18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

motorcycleman

2018-12-23, 11:09
@Moby_Dick

"Czasy w których bezdomni rozdają super bryki."? Czasy w których vw golf to super bryka ;) ))

Hrabia Drapula

2018-12-23, 11:46
trzeba zacząć od tego w jakim celu ten film powstał ? ale jeśli w tym co ja myślę to ktoś z tym czerwonymi smokami popłyną, jeśli tak 'sobie' ktoś zrobił to napisy na końcu wszystko wyjaśniają

Argeusz

2018-12-26, 15:20
Ja pie**olę, to jest jak lizanie własnych jaj. Dopieszczanie własnego ego "hej patrzcie! Jeztem polagiem! Jacy my wielcy jesteśmy, odeprliśmy wroguf i niemcuf i tacy wspaniali, ojezusicku najlebszy narut na świecie!!1!11!"

To jest po prostu żałosne, durni ludzie zamiast walczyć o dobro kraju łechtają swoje ego myśląc o czasach, w których nawet nie żyli, których nie pamiętają i o których nie mają pojęcia.

Wiewór

2018-12-26, 16:33
Kolejny zj***ny film patriotyczny dla marginesu.
Polactwo już tak ma, że żyje historia a w dupie ma dzień dzisiejszy.
Polska jest murzynowem Europy. Mamy zarobki na poziomie Sierra Leone, służba zdrowia gorsza niż w Meksyku. Do władzy doszły komuchy nepotuchy. Premierem jest mafiozo wyludzajacy VAT. Można kupić bank za złotówkę, kamienice za 2000. Szef knf ma 70 mln na koncie i nie wie skąd...
Ale Polaki się brandzluja do bajki o historii sprzed 100 lat. Historia nas wykarmi i rozwinie kraj?