18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska dla Polaków?

vonreinert • 2015-09-15, 20:01


Cud się stał i choć raz Korwin, Braun i Zawisza wypowiedzieli się w tym samym tonie - dość islamizacji Europy, nie dla Arabów w Polsce!

krajstofer

2015-09-15, 20:03
i dlatego wlasnie z list korwina startuje ta co sciaga arabow do Polski.... tak, to ma sens ;-)

Miviel

2015-09-15, 20:05
Za Grzegorza Brauna zawsze piwo :)
Mafie, służby, loże, ch*j w dupę islamistom, szczęść Boże!

DarkFalcoN

2015-09-15, 20:17
rudy z 4:40 ma parcie na szkło.

Ork.Fajny

2015-09-15, 20:46
krajstofer napisał/a:

i dlatego wlasnie z list korwina startuje ta co sciaga arabow do Polski.... tak, to ma sens ;-)


O ile wiem to fundacja Estera zajmuje się sprowadzaniem do Polski syryjskich chrześcijan. Jeśli definiujesz arabów jako wszystkie semickie ludy ze wschodu to tak, sprowadza Ona arabów do Polski. Ale jeśli wprowadzasz pewne rozgraniczenie i określasz arabów jako wyznawców Islamu to nie, nie sprowadza Ona arabów, tylko mniejszość chrześcijańską do Polski.

krajstofer

2015-09-16, 08:48
Ork.Fajny napisał/a:


O ile wiem to fundacja Estera zajmuje się sprowadzaniem do Polski syryjskich chrześcijan. Jeśli definiujesz arabów jako wszystkie semickie ludy ze wschodu to tak, sprowadza Ona arabów do Polski. Ale jeśli wprowadzasz pewne rozgraniczenie i określasz arabów jako wyznawców Islamu to nie, nie sprowadza Ona arabów, tylko mniejszość chrześcijańską do Polski.



a jaka masz pewność, ze sprowadza tylko chrześcijan? ja tam jestem w 100% pewien, ze te cwane mordy będą się podawać za chrześcijan, byle tylko szybciej i sprawniej dostać się do Europy, bez pokonywania mórz czy tam oceanów na łódkach ryzykując utoniecie, później odbić się od granicy Węgierskiej itp. :)

Ork.Fajny

2015-09-16, 13:12
krajstofer, nie mam pewności po prostu wierzę na słowo bo nie mam dowodów aby kłamał ktoś.