18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska w 4k

KI...........R3 • 2016-06-09, 22:16
Witam Sadoli, znalazłem bardzo ładnie zrealizowany materiał o naszym pięknym kraju :) Mam nadzieje że wam się spodoba.




Pistoleroo

2016-06-09, 22:25
a gdzie łódzkie Bałuty sie pytam k***a? Gdzie bałuki slums attack?

gdzie sosnowiec?
gdzie Nowa Huta?
gdzie komis Mirka z Radomia?
gdzie Świętochłowickie getto?
gdzie warszawska Praga Północ?

tyle perełek pominęli.

krzyks

2016-06-09, 22:27
A to Polska właśnie! :ok:

Jest Wrocław, jest piwo.....

Temat mało sadolowy.... ale miły dla oka.... 8-)

~Sol

2016-06-09, 22:32
Zawsze powtarzam i powtórzę jeszcze raz. Na ch*j nam wakacje w Egipcie, Turcji, czy Grecji? Nasz kraj jest tak piękny i różnorodny, że statystycznemu Polakowi nie starczyłoby życia i urlopów, żeby zwiedzić wszystkie warte odwiedzenia miejsca w Polsce. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Ode mnie piwo! :ok:

Ar...........an

2016-06-09, 23:12
W Polsce ładna jet tylko przyroda, ewentualnie jeszcze rynki miast. Reszta tego kraju to zaniedbane, pstrokate, pseudo-architektoniczne obwieszone szmato-reklamami gówno :-|

BrianGriffin

2016-06-09, 23:22
Taki film można zrobić w większości krajów świata. Wróć, został już zrobiony.

petru23

2016-06-09, 23:46
Polska 4k... a większość sadoli i tak siedzi na 15,6" 720p :amused:

tranzystor

2016-06-09, 23:49
KIERR3 napisał/a:

Mam nadzieje że wam się spodoba.




Spodobał nam się już, jak ktoś wrzucił go tutaj pierwszy raz. Po trzech kolejnych tematach z tym filmem, zrobił się trochę nudny.

Ne...........ro

2016-06-10, 00:40
a gdzie zaj***na dechami lubelszczyzna i wsie bez prądu? :szydera:

jacek.walcz

2016-06-10, 05:05
nie ma Szczecina, nie ma piwa ;p

eMJay8086

2016-06-10, 07:57
Szkoda, że na początku zabrakło korków dojazdowych na Zapiekance oraz w samym Białym Dunajcu na zwężeniu :-P

~Nei

2016-06-10, 08:50
Wrocław jako polskie miasto :hitlerzaba:

evadoPULSAR

2016-06-10, 08:55
Necro
od 1:37 do 1:45
Jestem z Lubelszczyzny i powiem, że zdziwiony byłem zawsze jak wyjeżdżałem poza województwo (jeszcze jak nie było ekspresówek), że drogi krajowe w bogatszej Polsce nagle wyglądają jak nasze powiatowe, a im dalej w kraj tym węższe i bardziej kręte. Wszystko mamy tutaj na wschodzie większe: drogi, wsie (takie po 1,5 tys mieszkańców), bezrobocie, poparcie dla PiS-u i narodowców. Mamy też najwięcej tego co słynie z wysokiej jakości w stosunku do ceny - lubelskie alkohole (wódki, miody, piwo, plus swojaki w co piątym domu), 20-letnie samochody, towary z przemytu (fajki są tak mocne, że płuca siadają już po kilku latach), cukier i roboli zza Buga. Wyjeżdżają stąd tylko materialiści, a dlaczego? Przejdź się ulicą w Poznaniu, Szczecinie, czy B(rz)ydgoszczy, a przejdź się po Lublinie. To czego serio mamy więcej to ładne dziewczyny, bardziej naturalne. Miniesz takie trzy i od razu masz bardziej pogodny wyraz twarzy. Żyłem 5 lat w zachodniej Polsce i stwierdziłem, że wolę żyć na wschodzie - biedniej, ale pogodniej. I taki sam stosunek mam do zwiedzania nowych miejsc.

Sonal

2016-06-10, 08:57
W życiu bym nie zmarnował urlopu w Polsce. Chcę odpocząć od roboty, ale chyba bardziej od Januszów i Sebixów.
Po drugie 4K - (tak jak na tym i innyhc filmikach) to się nadaje tylko do statycznych lub baaaaaaaaaaaardzo powoli zmieniających się obrazów. Zwykłe FullHD nie wyrabia jeszcze by w normalnej scenie wyświetlić wszystkie linie, a oni próbują naciągnąć na 4k.

deck123

2016-06-10, 08:57
Az sie wzruszyłem, piekny kraj i filmik.