Smuda- no chłopaki tego się już nie da przegrać

McMenel napisał/a:

mu to akurat sędzia pokazał :P

Kirk

2012-06-08, 20:47
Mecz przegrany przez Smude... Nic nie robił. Od 1 do 90 min staraliśmy się grać tak samo. Zero interwencji ze strony Smudy w 2 połowie, co wykorzystali Grecy dzięki postawie trenera drużyny przeciwnej. A Szczęsny mógł się zachować trochę inaczej, ale winę za straconego gola (Wasilewski) i rzut karny głównie ponoszą środkowi obrońcy...

Lumpex75

2012-06-08, 21:23
Na otarcie łez obroniony karny

andyq

2012-06-08, 21:25
Winę za straconą bramkę (i nie wygrany mecz) ponosi pajac co się Szczęsnemu wpieprzył.

jimbooo

2012-06-08, 21:35
grali dobrze tylko ci grecy się wpie**alali niepotrzebnie

Yq...........ll

2012-06-08, 23:00
Najbardziej mnie wk***iło to, że Smuda nie wprowadził żadnych niewymuszonych zmian. Jakby k***a myślał, że dostanie za to jakieś dodatkowe punkty.

oskiboski

2012-06-08, 23:35
Brak zmian (szczególnie przed drugą połową meczu) to jedno ale gra "reprezentacji' to drugie - po strzeleniu gola wypalili się jak kiepskie ognisko w lesie, a ich gra przez kolejne 60 minut była beznadziejna

DiesIrae

2012-06-09, 00:50
Franek chyba nie wiedział że w piłce nożnej istnieją zmiany zawodników, ewentualnie nie zna się chłop na zegarku. W 93' chciał wpuścić "Grosika" :homer:

Mecz przegrany przez Smude...

k***a czy ja inny mecz oglądałem, czy było 1:1. Chociaż? Może mało na piłce się znam - jak jest 1:1 tzn. że Polska przegrywa? :roll:

seb44

2012-06-09, 09:06
@up WYJDŹ. Ten mecz został przegrany. Gdyby nie ten minimalny spalony, obroniony karny byłoby 3:1! Dodać do tego należy jeszcze Szczęsnego, który mecz z Rassiją sobie przesiedzi... Po za tym cała ich postawa w drugiej połowie to przegrana, wystarczy popatrzeć na rosjan, rozwalą nas 5:0...