLLand ?!?!



Na przykład To

albo To

I na ch*j się tak spinasz ?? :samoboj:

Shatter

2013-02-20, 02:43
Wyżej pojawiło się stwierdzenie że w polsce nie ma dobrych kapel na "światowym" poziomie.Problem w tym że takich kapel było od zaj***nia ale w tym kraju nie istnieje coś takiego jak promocja.Behemoth to taki wyjątek, oni sami przez długi czas się wszystkim zajmowali i zapie**alali na trasy bo zadupiach.
Czy Dragon był ch*jowy?Albo Wilczy Pająk, Kreon, Stos, Destroyers, Hellias?
Co do filmiku to nieco dziwne jest dla mnie wstawienie Crystal Viper na pierwszym miejscu.Tam powinien być Kat za chociażby wpływ na polską scenę.
Poza tym do dupy są wszystkie takie listy.Dobrych kapel było zbyt dużo aby to opisać.
Ps KUPUJCIE ORYGINAŁY Sk***YSYNY!
Pps Zapie**alajcie na koncerty bo potem zdziwienie że nikt nie gra skoro każdy miał wyj***ne i nie było publiki...

KoTu

2013-02-20, 03:05
jakie to durne...

Krysti@n

2013-02-20, 09:47
Dzięki za wrzutę i komentarze. Chyba najwyższa pora zainteresować się polskim metalem, a nie tylko zagranicznego słuchać. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Morthaliar

2013-02-20, 11:26
Miałem zamiar poszukać sobie w tym tygodniu nazw polskich zespołów metalowych. Wchodzę na sadola i pojawia się to. Browar.

SSMAN_MEGADETH

2013-02-20, 12:12
dr_dex napisał/a:

Co to qrwa jest poLLand ?!?!



tak naprawdę to jest PO-land

qwachu

2013-02-20, 12:41
ElNino napisał/a:

Za porównanie języka polskiego do niemieckiego należy się oklep tym panom.

Hmm.. tyle, że to prawda. Jest tak samo twardy w wymowie w porównaniu z innymi językami słowiańskimi. Nawet dużo wyrazów ma pochodzenie niemieckie, co może mieć związek z tym, że graniczymy z Niemcami i nasze kultury się przenikają (czy to słowem czy mieczem w obie strony) od setek lat.

Ale może tylko się czepiam, bo może tylko mi nie przeszkadza porównywanie nas do innych krajów... Może tylko ja nie mam kompleksów.. A może po prostu nie lubię wszystkich jednakowo i nie ma dla mnie znaczenia kolor skóry, kraj pochodzenia, czy stan majątkowy, żeby zaraz się oburzać jak ktoś porównuje coś do czegoś...

dth

2013-02-20, 14:44
ch*jowa ta lista, tyle powiem.

Hunter na tak wysokim miejscu : | Szkoda, że Dody nie wrzucili, albo Ich Troje.

eM87

2013-02-20, 16:56
dr_dex napisał/a:

Co to qrwa jest poLLand ?!?!



POLLLAND - nazwa Landu Polskiego państwa niemieckiego, dawniej republika radziecka. Pozbwioną suwerenności za kilka srebrników przez niejakiego rżawego i jego pazerną niewąsatą ortograficzno-kaleką świte.

Koniec Świata

2013-02-20, 17:49
pi73rmaster napisał/a:


Z tych 10 zespołów, połowa gra gówno, a nie metal, więc mogliby sobie darować tworzenie takich filmików.



Gdybyś słuchał uszami, a nie p*zdą to byś wiedział, że to był ich wybór, a nie lista przebojów. Wcale nie grają takiego gówna. Najbardziej podoba mi się Chassis, chociaż to faktycznie bardziej rock alternatywny niż metal.

Stryjek napisał/a:


Duma normalnie rozpie**ala, dwóch kolesi poleciło 10 zespołów z Polski i powiedzieli pierogi :roll:



Lepsze wieści dla ciebie to oklepanie młodego Żyda-turysty przez bandę młodocianych dresów albo "the biggest Jesus statue in the universe". Cieszę się jak cokolwiek wartościowego z Polski jest dostrzegane za granicą. Lepsze to niż przypał robiony przez wolaczków, o którym trąbią potem na całym świecie.

Zmień ten ch*jowy awatar, bo on nie świadczy źle o pedałach tylko o tobie.

lojer

2013-02-20, 23:40
Nie udzielam się w ogóle, ale muszę...

Co za gówno!!! Typowe hamburgerolandowe, ignoranckie, półmózgowe ćwoki!
Jakieś idiotyczne porównania (oczywiście hamerykańskie jest najlepsze), żenujące żarty, totalny brak przygotowania (k..., nie zapamiętać 10 zespołów?? czytać z kartki na nie-live'ie??). I do tego "polski jest podobny do niemieckiego"...
I jeszcze te pedalskie okulary przeciwsłoneczne... kolejny k... mega twardziel z internetu....

Nie ma ch... - każdy kto dał piwom ten jest lewy. I napierd... w kółko "Ona tańczy dla mnie".

pi73rmaster

2013-02-22, 01:29
Cytat:

Gdybyś słuchał uszami, a nie p*zdą to byś wiedział, że to był ich wybór, a nie lista przebojów. Wcale nie grają takiego gówna. Najbardziej podoba mi się Chassis, chociaż to faktycznie bardziej rock alternatywny niż metal.


No jak masz uszy w dupie i słuchasz Nirvany to są spoko ~~