18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska powinna zdelegalizować islam!

vonreinert • 2016-02-07, 21:33


Nasze prawo nie jest gotowe na islamski fanatyzm. Powinniśmy go zabronić - twierdzi Miriam Shaded, córka Syryjczyka, mieszkająca w Polsce od lat.

tarcer123

2016-02-07, 21:39
Jakaś zmarnowana ta panna. I chyba trapi ją wytrzeszcz.

mygyry

2016-02-07, 21:41
I sensacja i dyskusja bo syryjka mówi, że islam ch*jowy, ale jak ja bym zrobił film w którym bym powiedział dokładnie to samo, było by zaraz wielkie halo, że rasista ksenofob i ch*j wie co jeszcze, ale mnie to wk***ia

~Velture

2016-02-07, 21:41
j***ć ją. Dosłownie.

donkapusta

2016-02-07, 21:46
Całkiem ładna, może zmęczona. I k***a nie chwali tego systemu totalitarnego tj. tego biednego islamu, świnie im w ryj

Kubuleki

2016-02-07, 22:02
Tylko, żeby żaden **** (wstaw dowolny, negatywny epitet, ja bezpośrednio moderacji nie obrażam) moderator tego nie podpiął pod politykę i nie wyj***ł. Nawet na sadolu ostał się niewielki % myślących ludzi i to jest filmik właśnie dla nich.

LaChupacabra

2016-02-07, 22:03
Trochę mi podchodzi pod takie feministyczne pie**olenie, ale mimo wszystko ma rację. Mówi prostym, przystępnym językiem, pochodzi z tamtych rejonów i wie co mówi. Może otworzy komuś oczy.

BialyNigger

2016-02-07, 22:06
Polacy też traktują kobiety jako rzeczy. :(

Ale i tak j***ć islam. Bóg nie istnieje.

vonreinert

2016-02-07, 22:15
Kubuleki napisał/a:

Tylko, żeby żaden **** (wstaw dowolny, negatywny epitet, ja bezpośrednio moderacji nie obrażam) moderator tego nie podpiął pod politykę i nie wyj***ł. Nawet na sadolu ostał się niewielki % myślących ludzi i to jest filmik właśnie dla nich.



A propos: http://www.sadistic.pl/absurd-codziennosci-na-sadisticu-vt398052.htm

Ale już się nie denerwuję :) Kto ma zobaczyć to zobaczy, a moderatorzy niech się wypchają! Najlepiej flakami z harda!