18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska się budzi !

bartman • 2012-05-15, 23:42
Polska się budzi - zacznij myśleć niezależnie!

_R...........s_

2012-05-16, 12:07
@up
Gdybyśmy byli podobni do dzisiejszych Włoch, gdybyśmy mieli taką organizację jak faszyzm, gdybyśmy wreszcie mieli Mussoliniego, największego niewątpliwie człowieka w dzisiejszej Europie, niczego więcej nie byłoby nam potrzeba.



Zgadnij kto to powiedział. Podpowiem ci że na imię miał Roman.
Odpowiedź to Romek Dmowski
Źródło: Gazeta Warszawska 1925

Ant1984

2012-05-16, 12:49
-ogi- napisał/a:

POLSKA się nie obudzi dopóty dopóki nie będzie rzetelnych telewizji które będą pokazywać rzeczywistość, zamiast propagandy [...]



NIE będzie takiej telewizji. Każdy musi się z osobna obudzić, a nie znowu czekać, aż go za rączkę poprowadzą! Każdy z osobna musi sam wiedzieć, co jest dobre i słuszne, a co złe. SAM!
Bo każde bycie prowadzonym aż się prosi o ponowne wykorzystanie.

To TY musisz się obudzić! A innym pokazać swój dobry przykład i rozwój w słusznym kierunku. Tylko w ten sposób innym pomożesz, żeby poszli również w słusznym kierunku.
Krzycząc, że są głupcami, że są ślepi, czy zmuszając ich do zmiany niczego nie osiągniesz.
Spraw, aby poszli za Tobą, zamiast ich gonić przed sobą ;-)

morus93

2012-05-16, 14:02
GOOGLE > Project Venus

azerbejdzanification

2012-05-16, 14:34
Ja już k***a myśle i się obudziłem, czekam na reszte i można zacząć wywozić gnój z sejmu.

necrosodomizer

2012-05-16, 14:42
Lumpex75 napisał/a:

Bo dzieciaki wolą "walczyć" o internet , a inne osoby o Tv trwam



Poprostu telewizja już jest stracona, internet jeszcze nie.
FIlmiki jak ten bardzo fajnie się ogląda ale mówi o UTOPIJnym świecie czyli że za ch*ja miał tego nie będziesz, nieważne z jakimi emocjami lektor krzyczy i jaka jest muzyka podłożona.

-ogi-

2012-05-16, 16:20
Lumpex75 napisał/a:

Bo dzieciaki wolą "walczyć" o internet



I bardzo dobrze, bo nie zanosi się żebyśmy mieli w najbliższym czasie wolne i rzetelne telewizje. Internet jest w tym momencie ostatnim bastionem prawdy (nie licząc różnego rodzaju portali należących do wielkich korporacji) i być może dzięki niemu się to wszystko jeszcze jakoś trzyma kupy, że tak powiem.

i polać temu nade mną

Shymeq

2012-05-16, 17:11
Tak mi się przypomniało ;)


astamor

2012-05-16, 17:22
Tytuł utworu: Hans Zimmer's Time

juki

2012-05-17, 01:15
Chcialbym dozyc momentu, w ktorym ludzie na calym swiecie beda rozpoczynac strajki, protesty.... Ale nie strajki po 400 osob w namiotach pod ratuszem. Strajki, w ktorych braloby udzial kilkadziesiat tysiecy osob i wiecej. Wziac udzial w tym wielkim przedsiewzieciu, ktore tworzy nowy, lepszy swiat....



Ale watpie, zeby dozyly tego nawet moje wnuki....